Λίγκ 2 - Σκωτία

Σάββατο, 08.01.2022
15:00
Άλμπιον Ρόβερς

Άλμπιον Ρόβερς

Στενχαούσμιουρ

Στενχαούσμιουρ

1 - 2
(1 - 1,  0 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Coatbridge
Εκτός έδρας: Stenhousemuir
Απόσταση: 22.9 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Cliftonhill
Χωρητικότητα: 2 496 (489)
Διαστάσεις: 100 x 66 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 15:00 (15:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2021-11-09 Στενχαούσμιουρ 3 - 1 Άλμπιον Ρόβερς
2021-08-07 Άλμπιον Ρόβερς 2 - 2 Στενχαούσμιουρ
2021-04-29 Στενχαούσμιουρ 0 - 1 Άλμπιον Ρόβερς
2021-03-20 Στενχαούσμιουρ 2 - 0 Άλμπιον Ρόβερς
2020-10-17 Άλμπιον Ρόβερς 1 - 3 Στενχαούσμιουρ
2020-02-15 Στενχαούσμιουρ 1 - 0 Άλμπιον Ρόβερς
2019-11-09 Άλμπιον Ρόβερς 2 - 1 Στενχαούσμιουρ
2019-08-03 Στενχαούσμιουρ 2 - 3 Άλμπιον Ρόβερς
2018-07-17 Στενχαούσμιουρ 4 - 0 Άλμπιον Ρόβερς
2017-07-18 Άλμπιον Ρόβερς 1 - 1 Στενχαούσμιουρ
2017-03-25 Στενχαούσμιουρ 0 - 3 Άλμπιον Ρόβερς
2017-02-18 Άλμπιον Ρόβερς 1 - 1 Στενχαούσμιουρ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 10 7 5
33% 25% 42% 83% 58% 42%

Άλμπιον Ρόβερς τελευταίοι 12 αγώνες

2021-12-26 Άλμπιον Ρόβερς 3 - 2 Στρανράερ
2021-12-18 Κάουντενμπιθ 0 - 0 Άλμπιον Ρόβερς
2021-12-11 Κέλτι Χαρτς 6 - 1 Άλμπιον Ρόβερς
2021-12-04 Άλμπιον Ρόβερς 2 - 3 Φορφάρ
2021-11-27 Έιρ 2 - 1 Άλμπιον Ρόβερς
2021-11-20 Άνναν 1 - 1 Άλμπιον Ρόβερς
2021-11-13 Άλμπιον Ρόβερς 1 - 0 Στέρλινγκ Άλμπιον
2021-11-09 Στενχαούσμιουρ 3 - 1 Άλμπιον Ρόβερς
2021-11-05 Εδινβούργο 0 - 4 Άλμπιον Ρόβερς
2021-10-16 Άλμπιον Ρόβερς 2 - 0 Έλγιν Σίτι
2021-10-09 Κόουβ Ρέιντζερς 4 - 1 Άλμπιον Ρόβερς
2021-10-02 Στρανράερ 1 - 0 Άλμπιον Ρόβερς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 9 7 6
33% 17% 50% 75% 58% 50%

Στενχαούσμιουρ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-01-02 Στενχαούσμιουρ 1 - 2 Στέρλινγκ Άλμπιον
2021-12-26 Φορφάρ 3 - 4 Στενχαούσμιουρ
2021-12-18 Έλγιν Σίτι 2 - 2 Στενχαούσμιουρ
2021-12-11 Στενχαούσμιουρ 2 - 2 Εδινβούργο
2021-12-04 Στενχαούσμιουρ 1 - 4 Στρανράερ
2021-11-27 Στενχαούσμιουρ 0 - 2 Ερντριονιάνς
2021-11-20 Κέλτι Χαρτς 2 - 0 Στενχαούσμιουρ
2021-11-13 Στενχαούσμιουρ 2 - 0 Άνναν
2021-11-09 Στενχαούσμιουρ 3 - 1 Άλμπιον Ρόβερς
2021-11-06 Στέρλινγκ Άλμπιον 1 - 3 Στενχαούσμιουρ
2021-10-16 Κάουντενμπιθ 0 - 2 Στενχαούσμιουρ
2021-10-02 Στενχαούσμιουρ 1 - 1 Φορφάρ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 12 7 6
42% 25% 33% 100% 58% 50%

Βαθμολογία Λίγκ 2

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Κέλτι Χαρτς 17 13 3 1 38 15 +23 42
2 Φορφάρ 19 10 5 4 35 19 +16 35
3 Άνναν 19 10 3 6 33 23 +10 33
4 Εδινβούργο 19 7 5 7 24 29 -5 26
5 Στέρλινγκ Άλμπιον 19 7 3 9 25 25 0 24
6 Στενχαούσμιουρ 19 6 5 8 28 32 -4 23
7 Στρανράερ 19 6 5 8 23 29 -6 23
8 Άλμπιον Ρόβερς 18 6 3 9 23 31 -8 21
9 Έλγιν Σίτι 19 5 6 8 19 27 -8 21
10 Κάουντενμπιθ 18 2 4 12 11 29 -18 10

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Άλμπιον Ρόβερς                   
Στενχαούσμιουρ                    
Εντός έδρας                   
Εκτός έδρας                    

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Άλμπιον Ρόβερς Στενχαούσμιουρ
1 Κέλτι Χαρτς 0 - 3 2 - 0
2 Φορφάρ 2 - 3 3 - 4
3 Άνναν 0 - 1 1 - 2
4 Εδινβούργο 2 - 0 1 - 0
5 Στέρλινγκ Άλμπιον 1 - 0 1 - 3
6 Στενχαούσμιουρ 2 - 2 -
7 Στρανράερ 3 - 2 2 - 0
8 Άλμπιον Ρόβερς - 2 - 2
9 Έλγιν Σίτι 2 - 0 2 - 2
10 Κάουντενμπιθ 2 - 1 0 - 2

Θέση στο πρωτάθλημα

  Άλμπιον Ρόβερς Στενχαούσμιουρ
Θέση 8 6
Βαθμοί 21 23
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 3 4
Βαθμοί 16 14

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Άλμπιον Ρόβερς Στενχαούσμιουρ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
6       
3    
9          
6       
5      
8         
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
5      
1  
3    
4     
2   
3    

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Άλμπιον Ρόβερς Στενχαούσμιουρ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
23                        
31                                
28                             
32                                 
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
14               
12             
15                
14               

Συνολικές στατιστικές για το Λίγκ 2

Αγώνες   (93)
Εντός έδρας νίκες 42%
Ισοπαλίες 23%
Εκτός έδρας νίκες 35%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (259)
Γκολ ανά αγώνα 2.78
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.45
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.33
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 82%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 71%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 54%
Πάνω 1.5 80%
Πάνω 2.5 49%
Πάνω 3.5 33%

Άλμπιον Ρόβερς επόμενοι 6 αγώνες

2022-01-15 Έλγιν Σίτι - Άλμπιον Ρόβερς
2022-01-22 Άλμπιον Ρόβερς - Κέλτι Χαρτς
2022-01-29 Άλμπιον Ρόβερς - Κάουντενμπιθ
2022-02-05 Φορφάρ - Άλμπιον Ρόβερς
2022-02-15 Εδινβούργο - Άλμπιον Ρόβερς
2022-02-19 Στέρλινγκ Άλμπιον - Άλμπιον Ρόβερς

Στενχαούσμιουρ επόμενοι 6 αγώνες

2022-01-15 Στενχαούσμιουρ - Κάουντενμπιθ
2022-01-21 Εδινβούργο - Στενχαούσμιουρ
2022-01-29 Στενχαούσμιουρ - Έλγιν Σίτι
2022-02-05 Άνναν - Στενχαούσμιουρ
2022-02-19 Στρανράερ - Στενχαούσμιουρ
2022-02-26 Στενχαούσμιουρ - Φορφάρ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.80 2.90 2.60
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.50 1.40 1.40
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.20 4.33
bet365 2.5 1.72 2.07
bet365 3.5 2.62 1.44
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.53 2.37