Λιγκ 1 - Ακτή Ελεφαντοστού

Κυριακή, 27.03.2022
16:30
Ακαντέμιε ντε FAD

Ακαντέμιε ντε FAD

Σπόρτινγκ Γκανόα

Σπόρτινγκ Γκανόα

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Abidjan
Εκτός έδρας: Gagnoa
Απόσταση: 232.1 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 16:30 (15:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 4 απευθείας αγώνες

2021-11-27 Σπόρτινγκ Γκανόα 0 - 1 Ακαντέμιε ντε FAD
2021-05-19 Ακαντέμιε ντε FAD 1 - 0 Σπόρτινγκ Γκανόα
2021-04-18 Σπόρτινγκ Γκανόα 1 - 3 Ακαντέμιε ντε FAD
2019-12-28 Ακαντέμιε ντε FAD 1 - 1 Σπόρτινγκ Γκανόα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 1 0 2 1 1
75% 25% 0% 50% 25% 25%

Ακαντέμιε ντε FAD τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-24 Ακαντέμιε ντε FAD 1 - 4 Ασέκ Μιμόζας
2022-03-19 Λις Σασάντρα 1 - 0 Ακαντέμιε ντε FAD
2022-03-07 Ακαντέμιε ντε FAD 0 - 3 Κορόγκο
2022-03-04 Ακαντέμιε ντε FAD 0 - 1 Μπασάμ
2022-03-01 Εντέντε Σπορτίφ 1 - 0 Ακαντέμιε ντε FAD
2022-02-19 Στέλα Αντιαμέ 2 - 1 Ακαντέμιε ντε FAD
2022-02-09 Μπουάκε 1 - 4 Ακαντέμιε ντε FAD
2021-12-29 Ακαντέμιε ντε FAD 1 - 2 Ρασίνγκ Άμπιτζάν
2021-12-23 Σταρς Ολιμπίκ 3 - 0 Ακαντέμιε ντε FAD
2021-12-20 Ακαντέμιε ντε FAD 0 - 1 Σαν Πέντρο
2021-12-13 ΣΟ Αρμί 0 - 0 Ακαντέμιε ντε FAD
2021-12-04 Ακαντέμιε ντε FAD 0 - 0 ΑΣΙ Αμπενγκουρού
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
1 2 9 6 6 2
8% 17% 75% 50% 50% 17%

Σπόρτινγκ Γκανόα τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-20 Σπόρτινγκ Γκανόα 2 - 0 Κορόγκο
2022-03-16 Ρασίνγκ Άμπιτζάν 1 - 2 Σπόρτινγκ Γκανόα
2022-03-07 Μπασάμ 2 - 1 Σπόρτινγκ Γκανόα
2022-02-19 Σπόρτινγκ Γκανόα 0 - 2 Σαν Πέντρο
2022-02-12 ΑΣΙ Αμπενγκουρού 0 - 0 Σπόρτινγκ Γκανόα
2022-01-08 Σπόρτινγκ Γκανόα 0 - 0 Λις Σασάντρα
2021-12-30 Εντέντε Σπορτίφ 0 - 1 Σπόρτινγκ Γκανόα
2021-12-23 Σπόρτινγκ Γκανόα 1 - 0 Στέλα Αντιαμέ
2021-12-18 Μπουάκε 1 - 2 Σπόρτινγκ Γκανόα
2021-12-11 Σταρς Ολιμπίκ 0 - 1 Σπόρτινγκ Γκανόα
2021-12-04 Σπόρτινγκ Γκανόα 4 - 0 ΣΟ Αρμί
2021-11-27 Σπόρτινγκ Γκανόα 0 - 1 Ακαντέμιε ντε FAD
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 2 3 6 4 1
58% 17% 25% 50% 33% 8%

