Κατάρ Σταρς Λιγκ

Κυριακή, 22.11.2020
16:45
Αλ-Αραμπί

Αλ-Αραμπί

Αλ-Σαντ

Αλ-Σαντ

1 - 4
(0 - 2,  1 - 2)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Ντόχα
Εκτός έδρας: Ντόχα
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 16:45 (19:45 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2020-10-10 Αλ-Αραμπί 0 - 4 Αλ-Σαντ
2020-02-27 Αλ-Σαντ 1 - 1 Αλ-Αραμπί
2020-01-06 Αλ-Αραμπί 1 - 6 Αλ-Σαντ
2018-11-24 Αλ-Αραμπί 0 - 3 Αλ-Σαντ
2018-08-12 Αλ-Σαντ 10 - 1 Αλ-Αραμπί
2018-02-17 Αλ-Σαντ 5 - 1 Αλ-Αραμπί
2017-10-20 Αλ-Αραμπί 1 - 3 Αλ-Σαντ
2017-02-16 Αλ-Σαντ 7 - 0 Αλ-Αραμπί
2016-11-26 Αλ-Αραμπί 2 - 3 Αλ-Σαντ
2016-02-28 Αλ-Σαντ 3 - 1 Αλ-Αραμπί
2015-10-31 Αλ-Αραμπί 2 - 2 Αλ-Σαντ
2015-02-21 Αλ-Σαντ 2 - 1 Αλ-Αραμπί
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
0 2 10 12 11 9
0% 17% 83% 100% 92% 75%

Αλ-Αραμπί τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-15 Αλ-Αραμπί 2 - 2 Αλ-Σαλιγιά
2020-11-09 Αλ-Αραμπί 2 - 1 Αλ-Καριτιγιάθ
2020-11-03 Αλ-Γκαράφα 0 - 0 Αλ-Αραμπί
2020-10-24 Αλ-Ουακρά 2 - 2 Αλ-Αραμπί
2020-10-19 Αλ-Αραμπί 2 - 1 Ουμ-Σαλάλ
2020-10-14 Αλ-Αραμπί 1 - 1 Αλ-Ραϊάν
2020-10-10 Αλ-Αραμπί 0 - 4 Αλ-Σαντ
2020-10-05 Ουμ-Σαλάλ 0 - 3 Αλ-Αραμπί
2020-09-25 Αλ-Αραμπί 5 - 1 Αλ-Αχλί
2020-09-13 Αλ-Αραμπί 1 - 2 Αλ-Γκαράφα
2020-09-08 Αλ-Αχλί 2 - 0 Αλ-Αραμπί
2020-09-04 Αλ-Κορ 2 - 2 Αλ-Αραμπί
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 11 9 5
33% 42% 25% 92% 75% 42%

Αλ-Σαντ τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-16 Αλ-Γκαράφα 4 - 2 Αλ-Σαντ
2020-11-10 Αλ-Ουακρά 5 - 0 Αλ-Σαντ
2020-11-04 Αλ-Σαντ 1 - 0 Αλ-Κορ
2020-10-25 Αλ-Αχλί 1 - 7 Αλ-Σαντ
2020-10-21 Αλ-Ντουχαΐλ 1 - 3 Αλ-Σαντ
2020-10-17 Αλ-Κορ 0 - 0 Αλ-Σαντ
2020-10-13 Αλ-Σαλιγιά 4 - 4 Αλ-Σαντ
2020-10-10 Αλ-Αραμπί 0 - 4 Αλ-Σαντ
2020-10-06 Αλ-Σαντ 2 - 3 Κατάρ SC
2020-09-27 Περσέπολις 1 - 0 Αλ-Σαντ
2020-09-24 Σεπαχάν 2 - 1 Αλ-Σαντ
2020-09-21 Αλ-Σαντ 1 - 1 Αλ Ναζρ Ριγιάντ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 9 8 7
33% 25% 42% 75% 67% 58%

