Πριμέιρα Λίγα - Πορτογαλία
Σάββατο, 05.09.2026
18:00
18:00

Alverca

Μπράγκα
Συνδεθείτε ή Εγγραφείτε για να τοποθετήσετε ένα στοίχημα
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Alverca do Ribatejo |
| Εκτός έδρας: | Μπράγκα |
| Απόσταση: | 300.5 χλμ |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 18:00 (18:00 τοπική ώρα) |
Τελευταίες 2 απευθείας αγώνες
| 2026-01-25 | Μπράγκα | 5 - 0 | Alverca |
| 2025-08-17 | Alverca | 0 - 3 | Μπράγκα |
Alverca τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-08-29 | Alverca | 1 - 1 | Σάντα Κλάρα |
| 2026-08-22 | Σπόρτινγκ | 3 - 1 | Alverca |
| 2026-08-15 | Alverca | 2 - 2 | Εστρέλα Αμαντόρα |
| 2026-08-09 | Πόρτο | 2 - 0 | Alverca |
| 2026-07-25 | Μάφρα | 1 - 0 | Alverca |
| 2026-05-16 | Φαμαλικάο | 1 - 0 | Alverca |
| 2026-05-10 | Alverca | 1 - 1 | Εστορίλ |
| 2026-05-02 | Πόρτο | 1 - 0 | Alverca |
| 2026-04-24 | Alverca | 2 - 1 | Αρούκα |
| 2026-04-18 | Νασιονάλ Μαδέιρα | 1 - 0 | Alverca |
| 2026-04-12 | Alverca | 3 - 1 | Κάζα Πία |
| 2026-04-04 | Ρίο Άβε | 1 - 2 | Alverca |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 5 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 42% | 25% |
Μπράγκα τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-08-31 | Μπράγκα | 1 - 0 | Γκιμαράες |
| 2026-08-27 | Αούστρια Βιέννης | 0 - 0 | Μπράγκα |
| 2026-08-20 | Μπράγκα | 2 - 0 | Αούστρια Βιέννης |
| 2026-08-13 | Δυναμό Μινσκ | 0 - 0 | Μπράγκα |
| 2026-08-09 | Μορεϊρένσε | 2 - 2 | Μπράγκα |
| 2026-08-06 | Μπράγκα | 1 - 0 | Δυναμό Μινσκ |
| 2026-07-30 | Μπράγκα | 4 - 0 | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο |
| 2026-07-22 | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο | 0 - 1 | Μπράγκα |
| 2026-07-18 | Μπράγκα | 2 - 2 | Θέλτα |
| 2026-07-10 | Στόουκ | 0 - 1 | Μπράγκα |
| 2026-05-16 | Μπράγκα | 2 - 2 | Εστρέλα Αμαντόρα |
| 2026-05-11 | Μπενφίκα | 2 - 2 | Μπράγκα |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 6 | 0 | 6 | 5 | 5 | |
| 50% | 50% | 0% | 50% | 42% | 42% |
Βαθμολογία Πριμέιρα Λίγα
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Πόρτο | 4 | +9 | 12 |
| 2 | Σπόρτινγκ | 4 | +7 | 10 |
| 3 | Αρούκα | 4 | +4 | 9 |
| 4 | Σάντα Κλάρα | 4 | +2 | 8 |
| 5 | Μπενφίκα | 3 | +8 | 7 |
| 6 | Ζιλ Βιθέντε | 3 | +3 | 7 |
| 7 | Μαρίτιμο | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Εστρέλα Αμαντόρα | 3 | +1 | 5 |
| 9 | Μπράγκα | 2 | +1 | 4 |
| 10 | Νασιονάλ Μαδέιρα | 4 | 0 | 4 |
| 11 | Μορεϊρένσε | 3 | -3 | 4 |
| 12 | Γκιμαράες | 4 | -2 | 3 |
| 13 | Ρίο Άβε | 4 | -5 | 3 |
| 14 | Φαμαλικάο | 4 | -2 | 2 |
| 15 | Ακαντόμικο Βισέου | 4 | -4 | 2 |
| 15 | Alverca | 4 | -4 | 2 |
| 17 | Εστορίλ | 4 | -5 | 1 |
| 18 | Κάζα Πία | 4 | -11 | 0 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Alverca | |
| Μπράγκα | |
| Εντός έδρας | |
| Εκτός έδρας |
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | Alverca | Μπράγκα |
|---|---|---|---|
| 1 | Πόρτο | ||
| 2 | Σπόρτινγκ | ||
| 3 | Αρούκα | ||
| 4 | Σάντα Κλάρα | 1 - 1 | |
| 5 | Μπενφίκα | ||
| 6 | Ζιλ Βιθέντε | ||
| 7 | Μαρίτιμο | ||
| 8 | Εστρέλα Αμαντόρα | 2 - 2 | |
