Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ - ΗΠΑ

Πέμπτη, 08.10.2020
00:00
Ατλάντα Γιουν.

Ατλάντα Γιουν.

Ορλάντο Σίτι

Ορλάντο Σίτι

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Ατλάντα
Εκτός έδρας: Ορλάντο
Απόσταση: 646.7 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Mercedes-Benz Stadium
Χωρητικότητα: 71 000
Διαστάσεις: 105 x 69 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 00:00 (19:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 11 απευθείας αγώνες

2020-09-06 Ορλάντο Σίτι 1 - 1 Ατλάντα Γιουν.
2020-08-29 Ατλάντα Γιουν. 1 - 3 Ορλάντο Σίτι
2019-08-24 Ορλάντο Σίτι 0 - 1 Ατλάντα Γιουν.
2019-08-07 Ορλάντο Σίτι 0 - 2 Ατλάντα Γιουν.
2019-05-12 Ατλάντα Γιουν. 1 - 0 Ορλάντο Σίτι
2018-08-25 Ορλάντο Σίτι 1 - 2 Ατλάντα Γιουν.
2018-07-01 Ατλάντα Γιουν. 4 - 0 Ορλάντο Σίτι
2018-05-13 Ορλάντο Σίτι 1 - 2 Ατλάντα Γιουν.
2017-09-16 Ατλάντα Γιουν. 3 - 3 Ορλάντο Σίτι
2017-07-29 Ατλάντα Γιουν. 1 - 1 Ορλάντο Σίτι
2017-07-22 Ορλάντο Σίτι 0 - 1 Ατλάντα Γιουν.
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 3 1 8 5 3
64% 27% 9% 73% 45% 27%

Ατλάντα Γιουν. τελευταίοι 12 αγώνες

2020-10-04 Ντι Σι Γιουνάιτεντ 0 - 4 Ατλάντα Γιουν.
2020-09-28 Σικάγο Φάιαρ 2 - 0 Ατλάντα Γιουν.
2020-09-24 Ατλάντα Γιουν. 1 - 0 Ντάλας
2020-09-20 Ατλάντα Γιουν. 1 - 2 Ίντερ Μαϊάμι
2020-09-13 Νάσβιλ 4 - 2 Ατλάντα Γιουν.
2020-09-10 Ίντερ Μαϊάμι 2 - 1 Ατλάντα Γιουν.
2020-09-06 Ορλάντο Σίτι 1 - 1 Ατλάντα Γιουν.
2020-09-03 Ατλάντα Γιουν. 0 - 0 Ίντερ Μαϊάμι
2020-08-29 Ατλάντα Γιουν. 1 - 3 Ορλάντο Σίτι
2020-08-23 Ατλάντα Γιουν. 2 - 0 Νάσβιλ
2020-07-22 Ατλάντα Γιουν. 0 - 1 Κολόμπους Κρού
2020-07-16 Ατλάντα Γιουν. 0 - 1 Σινσινάτι
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 2 7 8 5 3
25% 17% 58% 67% 42% 25%

Ορλάντο Σίτι τελευταίοι 12 αγώνες

2020-10-03 Ορλάντο Σίτι 3 - 1 Νιου Γιορκ ΡΜπ
2020-09-28 Ντάλας 0 - 0 Ορλάντο Σίτι
2020-09-24 Σπ. Κάνσας Σίτι 1 - 2 Ορλάντο Σίτι
2020-09-20 Ορλάντο Σίτι 4 - 1 Σικάγο Φάιαρ
2020-09-13 Ορλάντο Σίτι 2 - 1 Ίντερ Μαϊάμι
2020-09-06 Ορλάντο Σίτι 1 - 1 Ατλάντα Γιουν.
2020-09-03 Νάσβιλ 1 - 1 Ορλάντο Σίτι
2020-08-29 Ατλάντα Γιουν. 1 - 3 Ορλάντο Σίτι
2020-08-27 Ορλάντο Σίτι 3 - 1 Νάσβιλ
2020-08-23 Ίντερ Μαϊάμι 3 - 2 Ορλάντο Σίτι
2020-08-12 Πόρτλαντ 2 - 1 Ορλάντο Σίτι
2020-08-07 Ορλάντο Σίτι 3 - 1 Μινεσότα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 3 2 11 9 6
58% 25% 17% 92% 75% 50%

