Προ Λιγκ - Σαουδική Αραβία

Σάββατο, 17.10.2020
16:10
Αλ Τααβόν

Αλ Τααβόν

Αλ Φαϊσαλί

Αλ Φαϊσαλί

1 - 1
(1 - 0,  0 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Buraidah
Εκτός έδρας: Χάρμα
Απόσταση: 143.0 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 16:10 (18:10 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2020-08-04 Αλ Φαϊσαλί 2 - 1 Αλ Τααβόν
2019-10-26 Αλ Τααβόν 2 - 1 Αλ Φαϊσαλί
2019-05-16 Αλ Τααβόν 2 - 1 Αλ Φαϊσαλί
2018-10-19 Αλ Φαϊσαλί 1 - 4 Αλ Τααβόν
2018-02-03 Αλ Φαϊσαλί 0 - 1 Αλ Τααβόν
2017-10-20 Αλ Τααβόν 1 - 0 Αλ Φαϊσαλί
2017-04-06 Αλ Φαϊσαλί 1 - 0 Αλ Τααβόν
2016-11-18 Αλ Τααβόν 0 - 0 Αλ Φαϊσαλί
2016-02-06 Αλ Τααβόν 3 - 1 Αλ Φαϊσαλί
2015-08-28 Αλ Φαϊσαλί 1 - 2 Αλ Τααβόν
2015-03-13 Αλ Τααβόν 0 - 1 Αλ Φαϊσαλί
2014-09-27 Αλ Φαϊσαλί 2 - 2 Αλ Τααβόν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 2 3 7 7 3
58% 17% 25% 58% 58% 25%

Αλ Τααβόν τελευταίοι 12 αγώνες

2020-09-27 Αλ Ναζρ Ριγιάντ 1 - 0 Αλ Τααβόν
2020-09-24 Αλ-Ντουχαΐλ 0 - 1 Αλ Τααβόν
2020-09-21 Αλ Τααβόν 0 - 6 Αλ Σαριάχ
2020-09-18 Αλ Τααβόν 0 - 1 Περσέπολις
2020-09-15 Περσέπολις 1 - 0 Αλ Τααβόν
2020-09-09 Αλ Τααβόν 1 - 0 Αλ Φεϊχά
2020-09-04 Αλ Φατ 1 - 0 Αλ Τααβόν
2020-08-30 Αλ Τααβόν 0 - 1 Αλ Ετιφάκ
2020-08-25 Αλ Ουεντά 2 - 1 Αλ Τααβόν
2020-08-20 Αλ Τααβόν 1 - 4 Αλ Ναζρ Ριγιάντ
2020-08-15 Αλ Τααβόν 0 - 2 Ντάμακ
2020-08-10 Αλ Σαμπάπ 1 - 0 Αλ Τααβόν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 0 10 4 3 2
17% 0% 83% 33% 25% 17%

Αλ Φαϊσαλί τελευταίοι 12 αγώνες

2020-09-09 Αλ Φαϊσαλί 2 - 1 Άμπα
2020-09-04 Αλ Ραέντ 2 - 1 Αλ Φαϊσαλί
2020-08-30 Αλ Φαϊσαλί 2 - 1 Αλ Ουεντά
2020-08-25 Αλ Χιλάλ 2 - 0 Αλ Φαϊσαλί
2020-08-19 Αλ Φαϊσαλί 1 - 1 Αλ Ιτιχάντ Τζέντα
2020-08-15 Αλ Φαϊσαλί 2 - 0 Αλ Αχλί Τζέντα
2020-08-09 Ντάμακ 2 - 1 Αλ Φαϊσαλί
2020-08-04 Αλ Φαϊσαλί 2 - 1 Αλ Τααβόν
2020-03-13 Αλ Χαζέμ 2 - 2 Αλ Φαϊσαλί
2020-03-07 Αλ Φαϊσαλί 3 - 2 Αλ Ναζρ Ριγιάντ
2020-02-28 Αλ Αντάλ 0 - 2 Αλ Φαϊσαλί
2020-02-21 Αλ Φαϊσαλί 1 - 2 Αλ Ετιφάκ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 12 8 2
50% 17% 33% 100% 67% 17%

Αλ Τααβόν επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-22 Αλ Τααβόν - Αλ Ναζρ Ριγιάντ
2020-10-29 Αλ Καντισίγια - Αλ Τααβόν
2020-11-06 Αλ Ιτιχάντ Τζέντα - Αλ Τααβόν
2020-11-24 Αλ Τααβόν - Αλ Ουεντά
2020-11-29 Αλ Τααβόν - Αλ Ετιφάκ
2020-12-05 Αλ Μπατίν - Αλ Τααβόν

Αλ Φαϊσαλί επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-23 Αλ Φαϊσαλί - Αλ Μπατίν
2020-10-30 Αλ Ουεντά - Αλ Φαϊσαλί
2020-11-06 Ντάμακ - Αλ Φαϊσαλί
2020-11-23 Αλ Φαϊσαλί - Αλ Ιτιχάντ Τζέντα
2020-11-29 Αλ Αχλί Τζέντα - Αλ Φαϊσαλί
2020-12-05 Αλ Φαϊσαλί - Αλ-Αΐν

Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα