» Μπαντάρι 3 ισοπαλίες από 4 εκτός έδρας αγώνες
» Νζόια Σούγκαρ 5 ισοπαλίες από 8 αγώνες
» Σμούχα 5 ισοπαλίες από 7 αγώνες
» Σμούχα 3 ισοπαλίες από 4 εντός έδρας αγώνες
» Τάλα Αλ Τζαϊς 6 ήττες από 8 αγώνες
» Χρμπε 16 γκολ που δέχτηκε σε 7 αγώνες - 2.29 ανά αγώνα
» Χρμπε 13 γκολ που δέχτηκε σε 4 εκτός έδρας αγώνες - 3.25 ανά αγώνα
» Ζανακό 18 γκολ που επιτεύχθηκαν σε 6 εντός έδρας αγώνες - 3.00 ανά αγώνα
» Γκρην Μπάφαλοουζ μόνο 1 γκολ που επιτεύχθηκαν σε 6 εκτός έδρας αγώνες - 0.17 ανά αγώνα
» Άκο 11 ισοπαλίες από 19 αγώνες
» Άκο 6 ισοπαλίες από 9 εντός έδρας αγώνες
» Καφρ Κασίμ μόνο 3 γκολ που επιτεύχθηκαν σε 9 εκτός έδρας αγώνες - 0.33 ανά αγώνα
» Χαπ. Κφαρ Σάλεμ όχι νίκη από 9 εκτός έδρας αγώνες
» Χαπ. Ιερουσαλήμ μόνο 9 γκολ που δέχτηκε σε 18 αγώνες - 0.50 ανά αγώνα
» Αλ Νασέρ μόνο 5 γκολ που δέχτηκε σε 14 αγώνες - 0.36 ανά αγώνα
» Αλ Νασέρ μόνο 3 γκολ που δέχτηκε σε 8 εκτός έδρας αγώνες - 0.38 ανά αγώνα
» Σάουρα μόνο 1 γκολ που δέχτηκε σε 4 εκτός έδρας αγώνες - 0.25 ανά αγώνα
» Κονσταντίν 4 ισοπαλίες από 7 αγώνες
» Ες Σετίφ 6 νίκες από 8 αγώνες
» Ες Σετίφ μόνο νίκες από 4 εκτός έδρας αγώνες
» Ες Σετίφ 10 γκολ που επιτεύχθηκαν σε 4 εκτός έδρας αγώνες - 2.50 ανά αγώνα
» Ες Σετίφ μόνο 3 γκολ που δέχτηκε σε 8 αγώνες - 0.38 ανά αγώνα
» Ες Σετίφ μόνο 1 γκολ που δέχτηκε σε 4 εκτός έδρας αγώνες - 0.25 ανά αγώνα
» Μπίσκρα 5 ισοπαλίες από 8 αγώνες
» Μπίσκρα μόνο 3 γκολ που επιτεύχθηκαν σε 8 αγώνες - 0.38 ανά αγώνα
» Παραντού 6 ισοπαλίες από 8 αγώνες
» Παραντού 3 ισοπαλίες από 4 εντός έδρας αγώνες
» Μπελούιζνταντ όχι ήττα από 6 αγώνες
» Χουσεΐν Ντέι μόνο 4 γκολ που επιτεύχθηκαν σε 8 αγώνες - 0.50 ανά αγώνα
» Αλ-Μπουνταΐγια μόνο 2 γκολ που επιτεύχθηκαν σε 6 αγώνες - 0.33 ανά αγώνα
» Αλ-Μπουνταΐγια μόνο 2 γκολ που δέχτηκε σε 6 αγώνες - 0.33 ανά αγώνα
» Μπουσαϊτίν όχι γκολ που επιτεύχθηκαν σε 4 εκτός έδρας αγώνες
» Αλτζέρ όχι ήττα από 7 αγώνες
» Αλτζέρ μόνο 3 γκολ που δέχτηκε σε 7 αγώνες - 0.43 ανά αγώνα