Βαθμολογία Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Κολόμπους Κρού 15 9 4 2 25 10 +15 31
2 Τορόντο 15 9 4 2 26 16 +10 31
3 Ορλάντο Σίτι 15 8 5 2 28 16 +12 29
4 Φιλαδέλφια Γιούν 15 8 4 3 25 13 +12 28
5 Νιου Γιόρκ Σίτι 15 7 2 6 17 12 +5 23
6 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ. 15 5 7 3 15 12 +3 22
7 Νιου Γιορκ ΡΜπ 15 6 2 7 18 19 -1 20
8 Νάσβιλ 15 4 6 5 11 14 -3 18
9 Ατλάντα Γιουν. 15 5 2 8 17 19 -2 17
10 Μόντρεαλ Ίμπακτ 15 5 2 8 22 29 -7 17
11 Σικάγο Φάιαρ 15 4 4 7 20 24 -4 16
12 Σινσινάτι 15 3 4 8 8 23 -15 13
13 Ίντερ Μαϊάμι 15 3 2 10 14 25 -11 11
14 Ντι Σι Γιουνάιτεντ 15 2 5 8 11 24 -13 11
1 Σιάτλ 14 8 3 3 32 13 +19 27
2 Πόρτλαντ 14 7 3 4 27 24 +3 24
3 Μινεσότα 16 6 5 5 26 21 +5 23
3 Σπ. Κάνσας Σίτι 14 7 2 5 26 21 +5 23
5 Ντάλας 14 5 6 3 21 15 +6 21
6 Λος Άντζελες ΦΚ 15 6 3 6 35 30 +5 21
7 Κολοράντο Ράπιντς 13 5 4 4 25 20 +5 19
8 Ρίαλ Σολτ Λέικ 15 4 6 5 20 24 -4 18
9 ΣΧ Έρθκουεϊκς 15 4 5 6 21 40 -19 17
10 Χιούστον 15 3 7 5 22 26 -4 16
11 ΛΆ Γκάλαξι 14 4 3 7 18 24 -6 15
12 Βανκ. Ουάιτκαπς 15 5 0 10 18 34 -16 15

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ατλάντα Γιουν.                
Ορλάντο Σίτι                
Εντός έδρας                
Εκτός έδρας                

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ατλάντα Γιουν. Ορλάντο Σίτι
1 Κολόμπους Κρού 0 - 1  
2 Τορόντο    
3 Ορλάντο Σίτι 1 - 3 -
4 Φιλαδέλφια Γιούν   1 - 1
5 Νιου Γιόρκ Σίτι   1 - 3
6 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.    
7 Νιου Γιορκ ΡΜπ 0 - 1  
8 Νάσβιλ 2 - 0 1 - 1
9 Ατλάντα Γιουν. - 1 - 3
10 Μόντρεαλ Ίμπακτ    
11 Σικάγο Φάιαρ    
12 Σινσινάτι 0 - 1  
13 Ίντερ Μαϊάμι 1 - 2 3 - 2
14 Ντι Σι Γιουνάιτεντ    
1 Σιάτλ    
2 Πόρτλαντ    
3 Μινεσότα    
3 Σπ. Κάνσας Σίτι   1 - 2
5 Ντάλας 1 - 0 0 - 0
6 Λος Άντζελες ΦΚ    
7 Κολοράντο Ράπιντς   2 - 1
8 Ρίαλ Σολτ Λέικ    
9 ΣΧ Έρθκουεϊκς    
10 Χιούστον    
11 ΛΆ Γκάλαξι    
12 Βανκ. Ουάιτκαπς    

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ατλάντα Γιουν. Ορλάντο Σίτι
Θέση 9 3
Βαθμοί 17 29
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 8 3
Βαθμοί 10 12

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ατλάντα Γιουν. Ορλάντο Σίτι
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
5      
2   
8         
8         
5      
2   
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
3    
1  
5      
3    
3    
2   

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ατλάντα Γιουν. Ορλάντο Σίτι
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
17                  
19                    
28                             
16                 
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
7        
9          
13              
10           

Συνολικές στατιστικές για το Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

Αγώνες   (192)
Εντός έδρας νίκες 43%
Ισοπαλίες 26%
Εκτός έδρας νίκες 31%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (548)
Γκολ ανά αγώνα 2.85
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.59
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.27
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 76%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 68%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 54%
Πάνω 1.5 74%
Πάνω 2.5 57%
Πάνω 3.5 34%

Ατλάντα Γιουν. επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-10 Ατλάντα Γιουν. - Νιου Γιορκ ΡΜπ
2020-10-15 Ίντερ Μαϊάμι - Ατλάντα Γιουν.
2020-10-19 Τορόντο - Ατλάντα Γιουν.
2020-10-24 Ατλάντα Γιουν. - Ντι Σι Γιουνάιτεντ
2020-10-28 Ορλάντο Σίτι - Ατλάντα Γιουν.
2020-11-02 Ατλάντα Γιουν. - Σινσινάτι

Ορλάντο Σίτι επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-12 Ορλάντο Σίτι - Κολόμπους Κρού
2020-10-15 Ορλάντο Σίτι - Νιου Γιόρκ Σίτι
2020-10-19 Νιου Γιορκ ΡΜπ - Ορλάντο Σίτι
2020-10-24 Ίντερ Μαϊάμι - Ορλάντο Σίτι
2020-10-28 Ορλάντο Σίτι - Ατλάντα Γιουν.
2020-11-02 Μόντρεαλ Ίμπακτ - Ορλάντο Σίτι

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.80 3.50 2.37
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.53 1.28 1.40
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.22 4.00
bet365 2.5 1.72 2.07
bet365 3.5 2.75 1.40
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.61 2.20