1 Λίγκα - Πολωνία

Σάββατο, 10.10.2020
11:40
Άρκα Γκντίνια

Άρκα Γκντίνια

Λόντζ

Λόντζ

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Gdynia
Εκτός έδρας: Lodz
Απόσταση: 314.1 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Stadion GOSiR
Χωρητικότητα: 15 139
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 11:40 (12:40 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2020-07-11 Άρκα Γκντίνια 3 - 2 Λόντζ
2020-03-01 Άρκα Γκντίνια 1 - 1 Λόντζ
2019-09-21 Λόντζ 1 - 4 Άρκα Γκντίνια
2013-06-08 Άρκα Γκντίνια 3 - 0 Λόντζ
2012-11-18 Λόντζ 0 - 2 Άρκα Γκντίνια
2009-04-09 Λόντζ 3 - 0 Άρκα Γκντίνια
2008-09-21 Άρκα Γκντίνια 4 - 0 Λόντζ
2007-05-12 Λόντζ 0 - 1 Άρκα Γκντίνια
2006-10-28 Άρκα Γκντίνια 0 - 0 Λόντζ
2005-04-30 Λόντζ 1 - 0 Άρκα Γκντίνια
2004-09-17 Άρκα Γκντίνια 0 - 0 Λόντζ
2004-05-11 Άρκα Γκντίνια 0 - 0 Λόντζ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 4 2 7 5 3
50% 33% 17% 58% 42% 25%

Άρκα Γκντίνια τελευταίοι 12 αγώνες

2020-10-04 Όντρα Όπολε 0 - 0 Άρκα Γκντίνια
2020-09-29 Άρκα Γκντίνια 0 - 2 Τίχι
2020-09-25 Τερμάλιτσα Μ-Μ. 0 - 1 Άρκα Γκντίνια
2020-09-18 Άρκα Γκντίνια 4 - 0 Λέγκνιτσα
2020-09-04 Άρκα Γκντίνια 3 - 2 Πούσζτζα
2020-08-28 Γιαστρζέμπιε 0 - 4 Άρκα Γκντίνια
2020-08-23 Πολκόβιτσε 0 - 5 Άρκα Γκντίνια
2020-08-06 Άρκα Γκντίνια 0 - 0 Olimpia Elblag
2020-07-18 Βίσλα Κρακοβίας 0 - 1 Άρκα Γκντίνια
2020-07-14 Άρκα Γκντίνια 1 - 2 Γκόρνικ Ζάμπρζε
2020-07-11 Άρκα Γκντίνια 3 - 2 Λόντζ
2020-07-03 Κόρονα 1 - 1 Άρκα Γκντίνια
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 3 2 8 6 5
58% 25% 17% 67% 50% 42%

Λόντζ τελευταίοι 12 αγώνες

2020-10-04 Λόντζ 2 - 1 Ρεζόβια Ρζεσζόφ
2020-09-30 Μπέλσατοφ 1 - 3 Λόντζ
2020-09-27 Λόντζ 4 - 1 Σαντέτσια
2020-09-19 Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ 1 - 2 Λόντζ
2020-09-16 Βίτζεβ Λοτζ 0 - 2 Λόντζ
2020-09-12 Λόντζ 3 - 0 Στόμιλ Ολσζτίν
2020-09-04 Λόντζ 1 - 1 Ραντόμιακ Ραντόμ
2020-08-28 Όντρα Όπολε 0 - 4 Λόντζ
2020-08-16 Λόντζ 1 - 1 Σλασκ
2020-07-18 Κόρονα 2 - 0 Λόντζ
2020-07-14 Λόντζ 3 - 2 Ρακόφ
2020-07-11 Άρκα Γκντίνια 3 - 2 Λόντζ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
8 2 2 12 8 5
67% 17% 17% 100% 67% 42%

