Κατάρ Σταρς Λιγκ

Κυριακή, 20.02.2022
15:55
Αλ-Ουακρά

Αλ-Ουακρά

Αλ-Γκαράφα

Αλ-Γκαράφα

3 - 2
(1 - 1,  2 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Al Wakrah
Εκτός έδρας: Ντόχα
Απόσταση: 14.5 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 15:55 (18:55 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2021-10-31 Αλ-Γκαράφα 0 - 1 Αλ-Ουακρά
2021-03-16 Αλ-Ουακρά 2 - 0 Αλ-Γκαράφα
2020-12-22 Αλ-Γκαράφα 1 - 0 Αλ-Ουακρά
2020-03-05 Αλ-Γκαράφα 2 - 1 Αλ-Ουακρά
2019-10-03 Αλ-Ουακρά 3 - 3 Αλ-Γκαράφα
2017-02-04 Αλ-Γκαράφα 0 - 0 Αλ-Ουακρά
2016-11-03 Αλ-Ουακρά 0 - 2 Αλ-Γκαράφα
2016-02-20 Αλ-Γκαράφα 3 - 2 Αλ-Ουακρά
2015-10-22 Αλ-Ουακρά 2 - 1 Αλ-Γκαράφα
2015-04-16 Αλ-Ουακρά 2 - 1 Αλ-Γκαράφα
2014-12-09 Αλ-Γκαράφα 1 - 6 Αλ-Ουακρά
2014-04-11 Αλ-Ουακρά 2 - 1 Αλ-Γκαράφα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 9 7 3
50% 17% 33% 75% 58% 25%

Αλ-Ουακρά τελευταίοι 12 αγώνες

2022-02-16 Αλ-Ουακρά 3 - 1 Αλ-Σαχανίγια
2022-02-09 Αλ-Ουακρά 0 - 1 Κατάρ SC
2022-02-05 Αλ-Ουακρά 2 - 1 Αλ-Σαλιγιά
2022-01-31 Αλ-Ουακρά 0 - 6 Αλ-Σαντ
2022-01-22 Αλ-Ντουχαΐλ 0 - 4 Αλ-Ουακρά
2022-01-17 Αλ-Αχλί 1 - 3 Αλ-Ουακρά
2022-01-13 Αλ-Ουακρά 4 - 1 Αλ-Κορ
2022-01-10 Αλ-Ραϊάν 3 - 0 Αλ-Ουακρά
2022-01-04 Αλ-Αραμπί 1 - 2 Αλ-Ουακρά
2021-12-24 Αλ-Ουακρά 1 - 1 Αλ-Σαμάλ
2021-12-09 Αλ-Ουακρά 7 - 3 Αλ-Αχλί
2021-12-05 Αλ-Ραϊάν 2 - 1 Αλ-Ουακρά
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 1 4 11 10 6
58% 8% 33% 92% 83% 50%

Αλ-Γκαράφα τελευταίοι 12 αγώνες

2022-02-16 Αλ-Γκαράφα 4 - 0 Αλ-Καριτιγιάθ
2022-02-10 Αλ-Κορ 1 - 1 Αλ-Γκαράφα
2022-02-05 Αλ-Γκαράφα 1 - 5 Αλ-Σαντ
2022-01-23 Κατάρ SC 2 - 3 Αλ-Γκαράφα
2022-01-18 Ουμ-Σαλάλ 3 - 1 Αλ-Γκαράφα
2022-01-13 Αλ-Γκαράφα 2 - 4 Αλ-Ντουχαΐλ
2022-01-07 Αλ-Γκαράφα 0 - 0 Αλ-Αχλί
2022-01-03 Αλ-Σαμάλ 2 - 3 Αλ-Γκαράφα
2021-12-29 Αλ-Γκαράφα 3 - 0 Αλ-Σαλιγιά
2021-12-25 Αλ-Γκαράφα 0 - 0 Αλ-Αραμπί
2021-12-13 Αλ-Γκαράφα 4 - 1 Αλ-Κορ
2021-12-02 Αλ-Γκαράφα 2 - 1 Αλ-Αραμπί
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 10 9 7
50% 25% 25% 83% 75% 58%