» Μπ. Μπου Αρεριντί όχι νίκη από 8 αγώνες
» Μπ. Μπου Αρεριντί 6 ήττες από 8 αγώνες
» Μπ. Μπου Αρεριντί μόνο 4 γκολ που επιτεύχθηκαν σε 8 αγώνες - 0.50 ανά αγώνα
» Τλέμτσεν όχι νίκη από 8 αγώνες
» Τλέμτσεν μόνο 2 γκολ που επιτεύχθηκαν σε 8 αγώνες - 0.25 ανά αγώνα
» Οράν 6 ισοπαλίες από 8 αγώνες
» Ανατολική Βεγγάλη 4 ισοπαλίες από 6 εντός έδρας αγώνες
» Μουμπάι Σϊτι 4 νίκες από 5 εκτός έδρας αγώνες
» Μουμπάι Σϊτι μόνο 4 γκολ που δέχτηκε σε 11 αγώνες - 0.36 ανά αγώνα
» Μουμπάι Σϊτι μόνο 2 γκολ που δέχτηκε σε 5 εκτός έδρας αγώνες - 0.40 ανά αγώνα
» ΑΕΛ Λεμεσού 8 νίκες από 9 εντός έδρας αγώνες
» ΑΕΛ Λεμεσού 24 γκολ που επιτεύχθηκαν σε 9 εντός έδρας αγώνες - 2.67 ανά αγώνα
» Αλ Αχλί μόνο 2 γκολ που επιτεύχθηκαν σε 6 αγώνες - 0.33 ανά αγώνα
» Αλ Ριφά 5 νίκες από 6 αγώνες
» Σάνγκα Μπαλέντε μόνο 5 γκολ που δέχτηκε σε 12 αγώνες - 0.42 ανά αγώνα
» Ακ. Κλιντσένι 5 ισοπαλίες από 8 εκτός έδρας αγώνες
» Αλ Καντισίγια 6 νίκες από 7 εντός έδρας αγώνες
» Ελ Μίνα όχι ισοπαλία από 6 αγώνες
» Ελ Μίνα 16 γκολ που δέχτηκε σε 6 αγώνες - 2.67 ανά αγώνα
» Μαλκιά όχι νίκη από 6 αγώνες
» Μαλκιά μόνο 2 γκολ που επιτεύχθηκαν σε 6 αγώνες - 0.33 ανά αγώνα
» Βιλεφράντς μόνο 2 γκολ που επιτεύχθηκαν σε 8 εντός έδρας αγώνες - 0.25 ανά αγώνα
» Σέτε όχι ήττα από 8 εντός έδρας αγώνες
» Σέτε μόνο 2 γκολ που δέχτηκε σε 8 εντός έδρας αγώνες - 0.25 ανά αγώνα
» Στάντε Μπριοσίν όχι νίκη από 8 εκτός έδρας αγώνες
» Φορτ. Ντίσελντορφ 6 νίκες από 7 εντός έδρας αγώνες
» Γκρόιτερ Φιρτ 19 γκολ που επιτεύχθηκαν σε 8 εκτός έδρας αγώνες - 2.38 ανά αγώνα
» MVV Μάαστριχτ 47 γκολ που δέχτηκε σε 20 αγώνες - 2.35 ανά αγώνα
» MVV Μάαστριχτ 27 γκολ που δέχτηκε σε 9 εντός έδρας αγώνες - 3.00 ανά αγώνα
» Καμπούρ 15 νίκες από 20 αγώνες
» Καμπούρ όχι ισοπαλία από 10 εντός έδρας αγώνες
» Καμπούρ 58 γκολ που επιτεύχθηκαν σε 20 αγώνες - 2.90 ανά αγώνα
» Καμπούρ 29 γκολ που επιτεύχθηκαν σε 10 εντός έδρας αγώνες - 2.90 ανά αγώνα
» Στούρμ Γκρατς όχι ήττα από 6 εκτός έδρας αγώνες
» Στούρμ Γκρατς μόνο 5 γκολ που δέχτηκε σε 12 αγώνες - 0.42 ανά αγώνα
» Στούρμ Γκρατς μόνο 2 γκολ που δέχτηκε σε 6 εκτός έδρας αγώνες - 0.33 ανά αγώνα
» Μπουλόν 6 ισοπαλίες από 8 εντός έδρας αγώνες
» Νεσατέλ Ξαμάξ όχι ισοπαλία από 15 αγώνες
» Νεσατέλ Ξαμάξ 11 ήττες από 15 αγώνες
» Φουενλαμπράντα 6 ισοπαλίες από 10 εντός έδρας αγώνες
» ΦΚ ΦΚΣΒ 7 νίκες από 8 εντός έδρας αγώνες
» ΦΚ ΦΚΣΒ 42 γκολ που επιτεύχθηκαν σε 17 αγώνες - 2.47 ανά αγώνα
» ΦΚ ΦΚΣΒ 25 γκολ που επιτεύχθηκαν σε 8 εντός έδρας αγώνες - 3.12 ανά αγώνα
» Σάλφορντ όχι ήττα από 11 εντός έδρας αγώνες
» Λιρς Κεμπεζόνεν 11 ήττες από 15 αγώνες
» Λιρς Κεμπεζόνεν 18 γκολ που δέχτηκε σε 7 εντός έδρας αγώνες - 2.57 ανά αγώνα
» Μπριζ U23 μόνο ήττες από 7 εκτός έδρας αγώνες
» Μπριζ U23 35 γκολ που δέχτηκε σε 15 αγώνες - 2.33 ανά αγώνα
» Μπριζ U23 22 γκολ που δέχτηκε σε 7 εκτός έδρας αγώνες - 3.14 ανά αγώνα
» Γκρασχόπερς 6 νίκες από 7 εντός έδρας αγώνες
» Άντερλεχτ όχι ήττα από 11 εντός έδρας αγώνες
» Νταντί 14 γκολ που δέχτηκε σε 5 εκτός έδρας αγώνες - 2.80 ανά αγώνα
» Αλμίερ Σίτι μόνο 1 ήττα από 20 αγώνες
» Αλμίερ Σίτι όχι ήττα από 10 εντός έδρας αγώνες
» Αλμίερ Σίτι 47 γκολ που επιτεύχθηκαν σε 20 αγώνες - 2.35 ανά αγώνα
» Αλμίερ Σίτι μόνο 2 γκολ που δέχτηκε σε 10 εντός έδρας αγώνες - 0.20 ανά αγώνα
» Ντόρντρεχτ 9 ήττες από 10 εκτός έδρας αγώνες
» Ντόρντρεχτ 51 γκολ που δέχτηκε σε 20 αγώνες - 2.55 ανά αγώνα
» Ντόρντρεχτ 35 γκολ που δέχτηκε σε 10 εκτός έδρας αγώνες - 3.50 ανά αγώνα
» Γιονγκ ΑΖ όχι ισοπαλία από 10 εκτός έδρας αγώνες
» Γιονγκ ΑΖ 53 γκολ που δέχτηκε σε 20 αγώνες - 2.65 ανά αγώνα
*** Τα ενδιαφέροντα γεγονότα και τάσεις ποδοσφαίρου περιλαμβάνουν μόνο αγώνες στο πρωτάθλημα. Οι αγώνες για Κύπελλα, Τσάμπιονς Λιγκ, Γιουρόπα Λιγκ και άλλα δεν λαμβάνονται υπόψη. Τα γεγονότα προετοιμάζονται με βάση διάφορους δείκτες, όπως νίκες, ήττες, ισοπαλίες, γκολ που επιτεύχθηκαν, γκολ που δέχτηκε, κ.λπ.