Βαθμολογία 1 Λίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Λόντζ 7 7 0 0 20 4 +16 21
2 Τερμάλιτσα Μ-Μ. 7 6 0 1 12 3 +9 18
3 Όντρα Όπολε 7 5 1 1 6 5 +1 16
4 Άρκα Γκντίνια 6 4 1 1 12 4 +8 13
5 Λέτζνα 5 4 1 0 10 2 +8 13
6 Λέγκνιτσα 8 3 3 2 13 10 +3 12
7 Τίχι 7 3 2 2 7 6 +1 11
8 Πούσζτζα 6 3 1 2 7 7 0 10
9 Βίτζεβ Λοτζ 8 3 1 4 7 12 -5 10
10 Ραντόμιακ Ραντόμ 6 3 0 3 10 9 +1 9
11 Κρόμπρι Γκλόγκοου 7 2 3 2 9 8 +1 9
12 Κόρονα 7 2 3 2 6 9 -3 9
13 Στόμιλ Ολσζτίν 7 2 2 3 5 7 -2 8
14 Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ 7 2 1 4 8 6 +2 7
15 Μπέλσατοφ 7 1 2 4 3 10 -7 3
16 Ρεζόβια Ρζεσζόφ 7 1 0 6 5 13 -8 3
17 Γιαστρζέμπιε 7 0 1 6 4 13 -9 1
18 Σαντέτσια 8 0 0 8 5 21 -16 0

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Άρκα Γκντίνια       
Λόντζ        
Εντός έδρας       
Εκτός έδρας        

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Άρκα Γκντίνια Λόντζ
1 Λόντζ   -
2 Τερμάλιτσα Μ-Μ.    
3 Όντρα Όπολε   0 - 4
4 Άρκα Γκντίνια -  
5 Λέτζνα    
6 Λέγκνιτσα 4 - 0  
7 Τίχι 0 - 2  
8 Πούσζτζα 3 - 2  
9 Βίτζεβ Λοτζ   0 - 2
10 Ραντόμιακ Ραντόμ    
11 Κρόμπρι Γκλόγκοου    
12 Κόρονα    
13 Στόμιλ Ολσζτίν    
14 Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ   1 - 2
15 Μπέλσατοφ   1 - 3
16 Ρεζόβια Ρζεσζόφ    
17 Γιαστρζέμπιε    
18 Σαντέτσια    

Θέση στο πρωτάθλημα

  Άρκα Γκντίνια Λόντζ
Θέση 4 1
Βαθμοί 13 21
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 11 1
Βαθμοί 6 12

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Άρκα Γκντίνια Λόντζ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
4     
1  
1  
7        
0  
0  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
0  
1  
4     
0  
0  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Άρκα Γκντίνια Λόντζ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
12             
4     
20                     
4     
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
7        
4     
11            
2   

Συνολικές στατιστικές για το 1 Λίγκα

Αγώνες   (62)
Εντός έδρας νίκες 52%
Ισοπαλίες 18%
Εκτός έδρας νίκες 31%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (149)
Γκολ ανά αγώνα 2.40
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.39
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.02
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 71%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 60%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 37%
Πάνω 1.5 71%
Πάνω 2.5 45%
Πάνω 3.5 21%

Άρκα Γκντίνια επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-17 Στόμιλ Ολσζτίν - Άρκα Γκντίνια
2020-10-21 Λέτζνα - Άρκα Γκντίνια
2020-10-30 Άρκα Γκντίνια - Κόρονα
2020-11-04 Άρκα Γκντίνια - Κόρονα
2020-11-08 Σαντέτσια - Άρκα Γκντίνια
2020-11-13 Άρκα Γκντίνια - Μπέλσατοφ

Λόντζ επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-18 Λόντζ - Κόρονα
2020-10-24 Ραντόμιακ Ραντόμ - Λόντζ
2020-11-07 Λόντζ - Κρόμπρι Γκλόγκοου
2020-11-11 Λόντζ - Κόρονα
2020-11-14 Γιαστρζέμπιε - Λόντζ
2020-11-18 Ραντόμιακ Ραντόμ - Λόντζ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.62 3.30 2.60
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.50 1.33 1.44
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.25 3.75
bet365 2.5 1.85 1.95
bet365 3.5 3.00 1.36
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.66 2.10