Βαθμολογία Κατάρ Σταρς Λιγκ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Αλ-Σαντ 17 16 1 0 64 18 +46 49
2 Αλ-Ντουχαΐλ 18 12 3 3 47 22 +25 39
3 Αλ-Ουακρά 18 9 4 5 26 23 +3 31
4 Αλ-Αραμπί 19 9 2 8 28 28 0 29
5 Αλ-Γκαράφα 18 8 3 7 30 29 +1 27
6 Ουμ-Σαλάλ 19 6 7 6 31 24 +7 25
7 Αλ-Αχλί 18 5 8 5 20 26 -6 23
8 Κατάρ SC 18 6 4 8 19 22 -3 22
9 Αλ-Ραϊάν 18 4 6 8 24 33 -9 18
10 Αλ-Σαμάλ 18 3 4 11 23 44 -21 13
11 Αλ-Κορ 18 1 9 8 17 40 -23 12
12 Αλ-Σαλιγιά 19 2 5 12 11 31 -20 11

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Αλ-Ουακρά                   
Αλ-Γκαράφα                   
Εντός έδρας                   
Εκτός έδρας                   

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Αλ-Ουακρά Αλ-Γκαράφα
1 Αλ-Σαντ 0 - 6 6 - 4
2 Αλ-Ντουχαΐλ 4 - 1 3 - 1
3 Αλ-Ουακρά -  
4 Αλ-Αραμπί 0 - 1  
5 Αλ-Γκαράφα   -
6 Ουμ-Σαλάλ 1 - 4 3 - 1
7 Αλ-Αχλί 0 - 0 0 - 1
8 Κατάρ SC 0 - 1 2 - 3
9 Αλ-Ραϊάν 1 - 1 0 - 2
10 Αλ-Σαμάλ 1 - 1 2 - 3
11 Αλ-Κορ 4 - 1 1 - 1
12 Αλ-Σαλιγιά 2 - 1  

Θέση στο πρωτάθλημα

  Αλ-Ουακρά Αλ-Γκαράφα
Θέση 3 5
Βαθμοί 31 27
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 5 6
Βαθμοί 12 13

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Αλ-Ουακρά Αλ-Γκαράφα
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
9          
4     
5      
8         
3    
7        
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
3    
3    
4     
4     
1  
3    

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Αλ-Ουακρά Αλ-Γκαράφα
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
26                           
23                        
30                               
29                              
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
13              
17                  
16                 
17                  

Συνολικές στατιστικές για το Κατάρ Σταρς Λιγκ

Αγώνες   (109)
Εντός έδρας νίκες 34%
Ισοπαλίες 26%
Εκτός έδρας νίκες 40%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (340)
Γκολ ανά αγώνα 3.12
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.50
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.61
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 72%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 76%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 56%
Πάνω 1.5 78%
Πάνω 2.5 55%
Πάνω 3.5 39%

Αλ-Ουακρά επόμενοι 6 αγώνες

2022-02-24 Ουμ-Σαλάλ - Αλ-Ουακρά
2022-03-01 Αλ-Σαμάλ - Αλ-Ουακρά
2022-03-05 Αλ-Ουακρά - Αλ-Ραϊάν
2022-03-11 Αλ-Σαντ - Αλ-Ουακρά
2022-03-23 Αλ-Ουακρά - Αλ-Γκαράφα
2022-03-28 Αλ-Ουακρά - Αλ-Σαλιγιά

Αλ-Γκαράφα επόμενοι 6 αγώνες

2022-02-24 Αλ-Γκαράφα - Αλ-Ραϊάν
2022-03-02 Αλ-Αραμπί - Αλ-Γκαράφα
2022-03-10 Αλ-Σαλιγιά - Αλ-Γκαράφα
2022-03-18 Αλ-Ντουχαΐλ - Αλ-Γκαράφα
2022-03-23 Αλ-Ουακρά - Αλ-Γκαράφα
2022-04-07 Φουλάντ - Αλ-Γκαράφα

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.38 3.30 2.50
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.44 1.26 1.49
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.17 4.60
bet365 2.5 1.60 2.20
bet365 3.5 2.60 1.45
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.49 2.45