Λιγκ Ουάν - Αγγλία

Τρίτη, 08.02.2022
19:45
Άκρινγκτον

Άκρινγκτον

Όξφορντ Γιουν.

Όξφορντ Γιουν.

2 - 0
(1 - 0,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Accrington
Εκτός έδρας: Οξφόρδη
Απόσταση: 234.6 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Crown Ground
Χωρητικότητα: 5 057 (2 000)
Διαστάσεις: 101 x 66 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 19:45 (19:45 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2021-09-28 Όξφορντ Γιουν. 5 - 1 Άκρινγκτον
2021-04-05 Όξφορντ Γιουν. 1 - 2 Άκρινγκτον
2020-09-26 Άκρινγκτον 1 - 4 Όξφορντ Γιουν.
2020-02-25 Όξφορντ Γιουν. 3 - 0 Άκρινγκτον
2019-10-05 Άκρινγκτον 2 - 2 Όξφορντ Γιουν.
2019-02-19 Άκρινγκτον 4 - 2 Όξφορντ Γιουν.
2018-08-21 Όξφορντ Γιουν. 2 - 3 Άκρινγκτον
2016-02-20 Όξφορντ Γιουν. 1 - 2 Άκρινγκτον
2015-10-03 Άκρινγκτον 1 - 3 Όξφορντ Γιουν.
2015-02-10 Άκρινγκτον 1 - 0 Όξφορντ Γιουν.
2014-09-16 Όξφορντ Γιουν. 3 - 1 Άκρινγκτον
2014-04-26 Όξφορντ Γιουν. 1 - 2 Άκρινγκτον
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 1 5 11 11 7
50% 8% 42% 92% 92% 58%

Άκρινγκτον τελευταίοι 12 αγώνες

2022-02-05 Ρόδεραμ 1 - 0 Άκρινγκτον
2022-01-29 Άκρινγκτον 2 - 2 Μόρκαμ
2022-01-22 Ίπσουιτς 2 - 1 Άκρινγκτον
2022-01-15 Άκρινγκτον 1 - 1 Σάντερλαντ
2022-01-08 Άκρινγκτον 1 - 1 Μίλτον Κ. Ντονς
2021-12-29 Σριούσμπερι 0 - 0 Άκρινγκτον
2021-12-26 Άκρινγκτον 1 - 0 Ρόδεραμ
2021-12-11 Άκρινγκτον 1 - 0 Μπόλτον
2021-12-07 Άκρινγκτον 0 - 2 Γουίμπλετον
2021-12-04 Άκρινγκτον 5 - 1 Φλίτγουντ Τάουν
2021-11-30 Άκρινγκτον 1 - 1 Γουίγκαν
2021-11-27 Λίνκολν 0 - 1 Άκρινγκτον
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 7 3 2
33% 42% 25% 58% 25% 17%

Όξφορντ Γιουν. τελευταίοι 12 αγώνες

2022-02-05 Όξφορντ Γιουν. 3 - 2 Πόρτσμουθ
2022-02-01 Γουίγκαν 1 - 1 Όξφορντ Γιουν.
2022-01-29 Τζίλιγχαμ 2 - 7 Όξφορντ Γιουν.
2022-01-22 Όξφορντ Γιουν. 3 - 2 Σέφιλντ Γουέν.
2022-01-15 Γουίκομ 2 - 0 Όξφορντ Γιουν.
2022-01-08 Λίνκολν 2 - 0 Όξφορντ Γιουν.
2022-01-01 Όξφορντ Γιουν. 1 - 1 Τσέλτεναμ
2021-12-29 Όξφορντ Γιουν. 3 - 0 Γουίμπλετον
2021-12-18 Όξφορντ Γιουν. 2 - 3 Γουίγκαν
2021-12-11 Μίλτον Κ. Ντονς 1 - 2 Όξφορντ Γιουν.
2021-12-07 Ντονκάστερ 1 - 2 Όξφορντ Γιουν.
2021-12-04 Σάντερλαντ 1 - 1 Όξφορντ Γιουν.
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 12 7 4
50% 25% 25% 100% 58% 33%

