Κύπελλο Κολομβίας

Τετάρτη, 20.04.2022
21:30
Αμέρικα ντε Κάλι

Αμέρικα ντε Κάλι

Ουνιόν Μαγκνταλένα

Ουνιόν Μαγκνταλένα

1 - 2
(0 - 1,  1 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Cali
Εκτός έδρας: Σάντα Μάρτα
Απόσταση: 904.6 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Pascual Guerrero
Χωρητικότητα: 38 000
Διαστάσεις: 110 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 21:30 (15:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 4 απευθείας αγώνες

2019-10-10 Αμέρικα ντε Κάλι 2 - 0 Ουνιόν Μαγκνταλένα
2019-05-23 Αμέρικα ντε Κάλι 4 - 0 Ουνιόν Μαγκνταλένα
2019-05-18 Ουνιόν Μαγκνταλένα 0 - 2 Αμέρικα ντε Κάλι
2019-04-18 Ουνιόν Μαγκνταλένα 0 - 3 Αμέρικα ντε Κάλι
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 0 0 4 2 1
100% 0% 0% 100% 50% 25%

Αμέρικα ντε Κάλι τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-18 Αμέρικα ντε Κάλι 1 - 1 Ντεπορτίβο Κάλι
2022-04-10 Ατλέτικο Νασιονάλ 2 - 0 Αμέρικα ντε Κάλι
2022-04-03 Αμέρικα ντε Κάλι 3 - 2 Μιλονάριος
2022-03-28 Ντεπόρτες Τολίμα 1 - 0 Αμέρικα ντε Κάλι
2022-03-23 Πατριόταζ 2 - 1 Αμέρικα ντε Κάλι
2022-03-20 Αμέρικα ντε Κάλι 1 - 3 Ιντεπ. Μέντελιν
2022-03-17 Αμέρικα ντε Κάλι 2 - 1 Ιντεπ. Μέντελιν
2022-03-10 Ιντεπ. Μέντελιν 2 - 1 Αμέρικα ντε Κάλι
2022-03-05 Ντεπορτίβο Κάλι 0 - 1 Αμέρικα ντε Κάλι
2022-02-28 Αμέρικα ντε Κάλι 2 - 0 Όντσε Κάλντας
2022-02-20 Τζούνιορ 1 - 0 Αμέρικα ντε Κάλι
2022-02-18 Αμέρικα ντε Κάλι 1 - 1 Inter Bogota
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 9 5 2
33% 17% 50% 75% 42% 17%

Ουνιόν Μαγκνταλένα τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-18 Ιντεπ. Μέντελιν 0 - 0 Ουνιόν Μαγκνταλένα
2022-04-10 Ουνιόν Μαγκνταλένα 0 - 1 Πατριόταζ
2022-04-04 Σάντα Φε 1 - 0 Ουνιόν Μαγκνταλένα
2022-03-26 Ουνιόν Μαγκνταλένα 2 - 1 Αγκουίλας
2022-03-21 Τζαγκουάρες Κόρντ. 2 - 0 Ουνιόν Μαγκνταλένα
2022-03-18 Ουνιόν Μαγκνταλένα 0 - 2 Κορτουλούα
2022-03-05 Τζούνιορ 3 - 1 Ουνιόν Μαγκνταλένα
2022-02-27 Ουνιόν Μαγκνταλένα 0 - 2 Ντεπορτίβο Κάλι
2022-02-20 Ατλέτικο Νασιονάλ 1 - 0 Ουνιόν Μαγκνταλένα
2022-02-15 Ουνιόν Μαγκνταλένα 0 - 3 Μπουκαραμάνγκα
2022-02-11 Ουνιόν Μαγκνταλένα 2 - 1 Ενβιγκάντο
2022-02-06 Μιλονάριος 1 - 0 Ουνιόν Μαγκνταλένα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 1 9 7 4 1
17% 8% 75% 58% 33% 8%

Βαθμολογία Κατεγορία Πριμέρα Α

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ατλέτικο Νασιονάλ 16 10 3 3 25 13 +12 33
2 Ντεπόρτες Τολίμα 16 10 2 4 23 11 +12 32
3 Μιλονάριος 16 10 2 4 18 9 +9 32
4 Ιντεπ. Μέντελιν 16 8 3 5 21 14 +7 27
5 Τζούνιορ 16 8 2 6 21 16 +5 26
6 Ενβιγκάντο 16 6 6 4 18 15 +3 24
7 Όντσε Κάλντας 16 6 6 4 16 13 +3 24
8 Μπουκαραμάνγκα 16 7 3 6 20 20 0 24
9 Αλιάντζα 16 5 8 3 19 17 +2 23
10 Inter Bogota 16 5 7 4 16 14 +2 22
11 Σάντα Φε 16 6 4 6 21 21 0 22
12 Τζαγκουάρες Κόρντ. 16 6 2 8 18 22 -4 20
13 Αμέρικα ντε Κάλι 16 5 4 7 17 20 -3 19
13 Ντεπ. Περέιρα 16 5 4 7 17 20 -3 19
15 Ντεπορτίβο Πάστο 16 4 6 6 13 17 -4 18
16 Αγκουίλας 16 5 3 8 13 23 -10 18
17 Κορτουλούα 16 4 4 8 16 20 -4 16
18 Πατριόταζ 16 4 4 8 14 20 -6 16
19 Ντεπορτίβο Κάλι 16 3 5 8 12 19 -7 14
20 Ουνιόν Μαγκνταλένα 16 2 4 10 7 21 -14 10

Βαθμολογία Ουνιόν Μαγκνταλένα

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα

Αμέρικα ντε Κάλι επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-24 Τζαγκουάρες Κόρντ. - Αμέρικα ντε Κάλι
2022-05-03 Αμέρικα ντε Κάλι - Αλιάντζα
2022-05-08 Ντεπορτίβο Πάστο - Αμέρικα ντε Κάλι
2022-05-12 Ουνιόν Μαγκνταλένα - Αμέρικα ντε Κάλι
2022-05-16 Αμέρικα ντε Κάλι - Ουνιόν Μαγκνταλένα
2022-07-09 Ενβιγκάντο - Αμέρικα ντε Κάλι

Ουνιόν Μαγκνταλένα επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-24 Ουνιόν Μαγκνταλένα - Τζούνιορ
2022-04-30 Ντεπ. Περέιρα - Ουνιόν Μαγκνταλένα
2022-05-05 Ουνιόν Μαγκνταλένα - Inter Bogota
2022-05-12 Ουνιόν Μαγκνταλένα - Αμέρικα ντε Κάλι
2022-05-16 Αμέρικα ντε Κάλι - Ουνιόν Μαγκνταλένα
2022-07-07 Ουνιόν Μαγκνταλένα - Όντσε Κάλντας

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.61 3.50 4.75
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.16 1.25 2.10
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.37 2.94
bet365 2.5 2.30 1.60
bet365 3.5 3.84 1.23
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.42 1.52