Πρέμιερ Λιγκ - Κουβέιτ

Παρασκευή, 15.04.2022
19:30
Αλ-Φαχαχίλ

Αλ-Φαχαχίλ

Αλ Καντισίγια

Αλ Καντισίγια

0 - 2
(0 - 1,  0 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Κουβέιτ Σίτι
Εκτός έδρας: Κουβέιτ Σίτι
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 19:30 (21:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2021-12-30 Αλ Καντισίγια 1 - 1 Αλ-Φαχαχίλ
2021-04-14 Αλ-Φαχαχίλ 0 - 3 Αλ Καντισίγια
2021-01-22 Αλ Καντισίγια 4 - 1 Αλ-Φαχαχίλ
2020-11-02 Αλ Καντισίγια 2 - 0 Αλ-Φαχαχίλ
2019-10-11 Αλ Καντισίγια 1 - 1 Αλ-Φαχαχίλ
2019-03-20 Αλ Καντισίγια 4 - 0 Αλ-Φαχαχίλ
2019-03-16 Αλ Καντισίγια 4 - 0 Αλ-Φαχαχίλ
2018-12-15 Αλ Καντισίγια 3 - 0 Αλ-Φαχαχίλ
2018-10-21 Αλ-Φαχαχίλ 0 - 4 Αλ Καντισίγια
2017-04-26 Αλ-Φαχαχίλ 1 - 3 Αλ Καντισίγια
2016-12-30 Αλ Καντισίγια 2 - 0 Αλ-Φαχαχίλ
2016-02-19 Αλ-Φαχαχίλ 1 - 3 Αλ Καντισίγια
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
0 2 10 12 8 6
0% 17% 83% 100% 67% 50%

Αλ-Φαχαχίλ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-08 Τάνταμον 1 - 1 Αλ-Φαχαχίλ
2022-04-03 Μπουργκάν 1 - 3 Αλ-Φαχαχίλ
2022-03-19 Αλ-Φαχαχίλ 1 - 3 Αλ Κουβέιτ
2022-03-14 Αλ-Φαχαχίλ 0 - 1 Αλ Σαλμιγιά
2022-03-10 Αλ Αραμπί 2 - 1 Αλ-Φαχαχίλ
2022-03-04 Αλ-Φαχαχίλ 2 - 2 Αλ Σαμπάμπ
2022-02-27 Αλ Κουβέιτ 4 - 0 Αλ-Φαχαχίλ
2022-02-21 Καϊτάν 0 - 0 Αλ-Φαχαχίλ
2022-02-16 Αλ Νασέρ 4 - 0 Αλ-Φαχαχίλ
2022-02-11 Αλ-Φαχαχίλ 0 - 0 Κάζμα
2022-01-19 Αλ Γιαχρά 0 - 1 Αλ-Φαχαχίλ
2022-01-12 Αλ-Φαχαχίλ 1 - 0 Γιαρμούκ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 7 6 5
25% 33% 42% 58% 50% 42%

Αλ Καντισίγια τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-10 Αλ Καντισίγια 0 - 3 Αλ Σαλμιγιά
2022-04-04 Αλ Καντισίγια 0 - 1 Κάζμα
2022-03-17 Γιαρμούκ 1 - 2 Αλ Καντισίγια
2022-03-08 Τάνταμον 1 - 3 Αλ Καντισίγια
2022-03-04 Αλ Καντισίγια 0 - 3 Αλ Κουβέιτ
2022-02-18 Αλ Καντισίγια 0 - 1 Αλ Αραμπί
2022-02-11 Αλ Καντισίγια 1 - 1 Αλ Σαμπάμπ
2022-01-21 Αλ Σαλμιγιά 2 - 0 Αλ Καντισίγια
2022-01-10 Αλ Καντισίγια 1 - 0 Αλ Νασέρ
2022-01-04 Κάζμα 0 - 3 Αλ Καντισίγια
2021-12-30 Αλ Καντισίγια 1 - 1 Αλ-Φαχαχίλ
2021-12-26 Αλ Σαλμιγιά 3 - 2 Αλ Καντισίγια
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 9 6 2
33% 17% 50% 75% 50% 17%

Βαθμολογία Πρέμιερ Λιγκ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Αλ Κουβέιτ 16 11 3 2 31 10 +21 36
2 Κάζμα 16 10 4 2 22 13 +9 34
3 Αλ Σαλμιγιά 16 8 4 4 28 21 +7 28
4 Αλ Αραμπί 15 8 2 5 24 18 +6 26
5 Αλ Καντισίγια 15 8 2 5 22 20 +2 26
6 Αλ Νασέρ 16 6 3 7 23 18 +5 21
7 Αλ Σαμπάμπ 15 3 3 9 8 22 -14 12
8 Αλ-Φαχαχίλ 15 2 6 7 12 22 -10 12
9 Γιαρμούκ 16 3 3 10 18 29 -11 12
10 Τάνταμον 16 2 4 10 24 39 -15 10

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Αλ-Φαχαχίλ                
Αλ Καντισίγια                
Εντός έδρας                
Εκτός έδρας                

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Αλ-Φαχαχίλ Αλ Καντισίγια
1 Αλ Κουβέιτ 1 - 3 3 - 0
2 Κάζμα 0 - 0 0 - 3
3 Αλ Σαλμιγιά 0 - 2 3 - 2
4 Αλ Αραμπί 1 - 2  
5 Αλ Καντισίγια   -
6 Αλ Νασέρ 0 - 0  
7 Αλ Σαμπάμπ 2 - 2 0 - 2
8 Αλ-Φαχαχίλ -  
9 Γιαρμούκ 1 - 0 1 - 2
10 Τάνταμον 3 - 1 1 - 3

Θέση στο πρωτάθλημα

  Αλ-Φαχαχίλ Αλ Καντισίγια
Θέση 8 5
Βαθμοί 12 26
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 8 4
Βαθμοί 9 12

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Αλ-Φαχαχίλ Αλ Καντισίγια
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
6       
7        
8         
2   
5      
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
3    
3    
4     
0  
2   

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Αλ-Φαχαχίλ Αλ Καντισίγια
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
12             
22                       
22                       
20                     
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
8         
10           
12             
8         

Συνολικές στατιστικές για το Πρέμιερ Λιγκ

Αγώνες   (78)
Εντός έδρας νίκες 45%
Ισοπαλίες 22%
Εκτός έδρας νίκες 33%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (212)
Γκολ ανά αγώνα 2.72
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.40
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.32
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 76%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 71%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 51%
Πάνω 1.5 72%
Πάνω 2.5 51%
Πάνω 3.5 33%

Αλ-Φαχαχίλ επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-20 Αλ Σαλμιγιά - Αλ-Φαχαχίλ
2022-04-25 Γιαρμούκ - Αλ-Φαχαχίλ
2022-04-29 Γιαρμούκ - Αλ-Φαχαχίλ
2022-05-07 Αλ-Φαχαχίλ - Κάζμα
2022-08-27 Κάζμα - Αλ-Φαχαχίλ
2022-09-02 Αλ-Φαχαχίλ - Αλ Καντισίγια

Αλ Καντισίγια επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-20 Αλ Καντισίγια - Κάζμα
2022-04-25 Αλ Νασέρ - Αλ Καντισίγια
2022-08-26 Αλ Σαχέλ - Αλ Καντισίγια
2022-09-02 Αλ-Φαχαχίλ - Αλ Καντισίγια
2022-09-09 Αλ Καντισίγια - Κάζμα
2022-09-15 Αλ Γιαχρά - Αλ Καντισίγια

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 3.60 3.30 1.91
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.73 1.25 1.22
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.22 4.10
bet365 2.5 1.80 2.00
bet365 3.5 3.10 1.36
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.67 2.15