Βαθμολογία Κατάρ Σταρς Λιγκ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Αλ-Αχλί 6 5 0 1 10 8 +2 15
2 Αλ-Σαντ 5 4 1 0 20 4 +16 13
3 Αλ-Ντουχαΐλ 5 3 0 2 8 6 +2 9
4 Αλ-Γκαράφα 5 3 0 2 9 8 +1 9
5 Αλ-Σαλιγιά 6 2 2 2 8 10 -2 8
6 Αλ-Ραϊάν 5 2 1 2 6 5 +1 7
7 Αλ-Ουακρά 6 2 1 3 6 6 0 7
8 Κατάρ SC 6 2 0 4 4 7 -3 6
9 Αλ-Καριτιγιάθ 5 2 0 3 5 11 -6 6
10 Αλ-Αραμπί 5 1 2 2 7 9 -2 5
11 Αλ-Κορ 6 0 4 2 3 5 -2 4
12 Ουμ-Σαλάλ 6 1 1 4 2 9 -7 4

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Αλ-Αραμπί      
Αλ-Σαντ      
Εντός έδρας      
Εκτός έδρας      

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Αλ-Αραμπί Αλ-Σαντ
1 Αλ-Αχλί   1 - 7
2 Αλ-Σαντ   -
3 Αλ-Ντουχαΐλ   1 - 3
4 Αλ-Γκαράφα 1 - 2  
5 Αλ-Σαλιγιά   1 - 5
6 Αλ-Ραϊάν    
7 Αλ-Ουακρά    
8 Κατάρ SC    
9 Αλ-Καριτιγιάθ   1 - 5
10 Αλ-Αραμπί -  
11 Αλ-Κορ   0 - 0
12 Ουμ-Σαλάλ 2 - 1  

Θέση στο πρωτάθλημα

  Αλ-Αραμπί Αλ-Σαντ
Θέση 10 2
Βαθμοί 5 13
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 8 1
Βαθμοί 3 13

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Αλ-Αραμπί Αλ-Σαντ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
2   
2   
4     
1  
0  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
0  
1  
4     
1  
0  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Αλ-Αραμπί Αλ-Σαντ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
7        
9          
20                     
4     
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
3    
3    
20                     
4     

Συνολικές στατιστικές για το Κατάρ Σταρς Λιγκ

Αγώνες   (33)
Εντός έδρας νίκες 48%
Ισοπαλίες 18%
Εκτός έδρας νίκες 33%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (88)
Γκολ ανά αγώνα 2.67
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.30
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.36
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 79%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 61%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 48%
Πάνω 1.5 73%
Πάνω 2.5 48%
Πάνω 3.5 24%

Αλ-Αραμπί επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-26 Κατάρ SC - Αλ-Αραμπί
2020-12-08 Αλ-Αραμπί - Αλ-Ραϊάν
2020-12-13 Αλ-Ντουχαΐλ - Αλ-Αραμπί
2020-12-23 Αλ-Καριτιγιάθ - Αλ-Αραμπί
2020-12-27 Αλ-Σαλιγιά - Αλ-Αραμπί
2021-01-03 Αλ-Αραμπί - Αλ-Κορ

Αλ-Σαντ επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-27 Αλ-Σαντ - Ουμ-Σαλάλ
2020-12-08 Αλ-Ουακρά - Αλ-Σαντ
2020-12-13 Αλ-Σαντ - Αλ-Γκαράφα
2020-12-23 Αλ-Ραϊάν - Αλ-Σαντ
2020-12-28 Κατάρ SC - Αλ-Σαντ
2021-01-02 Αλ-Σαντ - Αλ-Καριτιγιάθ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 8.50 4.75 1.30
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 3.14 1.14 1.05
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.12 5.44
bet365 2.5 1.57 2.35
bet365 3.5 2.14 1.64
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.75 2.00