Προ Λιγκ ΗΑΕ

Παρασκευή, 30.10.2020
17:00
Αλ Αΐν

Αλ Αΐν

Αλ Σαριάχ

Αλ Σαριάχ

1 - 2
(0 - 2,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Al Ain
Εκτός έδρας: Sharjah
Απόσταση: 143.2 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 17:00 (21:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2020-03-10 Αλ Σαριάχ 2 - 3 Αλ Αΐν
2020-02-07 Αλ Αΐν 1 - 1 Αλ Σαριάχ
2019-12-06 Αλ Αΐν 2 - 1 Αλ Σαριάχ
2019-10-03 Αλ Σαριάχ 3 - 2 Αλ Αΐν
2019-04-17 Αλ Σαριάχ 2 - 2 Αλ Αΐν
2018-10-31 Αλ Αΐν 1 - 2 Αλ Σαριάχ
2018-09-05 Αλ Σαριάχ 1 - 4 Αλ Αΐν
2018-02-24 Αλ Σαριάχ 3 - 1 Αλ Αΐν
2017-10-28 Αλ Αΐν 3 - 3 Αλ Σαριάχ
2017-05-03 Αλ Σαριάχ 2 - 4 Αλ Αΐν
2016-12-17 Αλ Αΐν 3 - 0 Αλ Σαριάχ
2016-01-29 Αλ Σαριάχ 3 - 2 Αλ Αΐν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 12 11 8
42% 25% 33% 100% 92% 67%

Αλ Αΐν τελευταίοι 12 αγώνες

2020-10-23 Αλ Αχλί Ντουμπάι 1 - 1 Αλ Αΐν
2020-10-17 Αλ Αΐν 2 - 0 Κορφακάν
2020-10-09 Αλ Αΐν 2 - 4 Κορφακάν
2020-09-24 Αλ Ναζρ Ριγιάντ 0 - 1 Αλ Αΐν
2020-09-21 Σεπαχάν 0 - 0 Αλ Αΐν
2020-09-18 Αλ-Σαντ 4 - 0 Αλ Αΐν
2020-09-15 Αλ Αΐν 3 - 3 Αλ-Σαντ
2020-03-14 Αλ Τζαζίρα 3 - 1 Αλ Αΐν
2020-03-10 Αλ Σαριάχ 2 - 3 Αλ Αΐν
2020-03-05 Αλ Αΐν 2 - 1 Αλ Φουγιαϊρά
2020-02-27 Χατά 0 - 3 Αλ Αΐν
2020-02-22 Αλ Αΐν 6 - 5 Αλ Ουάσλ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 10 8 6
50% 25% 25% 83% 67% 50%

Αλ Σαριάχ τελευταίοι 12 αγώνες

2020-10-22 Αλ Σαριάχ 2 - 1 Αλ Ουαντά
2020-10-16 Αλ Φουγιαϊρά 2 - 4 Αλ Σαριάχ
2020-09-24 Περσέπολις 4 - 0 Αλ Σαριάχ
2020-09-21 Αλ Τααβόν 0 - 6 Αλ Σαριάχ
2020-09-18 Αλ Σαριάχ 4 - 2 Αλ-Ντουχαΐλ
2020-09-15 Αλ-Ντουχαΐλ 2 - 1 Αλ Σαριάχ
2020-03-14 Αλ Φουγιαϊρά 0 - 3 Αλ Σαριάχ
2020-03-10 Αλ Σαριάχ 2 - 3 Αλ Αΐν
2020-03-05 Αλ Σαριάχ 1 - 1 Χατά
2020-02-27 Αλ Σαριάχ 2 - 1 Αλ Ουάσλ
2020-02-22 Ιτιχάντ Κάλμπα 0 - 2 Αλ Σαριάχ
2020-02-18 Αλ Σαριάχ 2 - 2 Περσέπολις
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 2 3 12 10 6
58% 17% 25% 100% 83% 50%

