Σούπερ Λίγκα - Ελλάδα

Σάββατο, 15.01.2022
15:15
Αστέρας Τρίπολης

Αστέρας Τρίπολης

Βόλος

Βόλος

1 - 0
(1 - 0,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Τρίπολις
Εκτός έδρας: Βόλος
Απόσταση: 212.4 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Theodoros Kolokotronis Stadium
Χωρητικότητα: 7 616
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 15:15 (17:15 τοπική ώρα)

Τελευταίες 6 απευθείας αγώνες

2021-10-02 Βόλος 2 - 1 Αστέρας Τρίπολης
2021-02-07 Βόλος 0 - 1 Αστέρας Τρίπολης
2020-12-09 Αστέρας Τρίπολης 1 - 1 Βόλος
2020-07-04 Αστέρας Τρίπολης 4 - 0 Βόλος
2020-02-16 Βόλος 0 - 1 Αστέρας Τρίπολης
2019-11-24 Αστέρας Τρίπολης 0 - 0 Βόλος
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 2 1 3 2 1
50% 33% 17% 50% 33% 17%

Αστέρας Τρίπολης τελευταίοι 12 αγώνες

2022-01-04 Αστέρας Τρίπολης 1 - 0 ΟΦΗ
2021-12-19 ΠΑΟΚ 3 - 2 Αστέρας Τρίπολης
2021-12-14 Αστέρας Τρίπολης 1 - 0 Παναιτωλικός
2021-12-11 Αστέρας Τρίπολης 0 - 0 ΑΕΚ
2021-12-05 Άρης Θεσσαλονίκης 1 - 0 Αστέρας Τρίπολης
2021-11-27 Αστέρας Τρίπολης 6 - 2 Ατρόμητος Αθηνών
2021-11-20 Ιωνικός Νίκαιας 1 - 1 Αστέρας Τρίπολης
2021-11-07 Αστέρας Τρίπολης 0 - 1 Λαμία
2021-10-31 ΠΑΣ Γιάννινα 1 - 1 Αστέρας Τρίπολης
2021-10-26 Λεβαδειακός 1 - 0 Αστέρας Τρίπολης
2021-10-23 Αστέρας Τρίπολης 2 - 1 Παναθηναϊκός
2021-10-16 Απόλλων Σμύρνης 0 - 1 Αστέρας Τρίπολης
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 5 3 2
42% 25% 33% 42% 25% 17%

Βόλος τελευταίοι 12 αγώνες

2022-01-09 Βόλος 3 - 1 Παναθηναϊκός
2021-12-23 Βόλος 0 - 0 Παναθηναϊκός
2021-12-15 Λαμία 2 - 2 Βόλος
2021-12-11 ΠΑΣ Γιάννινα 3 - 2 Βόλος
2021-12-04 Βόλος 1 - 2 Παναιτωλικός
2021-12-01 Παναθηναϊκός 2 - 1 Βόλος
2021-11-28 Ολυμπιακός 2 - 1 Βόλος
2021-11-20 Βόλος 0 - 2 ΟΦΗ
2021-11-07 Βόλος 1 - 2 Άρης Θεσσαλονίκης
2021-11-01 Ιωνικός Νίκαιας 1 - 1 Βόλος
2021-10-27 Πανσερραϊκός 1 - 3 Βόλος
2021-10-24 Βόλος 1 - 3 ΑΕΚ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 3 7 11 9 5
17% 25% 58% 92% 75% 42%

Βαθμολογία Σούπερ Λίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ολυμπιακός 16 13 3 0 28 9 +19 42
2 ΑΕΚ 16 10 3 3 29 16 +13 33
3 ΠΑΟΚ 16 10 1 5 33 20 +13 31
4 Άρης Θεσσαλονίκης 16 8 3 5 17 15 +2 27
5 Παναθηναϊκός 16 8 2 6 27 14 +13 26
6 ΟΦΗ 17 6 8 3 21 16 +5 26
7 ΠΑΣ Γιάννινα 17 7 5 5 21 17 +4 26
8 Αστέρας Τρίπολης 16 5 5 6 16 15 +1 20
9 Βόλος 15 5 3 7 27 30 -3 18
10 Παναιτωλικός 16 4 3 9 16 29 -13 15
11 Ιωνικός Νίκαιας 16 3 5 8 13 21 -8 14
12 Λαμία 16 2 5 9 13 22 -9 11
13 Ατρόμητος Αθηνών 15 2 3 10 14 32 -18 9
14 Απόλλων Σμύρνης 14 1 5 8 7 26 -19 8

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Αστέρας Τρίπολης                 
Βόλος                
Εντός έδρας                 
Εκτός έδρας                

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Αστέρας Τρίπολης Βόλος
1 Ολυμπιακός 0 - 2 2 - 1
2 ΑΕΚ 0 - 0  
3 ΠΑΟΚ 0 - 1 4 - 4
4 Άρης Θεσσαλονίκης    
5 Παναθηναϊκός 2 - 1 5 - 1
6 ΟΦΗ 1 - 0  
7 ΠΑΣ Γιάννινα   3 - 2
8 Αστέρας Τρίπολης -  
9 Βόλος   -
10 Παναιτωλικός 1 - 0  
11 Ιωνικός Νίκαιας   1 - 1
12 Λαμία 0 - 1 2 - 2
13 Ατρόμητος Αθηνών 6 - 2  
14 Απόλλων Σμύρνης   1 - 3

Θέση στο πρωτάθλημα

  Αστέρας Τρίπολης Βόλος
Θέση 8 9
Βαθμοί 20 18
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 6 9
Βαθμοί 13 6

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Αστέρας Τρίπολης Βόλος
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
5      
5      
6       
5      
3    
7        
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
4     
1  
3    
1  
3    
3    

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Αστέρας Τρίπολης Βόλος
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
16                 
15                
27                            
30                               
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
10           
7        
14               
18                   

Συνολικές στατιστικές για το Σούπερ Λίγκα

Αγώνες   (111)
Εντός έδρας νίκες 43%
Ισοπαλίες 24%
Εκτός έδρας νίκες 32%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (282)
Γκολ ανά αγώνα 2.54
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.39
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.15
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 74%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 63%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 49%
Πάνω 1.5 68%
Πάνω 2.5 50%
Πάνω 3.5 27%

Αστέρας Τρίπολης επόμενοι 6 αγώνες

2022-01-24 Αστέρας Τρίπολης - Απόλλων Σμύρνης
2022-01-29 Παναθηναϊκός - Αστέρας Τρίπολης
2022-02-02 Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΣ Γιάννινα
2022-02-06 Λαμία - Αστέρας Τρίπολης
2022-02-12 Αστέρας Τρίπολης - Ιωνικός Νίκαιας
2022-02-19 Ατρόμητος Αθηνών - Αστέρας Τρίπολης

Βόλος επόμενοι 6 αγώνες

2022-01-19 Βόλος - Απόλλων Σμύρνης
2022-01-23 Βόλος - ΠΑΟΚ
2022-01-30 ΑΕΚ - Βόλος
2022-02-02 Βόλος - Ιωνικός Νίκαιας
2022-02-05 Άρης Θεσσαλονίκης - Βόλος
2022-02-13 ΟΦΗ - Βόλος

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.75 3.60 4.75
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.18 1.28 2.00
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.33 3.25
bet365 2.5 2.07 1.72
bet365 3.5 3.75 1.25
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.00 1.80