Λίγκα Πορτουγκάλ 2 - Πορτογαλία

Παρασκευή, 18.02.2022
18:00
Ακαντόμικο Βισέου

Ακαντόμικο Βισέου

Λεϊσόες

Λεϊσόες

1 - 2
(0 - 2,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Viseu
Εκτός έδρας: Matosinhos
Απόσταση: 87.4 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Estádio do Fontelo
Χωρητικότητα: 12 000
Διαστάσεις: 105 x 66 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 18:00 (18:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2021-09-20 Λεϊσόες 1 - 4 Ακαντόμικο Βισέου
2021-02-28 Λεϊσόες 2 - 1 Ακαντόμικο Βισέου
2020-10-04 Ακαντόμικο Βισέου 1 - 1 Λεϊσόες
2019-12-08 Λεϊσόες 0 - 1 Ακαντόμικο Βισέου
2019-03-03 Λεϊσόες 0 - 2 Ακαντόμικο Βισέου
2018-10-27 Ακαντόμικο Βισέου 0 - 0 Λεϊσόες
2018-01-31 Λεϊσόες 1 - 1 Ακαντόμικο Βισέου
2017-08-19 Ακαντόμικο Βισέου 3 - 0 Λεϊσόες
2017-07-23 Λεϊσόες 2 - 0 Ακαντόμικο Βισέου
2017-04-02 Ακαντόμικο Βισέου 2 - 2 Λεϊσόες
2016-10-30 Λεϊσόες 0 - 1 Ακαντόμικο Βισέου
2016-03-26 Λεϊσόες 1 - 1 Ακαντόμικο Βισέου
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 5 2 9 4 2
42% 42% 17% 75% 33% 17%

Ακαντόμικο Βισέου τελευταίοι 12 αγώνες

2022-02-13 Φαρένσε 1 - 1 Ακαντόμικο Βισέου
2022-02-05 Ακαντόμικο Βισέου 0 - 2 Τσάβες
2022-01-30 Μάφρα 0 - 0 Ακαντόμικο Βισέου
2022-01-24 Ακαντόμικο Βισέου 1 - 1 Κοβίλα
2022-01-15 Κάζα Πία 0 - 1 Ακαντόμικο Βισέου
2022-01-08 Πεναφιέλ 0 - 0 Ακαντόμικο Βισέου
2021-12-29 Ακαντόμικο Βισέου 1 - 4 Νασιονάλ Μαδέιρα
2021-12-19 Πόρτο Β 1 - 0 Ακαντόμικο Βισέου
2021-12-14 Ακαντόμικο Βισέου 0 - 1 Μπενφίκα Β
2021-12-05 Τροφένσε 1 - 0 Ακαντόμικο Βισέου
2021-11-27 Ακαντόμικο Βισέου 0 - 0 Βιλαφρανκουένσε
2021-11-08 Ακαντόμικο Βισέου 0 - 2 Φεϊρένσε
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
1 5 6 5 1 1
8% 42% 50% 42% 8% 8%

Λεϊσόες τελευταίοι 12 αγώνες

2022-02-13 Βαρζίμ 1 - 1 Λεϊσόες
2022-02-06 Λεϊσόες 2 - 2 Ρίο Άβε
2022-02-02 Λεϊσόες 2 - 0 Μάφρα
2022-01-30 Ακαδέμικα 1 - 0 Λεϊσόες
2022-01-24 Λεϊσόες 1 - 1 Τσάβες
2022-01-17 Φαρένσε 0 - 1 Λεϊσόες
2022-01-09 Κάζα Πία 1 - 0 Λεϊσόες
2021-12-18 Νασιονάλ Μαδέιρα 2 - 0 Λεϊσόες
2021-12-11 Λεϊσόες 2 - 1 Κοβίλα
2021-12-04 Πόρτο Β 1 - 0 Λεϊσόες
2021-11-28 Λεϊσόες 1 - 2 Τροφένσε
2021-11-22 Τοντέλα 3 - 1 Λεϊσόες
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 8 4 2
25% 25% 50% 67% 33% 17%