Βαθμολογία Λιγκ 1

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Εντέντε Σπορτίφ 14 8 4 2 21 10 +11 28
2 Σαν Πέντρο 14 8 4 2 16 5 +11 28
3 Ασέκ Μιμόζας 10 8 2 0 18 5 +13 26
4 Σπόρτινγκ Γκανόα 13 8 2 3 18 9 +9 26
5 Ρασίνγκ Άμπιτζάν 14 5 5 4 13 11 +2 20
6 Λις Σασάντρα 15 5 5 5 9 9 0 20
7 ΣΟ Αρμί 14 4 6 4 9 13 -4 18
8 Στέλα Αντιαμέ 14 4 5 5 13 18 -5 17
9 Μπουάκε 14 4 4 6 10 14 -4 16
10 ΑΣΙ Αμπενγκουρού 15 4 3 8 7 17 -10 15
11 Κορόγκο 13 3 5 5 18 17 +1 14
12 Σταρς Ολιμπίκ 14 4 2 8 19 19 0 14
13 Μπασάμ 14 2 5 7 7 19 -12 11
14 Ακαντέμιε ντε FAD 14 2 2 10 8 20 -12 8

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ακαντέμιε ντε FAD               
Σπόρτινγκ Γκανόα              
Εντός έδρας               
Εκτός έδρας              

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ακαντέμιε ντε FAD Σπόρτινγκ Γκανόα
1 Εντέντε Σπορτίφ   0 - 1
2 Σαν Πέντρο 0 - 1  
3 Ασέκ Μιμόζας 1 - 4  
4 Σπόρτινγκ Γκανόα   -
5 Ρασίνγκ Άμπιτζάν 1 - 2 1 - 2
6 Λις Σασάντρα 0 - 1  
7 ΣΟ Αρμί    
8 Στέλα Αντιαμέ    
9 Μπουάκε   1 - 2
10 ΑΣΙ Αμπενγκουρού 0 - 0 0 - 0
11 Κορόγκο 0 - 3 2 - 4
12 Σταρς Ολιμπίκ   0 - 1
13 Μπασάμ 0 - 1 2 - 1
14 Ακαντέμιε ντε FAD -  

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ακαντέμιε ντε FAD Σπόρτινγκ Γκανόα
Θέση 14 4
Βαθμοί 8 26
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 14 2
Βαθμοί 1 16

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ακαντέμιε ντε FAD Σπόρτινγκ Γκανόα
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
2   
10           
8         
2   
3    
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
0  
1  
6       
5      
1  
1  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ακαντέμιε ντε FAD Σπόρτινγκ Γκανόα
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
8         
20                     
18                   
9          
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
2   
12             
11            
6       

Συνολικές στατιστικές για το Λιγκ 1

Αγώνες   (96)
Εντός έδρας νίκες 36%
Ισοπαλίες 28%
Εκτός έδρας νίκες 35%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (186)
Γκολ ανά αγώνα 1.94
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.94
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.00
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 61%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 58%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 36%
Πάνω 1.5 54%
Πάνω 2.5 35%
Πάνω 3.5 12%

Ακαντέμιε ντε FAD επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-03 ΑΣΙ Αμπενγκουρού - Ακαντέμιε ντε FAD
2022-04-10 Ακαντέμιε ντε FAD - ΣΟ Αρμί
2022-04-30 Σαν Πέντρο - Ακαντέμιε ντε FAD
2022-05-08 Ακαντέμιε ντε FAD - Σταρς Ολιμπίκ
2022-05-15 Ρασίνγκ Άμπιτζάν - Ακαντέμιε ντε FAD
2022-05-20 Ακαντέμιε ντε FAD - Μπουάκε

Σπόρτινγκ Γκανόα επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-31 Σπόρτινγκ Γκανόα - Ασέκ Μιμόζας
2022-04-04 ΣΟ Αρμί - Σπόρτινγκ Γκανόα
2022-04-09 Σπόρτινγκ Γκανόα - Σταρς Ολιμπίκ
2022-04-28 Σπόρτινγκ Γκανόα - Ασέκ Μιμόζας
2022-05-01 Σπόρτινγκ Γκανόα - Μπουάκε
2022-05-07 Στέλα Αντιαμέ - Σπόρτινγκ Γκανόα

Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα