Πριμέρα Ντιβισιόν - Ελ Σαλβαδόρ

Κυριακή, 26.04.2015
22:00
Αλιάντζα

Αλιάντζα

Juventud Independiente

Juventud Independiente

2 - 0
(1 - 0,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Σαν Σαλβαδόρ
Εκτός έδρας: Σαν Χουάν Οπικ
Απόσταση: 27.9 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Jorge Gonzalez
Χωρητικότητα: 35 000
Διαστάσεις: 105 x 70 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 22:00 (15:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2015-02-22 Juventud Independiente 1 - 0 Αλιάντζα
2014-11-27 Αλιάντζα 0 - 0 Juventud Independiente
2014-09-28 Juventud Independiente 2 - 1 Αλιάντζα
2014-04-23 Juventud Independiente 0 - 0 Αλιάντζα
2014-02-27 Αλιάντζα 0 - 0 Juventud Independiente
2013-10-27 Juventud Independiente 6 - 0 Αλιάντζα
2013-08-25 Αλιάντζα 1 - 1 Juventud Independiente
2013-03-24 Juventud Independiente 1 - 2 Αλιάντζα
2013-02-03 Αλιάντζα 1 - 1 Juventud Independiente
2012-11-17 Αλιάντζα 2 - 0 Juventud Independiente
2012-08-26 Juventud Independiente 0 - 3 Αλιάντζα
2012-03-18 Juventud Independiente 3 - 0 Αλιάντζα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 5 4 8 5 1
25% 42% 33% 67% 42% 8%

Αλιάντζα τελευταίοι 12 αγώνες

2015-04-23 UES San Salvador 0 - 1 Αλιάντζα
2015-04-19 Αλιάντζα 1 - 1 Μεταπάν
2015-04-12 Ατλέτικο Μάρτε 0 - 2 Αλιάντζα
2015-04-09 Αλιάντζα 1 - 1 Ντράγκον
2015-04-05 Σάντα Τέκλα 3 - 2 Αλιάντζα
2015-03-19 Αλιάντζα 1 - 0 Πασακουίνα
2015-03-12 Φας 1 - 0 Αλιάντζα
2015-03-08 Αλιάντζα 1 - 0 Αγκουίλα
2015-02-22 Juventud Independiente 1 - 0 Αλιάντζα
2015-02-19 Αλιάντζα 1 - 4 UES San Salvador
2015-02-15 Μεταπάν 0 - 1 Αλιάντζα
2015-02-08 Αλιάντζα 1 - 1 Ατλέτικο Μάρτε
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 6 2 2
42% 25% 33% 50% 17% 17%

Juventud Independiente τελευταίοι 12 αγώνες

2015-04-22 Juventud Independiente 0 - 1 Αγκουίλα
2015-04-19 Juventud Independiente 2 - 1 UES San Salvador
2015-04-12 Μεταπάν 1 - 1 Juventud Independiente
2015-04-08 Juventud Independiente 0 - 2 Ατλέτικο Μάρτε
2015-03-29 Ντράγκον 1 - 1 Juventud Independiente
2015-03-21 Juventud Independiente 3 - 0 Σάντα Τέκλα
2015-03-14 Πασακουίνα 1 - 0 Juventud Independiente
2015-03-08 Φας 1 - 2 Juventud Independiente
2015-02-22 Juventud Independiente 1 - 0 Αλιάντζα
2015-02-19 Αγκουίλα 2 - 1 Juventud Independiente
2015-02-14 UES San Salvador 0 - 3 Juventud Independiente
2015-02-08 Juventud Independiente 0 - 3 Μεταπάν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 9 6 0
42% 17% 42% 75% 50% 0%

Βαθμολογία Πριμέρα Ντιβισιόν

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Μεταπάν 16 9 3 4 25 13 +12 30
2 Σάντα Τέκλα 16 8 5 3 25 20 +5 29
3 Juventud Independiente 16 8 2 6 25 20 +5 26
4 Φας 16 7 5 4 19 14 +5 26
5 Αγκουίλα 16 7 2 7 21 18 +3 23
6 Αλιάντζα 16 6 5 5 19 16 +3 23
7 Πασακουίνα 16 4 5 7 16 24 -8 17
8 UES San Salvador 16 5 2 9 18 27 -9 17
9 Ατλέτικο Μάρτε 16 4 3 9 13 18 -5 15
10 Ντράγκον 16 3 6 7 13 24 -11 15

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Αλιάντζα                 
Juventud Independiente                 
Εντός έδρας                 
Εκτός έδρας                 

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Αλιάντζα Juventud Independiente
1 Μεταπάν 1 - 1 1 - 1
2 Σάντα Τέκλα 1 - 2 3 - 1
3 Juventud Independiente   -
4 Φας 1 - 1 1 - 2
5 Αγκουίλα 1 - 0 2 - 1
6 Αλιάντζα -  
7 Πασακουίνα 1 - 0 1 - 0
8 UES San Salvador 1 - 4 0 - 3
9 Ατλέτικο Μάρτε 1 - 1 2 - 3
10 Ντράγκον 1 - 1 1 - 1

Θέση στο πρωτάθλημα

  Αλιάντζα Juventud Independiente
Θέση 6 3
Βαθμοί 23 26
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 9 4
Βαθμοί 10 11

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Αλιάντζα Juventud Independiente
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
6       
5      
5      
8         
2   
6       
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
4     
2   
3    
2   
3    

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Αλιάντζα Juventud Independiente
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
19                    
16                 
25                          
20                     
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
8         
10           
12             
11            

Συνολικές στατιστικές για το Πριμέρα Ντιβισιόν

Αγώνες   (80)
Εντός έδρας νίκες 48%
Ισοπαλίες 24%
Εκτός έδρας νίκες 29%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (194)
Γκολ ανά αγώνα 2.42
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.39
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.04
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 79%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 64%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 49%
Πάνω 1.5 70%
Πάνω 2.5 45%
Πάνω 3.5 20%

Αλιάντζα επόμενοι 6 αγώνες

2015-05-03 Αγκουίλα - Αλιάντζα
2015-05-07 Αλιάντζα - Φας
2015-08-05 Αλιάντζα - UES San Salvador
2015-08-10 Μεταπάν - Αλιάντζα
2015-08-13 Τσαλατενάνγκο - Αλιάντζα
2015-08-16 Αλιάντζα - Πασακουίνα

Juventud Independiente επόμενοι 6 αγώνες

2015-05-03 Juventud Independiente - Φας
2015-05-09 Σάντα Τέκλα - Juventud Independiente
2015-05-17 Juventud Independiente - Σάντα Τέκλα
2015-08-01 Σάντα Τέκλα - Juventud Independiente
2015-08-09 Juventud Independiente - Φας
2015-08-12 Ατλέτικο Μάρτε - Juventud Independiente

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.10 3.30 3.00
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.36 1.33 1.67
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 2.5 2.05 1.75
bet365 3.5 3.50 1.26
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.83 1.87