Κόπα Μέξικο - Μεξικό

Παρασκευή, 30.08.2013
01:00
Aτλάντε

Aτλάντε

Delfines del Carmen

Delfines del Carmen

1 - 0
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Μεξικό Σίτι
Εκτός έδρας: Ciudad del Carmen
Απόσταση: 772.4 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Azteca
Χωρητικότητα: 87 523
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 01:00 (19:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες

2013-08-21 Delfines del Carmen 3 - 1 Aτλάντε

Aτλάντε τελευταίοι 12 αγώνες

2013-08-25 Aτλάντε 1 - 1 Πατσούκα
2013-08-21 Delfines del Carmen 3 - 1 Aτλάντε
2013-08-17 Κρούζ Αζούλ 1 - 0 Aτλάντε
2013-08-11 Aτλάντε 2 - 4 Κλαμπ Αμέρικα
2013-08-08 Βενάντος 1 - 2 Aτλάντε
2013-08-04 Γουαδαλαχάρα 1 - 0 Aτλάντε
2013-07-31 Aτλάντε 1 - 1 Άτλας
2013-07-28 Aτλάντε 2 - 4 Βερακρούζ
2013-07-25 Aτλάντε 1 - 2 Βενάντος
2013-07-21 Κλαμπ Λεόν 1 - 0 Aτλάντε
2013-05-06 Aτλάντε 1 - 2 Πούμας
2013-04-28 Κλαμπ Λεόν 1 - 0 Aτλάντε
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
1 2 9 8 6 3
8% 17% 75% 67% 50% 25%

Delfines del Carmen τελευταίοι 8 αγώνες

2013-08-24 Κορεκαμίνος 1 - 0 Delfines del Carmen
2013-08-21 Delfines del Carmen 3 - 1 Aτλάντε
2013-08-17 Delfines del Carmen 3 - 1 Ballenas Galeana Morelos
2013-08-11 Ντοράντος Σιναλόα 1 - 1 Delfines del Carmen
2013-08-07 Jaguares de Chiapas 1 - 0 Delfines del Carmen
2013-08-03 Delfines del Carmen 3 - 0 Cruz Azul Hidalgo
2013-07-28 Σελάγια 1 - 1 Delfines del Carmen
2013-07-20 Delfines del Carmen 0 - 1 Βενάντος
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 2 3 5 3 2
38% 25% 38% 62% 38% 25%

Βαθμολογία Λίγκα ΜΞ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Κλαμπ Αμέρικα 5 4 1 0 12 4 +8 13
2 Κλαμπ Λεόν 7 3 4 0 9 5 +4 13
3 Ατλέτικο Μορέλια 7 4 1 2 13 10 +3 13
4 Κρούζ Αζούλ 7 4 1 2 12 9 +3 13
5 Τολούκα 7 3 3 1 14 8 +6 12
6 Σάντος Λαγκούνα 6 3 3 0 12 6 +6 12
7 Βερακρούζ 7 3 3 1 12 9 +3 12
8 Κερετάρο 7 2 3 2 10 9 +1 9
9 Πατσούκα 7 2 3 2 6 6 0 9
10 Κλαμπ Τιχουάνα 6 2 2 2 9 8 +1 8
11 Jaguares de Chiapas 7 1 5 1 11 13 -2 8
12 Πουέμπλα 7 1 4 2 10 11 -1 7
13 Τιγκρές 6 2 1 3 9 10 -1 7
14 Μοντερέι 7 1 3 3 9 13 -4 6
15 Άτλας 7 0 4 3 7 13 -6 4
16 Γουαδαλαχάρα 6 1 1 4 5 12 -7 4
17 Πούμας 7 0 4 3 3 10 -7 4
18 Aτλάντε 7 0 2 5 6 13 -7 2

Βαθμολογία Delfines del Carmen

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα

Aτλάντε επόμενοι 6 αγώνες

2013-09-01 Πουέμπλα - Aτλάντε
2013-09-08 Aτλάντε - Ατλέτικο Μορέλια
2013-09-14 Κερετάρο - Aτλάντε
2013-09-19 Jaguares de Chiapas - Aτλάντε
2013-09-22 Aτλάντε - Πούμας
2013-09-26 Aτλάντε - Jaguares de Chiapas

Delfines del Carmen επόμενοι 6 αγώνες

2013-09-14 Delfines del Carmen - Λεονές Νέγκρος
2013-09-18 Delfines del Carmen - Βενάντος
2013-09-21 Αλεμπρίγιες Οαξάκα - Delfines del Carmen
2013-09-25 Βενάντος - Delfines del Carmen
2013-09-28 Delfines del Carmen - Κανκούν
2013-10-05 Λόμπος ΜΟΑΠ - Delfines del Carmen

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 ---