Βαθμολογία Προ Λιγκ ΗΑΕ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Αλ Νταφρά 3 2 1 0 8 3 +5 7
2 Αλ Νασρ 3 2 1 0 5 1 +4 7
3 Μπάνι Γιάς 2 2 0 0 7 2 +5 6
4 Αλ Σαριάχ 2 2 0 0 6 3 +3 6
5 Αλ Τζαζίρα 3 1 2 0 4 2 +2 5
6 Αλ Αχλί Ντουμπάι 2 1 1 0 4 1 +3 4
7 Αλ Αΐν 2 1 1 0 3 1 +2 4
8 Αλ Ουαντά 2 1 0 1 7 2 +5 3
9 Αλ Ουάσλ 3 1 0 2 5 9 -4 3
10 Ιτιχάντ Κάλμπα 3 1 0 2 1 5 -4 3
11 Κορφακάν 2 0 0 2 0 3 -3 0
12 Αϊμάν 2 0 0 2 1 5 -4 0
13 Αλ Φουγιαϊρά 3 0 0 3 4 10 -6 0
14 Χατά 2 0 0 2 2 10 -8 0

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Αλ Αΐν   
Αλ Σαριάχ   
Εντός έδρας   
Εκτός έδρας   

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Αλ Αΐν Αλ Σαριάχ
1 Αλ Νταφρά    
2 Αλ Νασρ    
3 Μπάνι Γιάς    
4 Αλ Σαριάχ   -
5 Αλ Τζαζίρα    
6 Αλ Αχλί Ντουμπάι    
7 Αλ Αΐν -  
8 Αλ Ουαντά    
9 Αλ Ουάσλ    
10 Ιτιχάντ Κάλμπα    
11 Κορφακάν 2 - 0  
12 Αϊμάν    
13 Αλ Φουγιαϊρά   2 - 4
14 Χατά    

Θέση στο πρωτάθλημα

  Αλ Αΐν Αλ Σαριάχ
Θέση 7 4
Βαθμοί 4 6
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 4 4
Βαθμοί 3 3

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Αλ Αΐν Αλ Σαριάχ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
1  
0  
2   
0  
0  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
0  
0  
1  
0  
0  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Αλ Αΐν Αλ Σαριάχ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
3    
1   
6       
3    
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
2   
0   
4     
2   

Συνολικές στατιστικές για το Προ Λιγκ ΗΑΕ

Αγώνες   (17)
Εντός έδρας νίκες 35%
Ισοπαλίες 18%
Εκτός έδρας νίκες 47%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (57)
Γκολ ανά αγώνα 3.35
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.65
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.71
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 76%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 82%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 59%
Πάνω 1.5 88%
Πάνω 2.5 59%
Πάνω 3.5 41%

Αλ Αΐν επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-03 Αλ Φουγιαϊρά - Αλ Αΐν
2020-11-07 Αλ Αΐν - Αλ Νταφρά
2020-11-13 Κορφακάν - Αλ Αΐν
2020-11-20 Αλ Ουάσλ - Αλ Αΐν
2020-11-27 Αλ Αΐν - Αλ Ουαντά
2020-12-01 Μπάνι Γιάς - Αλ Αΐν

Αλ Σαριάχ επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-03 Αλ Σαριάχ - Αλ Νταφρά
2020-11-07 Αλ Τζαζίρα - Αλ Σαριάχ
2020-11-20 Αλ Σαριάχ - Αλ Νασρ
2020-11-26 Κορφακάν - Αλ Σαριάχ
2020-11-30 Αλ Σαριάχ - Αλ Αχλί Ντουμπάι
2020-12-05 Κορφακάν - Αλ Σαριάχ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.00 3.60 3.00
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.33 1.25 1.66
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.16 4.50
bet365 2.5 1.57 2.35
bet365 3.5 2.37 1.53
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.50 2.50