Βαθμολογία Λίγκα Πορτουγκάλ 2

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Κάζα Πία 22 13 4 5 30 12 +18 43
2 Μπενφίκα Β 22 13 4 5 41 24 +17 43
3 Τσάβες 22 12 6 4 36 22 +14 42
4 Φεϊρένσε 22 13 3 6 36 24 +12 42
5 Ρίο Άβε 22 12 5 5 37 26 +11 41
6 Νασιονάλ Μαδέιρα 22 10 6 6 37 27 +10 36
7 Πόρτο Β 22 8 7 7 32 32 0 31
8 Πεναφιέλ 22 8 6 8 21 26 -5 30
9 Μάφρα 22 7 8 7 24 25 -1 29
10 Εστρέλα Αμαντόρα 22 8 5 9 33 39 -6 29
11 Λεϊσόες 22 7 6 9 26 27 -1 27
12 Βιλαφρανκουένσε 22 6 8 8 28 32 -4 26
13 Τροφένσε 22 6 7 9 20 24 -4 25
14 Φαρένσε 22 5 9 8 28 30 -2 24
15 Ακαντόμικο Βισέου 22 6 6 10 18 30 -12 24
16 Κοβίλα 22 3 9 10 18 36 -18 18
17 Βαρζίμ 22 2 8 12 15 30 -15 14
18 Ακαδέμικα 22 3 5 14 23 37 -14 14

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ακαντόμικο Βισέου                       
Λεϊσόες                       
Εντός έδρας                       
Εκτός έδρας                       

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ακαντόμικο Βισέου Λεϊσόες
1 Κάζα Πία 2 - 1 1 - 0
2 Μπενφίκα Β 0 - 1  
3 Τσάβες 0 - 2 1 - 1
4 Φεϊρένσε 0 - 2  
5 Ρίο Άβε   2 - 1
6 Νασιονάλ Μαδέιρα 1 - 4 2 - 0
7 Πόρτο Β   1 - 0
8 Πεναφιέλ   1 - 1
9 Μάφρα 1 - 3  
10 Εστρέλα Αμαντόρα   1 - 0
11 Λεϊσόες   -
12 Βιλαφρανκουένσε 0 - 0 1 - 3
13 Τροφένσε    
14 Φαρένσε 2 - 2 0 - 1
15 Ακαντόμικο Βισέου -  
16 Κοβίλα 1 - 1  
17 Βαρζίμ 1 - 0 1 - 1
18 Ακαδέμικα 1 - 0 1 - 0

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ακαντόμικο Βισέου Λεϊσόες
Θέση 15 11
Βαθμοί 24 27
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 15 15
Βαθμοί 12 9

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ακαντόμικο Βισέου Λεϊσόες
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
6       
6       
10           
7        
6       
9          
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
3    
3    
5      
2   
3    
6       

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ακαντόμικο Βισέου Λεϊσόες
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
18                   
30                               
26                           
27                            
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
9          
16                 
8         
12             

Συνολικές στατιστικές για το Λίγκα Πορτουγκάλ 2

Αγώνες   (198)
Εντός έδρας νίκες 43%
Ισοπαλίες 28%
Εκτός έδρας νίκες 29%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (503)
Γκολ ανά αγώνα 2.54
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.39
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.15
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 78%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 69%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 55%
Πάνω 1.5 72%
Πάνω 2.5 49%
Πάνω 3.5 27%

Ακαντόμικο Βισέου επόμενοι 6 αγώνες

2022-02-28 Ακαδέμικα - Ακαντόμικο Βισέου
2022-03-05 Ακαντόμικο Βισέου - Εστρέλα Αμαντόρα
2022-03-11 Βαρζίμ - Ακαντόμικο Βισέου
2022-03-18 Ακαντόμικο Βισέου - Ρίο Άβε
2022-04-02 Φεϊρένσε - Ακαντόμικο Βισέου
2022-04-09 Βιλαφρανκουένσε - Ακαντόμικο Βισέου

Λεϊσόες επόμενοι 6 αγώνες

2022-02-27 Λεϊσόες - Εστρέλα Αμαντόρα
2022-03-06 Φεϊρένσε - Λεϊσόες
2022-03-14 Λεϊσόες - Βιλαφρανκουένσε
2022-03-20 Μπενφίκα Β - Λεϊσόες
2022-04-01 Λεϊσόες - Πεναφιέλ
2022-04-10 Τροφένσε - Λεϊσόες

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.40 3.00 2.75
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.36 1.33 1.50
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.40 2.75
bet365 2.5 2.30 1.60
bet365 3.5 4.33 1.20
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.90 1.80