| 9 | Μπράγκα | - | |
| 10 | Νασιονάλ Μαδέιρα | ||
| 11 | Μορεϊρένσε | 2 - 2 | |
| 12 | Γκιμαράες | ||
| 13 | Ρίο Άβε | ||
| 14 | Φαμαλικάο | ||
| 15 | Ακαντόμικο Βισέου | ||
| 15 | Alverca | - | |
| 17 | Εστορίλ | ||
| 18 | Κάζα Πία |
Στατιστικά ομάδας
| Alverca | Μπράγκα | |
| Νίκες | 0 | 1 |
| Ισοπαλίες | 2 | 1 |
| Ήττες | 2 | 0 |
| Γκολ υπέρ | 4 | 3 |
| Γκολ κατά | 8 | 2 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν | 1.00 | 1.50 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε | 2.00 | 1.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 75% | 100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 100% | 50% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 75% | 50% |
| Πάνω 1.5 | 100% | 50% |
| Πάνω 2.5 | 50% | 50% |
| Πάνω 3.5 | 50% | 50% |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Νίκες | 0 | 0 |
| Ισοπαλίες | 2 | 1 |
| Ήττες | 0 | 0 |
| Γκολ υπέρ | 3 | 2 |
| Γκολ κατά | 3 | 2 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν | 1.50 | 2.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε | 1.50 | 2.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 100% | 100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 100% | 100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 100% | 100% |
| Πάνω 1.5 | 100% | 100% |
| Πάνω 2.5 | 50% | 100% |
| Πάνω 3.5 | 50% | 100% |
Συνολικές στατιστικές για το Πριμέιρα Λίγα
| Αγώνες (33) | |
| Εντός έδρας νίκες | 42% |
| Ισοπαλίες | 27% |
| Εκτός έδρας νίκες | 30% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 11% |
| Γκολ (89) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 2.70 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.33 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.36 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 73% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 67% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 42% |
| Πάνω 1.5 | 73% |
| Πάνω 2.5 | 48% |
| Πάνω 3.5 | 36% |
Alverca επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-09-06 | Alverca | - | Μπράγκα |
| 2026-09-13 | Νασιονάλ Μαδέιρα | - | Alverca |
| 2026-09-20 | Alverca | - | Ρίο Άβε |
| 2026-10-11 | Φαμαλικάο | - | Alverca |
| 2026-10-25 | Alverca | - | Αρούκα |
| 2026-11-01 | Μπενφίκα | - | Alverca |
Μπράγκα επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-09-06 | Alverca | - | Μπράγκα |
| 2026-09-10 | Εστρέλα Αμαντόρα | - | Μπράγκα |
| 2026-09-13 | Μπράγκα | - | Εστορίλ |
| 2026-09-20 | Σάντα Κλάρα | - | Μπράγκα |
| 2026-10-11 | Μπράγκα | - | Σπόρτινγκ |
| 2026-10-25 | Νασιονάλ Μαδέιρα | - | Μπράγκα |
Συνδεθείτε ή Εγγραφείτε για να τοποθετήσετε ένα στοίχημα
Αποδόσεις
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 4.10 | 3.40 | 1.81 |
| Διπλή ευκαιρία | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.91 | 1.30 | 1.22 |
| Πάνω/Κάτω | Γλ | Πάν | Κάτ |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.30 | 3.40 | |
| 2.5 | 2.05 | 1.80 | |
| 3.5 | 3.50 | 1.29 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι |
|---|---|---|
| 1.91 | 1.91 |