Βαθμολογία Λιγκ Ουάν

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ρόδεραμ 29 19 5 5 54 18 +36 62
2 Γουίγκαν 26 17 5 4 48 25 +23 56
3 Μίλτον Κ. Ντονς 30 16 7 7 50 33 +17 55
4 Σάντερλαντ 30 16 6 8 54 41 +13 54
5 Όξφορντ Γιουν. 30 15 8 7 54 36 +18 53
6 Γουίκομ 29 15 7 7 46 34 +12 52
7 Σέφιλντ Γουέν. 29 13 10 6 41 32 +9 49
8 Πλίμουθ 28 13 8 7 47 35 +12 47
9 Ίπσουιτς 30 12 8 10 48 38 +10 44
10 Μπόλτον 29 11 6 12 42 38 +4 39
11 Τσάρλτον 29 11 6 12 39 35 +4 39
12 Μπάρτον 29 11 6 12 35 36 -1 39
13 Πόρτσμουθ 28 10 8 10 32 30 +2 38
14 Κέιμπριτζ 29 9 10 10 38 42 -4 37
15 Άκρινγκτον 29 10 7 12 35 46 -11 37
16 Σριούσμπερι 30 8 9 13 28 32 -4 33
17 Τσέλτεναμ 29 7 12 10 34 48 -14 33
18 Λίνκολν 28 8 7 13 33 38 -5 31
19 Φλίτγουντ Τάουν 29 7 10 12 43 50 -7 31
20 Γουίμπλετον 29 6 12 11 36 45 -9 30
21 Μόρκαμ 30 7 8 15 41 58 -17 29
22 Κρου 29 5 7 17 24 48 -24 22
23 Τζίλιγχαμ 30 4 10 16 24 52 -28 22
24 Ντονκάστερ 30 6 4 20 22 58 -36 22

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Άκρινγκτον                              
Όξφορντ Γιουν.                               
Εντός έδρας                              
Εκτός έδρας                               

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Άκρινγκτον Όξφορντ Γιουν.
1 Ρόδεραμ 1 - 0  
2 Γουίγκαν 1 - 4 1 - 1
3 Μίλτον Κ. Ντονς 1 - 1 1 - 2
4 Σάντερλαντ 1 - 1 1 - 1
5 Όξφορντ Γιουν.   -
6 Γουίκομ   2 - 0
7 Σέφιλντ Γουέν. 2 - 3 1 - 2
8 Πλίμουθ 1 - 4  
9 Ίπσουιτς 2 - 1 0 - 0
10 Μπόλτον 1 - 0 2 - 1
11 Τσάρλτον    
12 Μπάρτον   1 - 3
13 Πόρτσμουθ 2 - 2  
14 Κέιμπριτζ 2 - 1 1 - 1
15 Άκρινγκτον -  
16 Σριούσμπερι 1 - 0  
17 Τσέλτεναμ   1 - 0
18 Λίνκολν   2 - 0
19 Φλίτγουντ Τάουν 5 - 1  
20 Γουίμπλετον 0 - 2 3 - 1
21 Μόρκαμ 2 - 2  
22 Κρου    
23 Τζίλιγχαμ   2 - 7
24 Ντονκάστερ 1 - 0 1 - 2

Θέση στο πρωτάθλημα

  Άκρινγκτον Όξφορντ Γιουν.
Θέση 15 5
Βαθμοί 37 53
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 10 8
Βαθμοί 25 19

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Άκρινγκτον Όξφορντ Γιουν.
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
10           
7        
12             
15                
8         
7        
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
7        
4     
4     
5      
4     
5      

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Άκρινγκτον Όξφορντ Γιουν.
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
35                                    
46                                               
54                                                     
36                                     
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
23                        
22                       
21                      
19                    

Συνολικές στατιστικές για το Λιγκ Ουάν

Αγώνες   (349)
Εντός έδρας νίκες 44%
Ισοπαλίες 27%
Εκτός έδρας νίκες 29%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (948)
Γκολ ανά αγώνα 2.72
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.47
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.24
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 79%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 70%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 54%
Πάνω 1.5 76%
Πάνω 2.5 50%
Πάνω 3.5 28%

Άκρινγκτον επόμενοι 6 αγώνες

2022-02-12 Άκρινγκτον - Κρου
2022-02-16 Σέφιλντ Γουέν. - Άκρινγκτον
2022-02-19 Κέιμπριτζ - Άκρινγκτον
2022-02-22 Ντονκάστερ - Άκρινγκτον
2022-02-26 Άκρινγκτον - Γουίκομ
2022-03-05 Πόρτσμουθ - Άκρινγκτον

Όξφορντ Γιουν. επόμενοι 6 αγώνες

2022-02-12 Όξφορντ Γιουν. - Μπόλτον
2022-02-19 Τσάρλτον - Όξφορντ Γιουν.
2022-02-22 Κρου - Όξφορντ Γιουν.
2022-02-26 Όξφορντ Γιουν. - Κέιμπριτζ
2022-03-01 Πόρτσμουθ - Όξφορντ Γιουν.
2022-03-05 Όξφορντ Γιουν. - Μπάρτον

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.87 3.60 2.37
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.53 1.28 1.40
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.22 4.00
bet365 2.5 1.80 2.05
bet365 3.5 2.75 1.40
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.61 2.20