Πριμέρα Ντιβισιόν - Περού

Σάββατο, 16.04.2022
19:00
Γκράου

Γκράου

ΑΝΤ Τάρμα

ΑΝΤ Τάρμα

4 - 1
(3 - 0,  1 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Piura
Εκτός έδρας: Tarma
Απόσταση: 879.5 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 19:00 (13:00 τοπική ώρα)

Απευθείας αγώνες

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα

Γκράου τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-09 Μπινασιονάλ 1 - 1 Γκράου
2022-04-03 Γκράου 1 - 2 Σιενσιάνο
2022-03-20 Ντεπ. Μουνισιπάλ 1 - 1 Γκράου
2022-03-13 Γκράου 1 - 1 Σέζαρ Βαλέγιο
2022-03-07 Ουνιβ. Σαν Μαρτίν 1 - 2 Γκράου
2022-02-26 Γκράου 1 - 0 Ακαντ. Καντολάο
2022-02-19 Καγιαμάρκα 0 - 0 Γκράου
2022-02-13 Γκράου 3 - 4 Σπορτ Χουνκάιο
2022-02-05 Αλιάνσα Λίμα 1 - 1 Γκράου
2021-07-04 Κάρλος Μανούτσι 2 - 2 Γκράου
2021-06-16 Γκράου 0 - 0 Ντεπ. Μουνισιπάλ
2020-11-28 Γκράου 1 - 1 Αλιάντζα Χουανούκο
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 8 2 9 4 2
17% 67% 17% 75% 33% 17%

ΑΝΤ Τάρμα τελευταίοι 9 αγώνες

2022-04-10 ΑΝΤ Τάρμα 3 - 0 Σπόρτ Μπόις
2022-04-05 Ου. ντε Ντεπόρτες 2 - 1 ΑΝΤ Τάρμα
2022-03-20 ΑΝΤ Τάρμα 0 - 0 Αγιακούτσο
2022-03-13 ΑΝΤ Τάρμα 1 - 0 Σπορτ Χουνκάιο
2022-03-08 Μπινασιονάλ 0 - 1 ΑΝΤ Τάρμα
2022-02-27 ΑΝΤ Τάρμα 2 - 3 Ντεπ. Μουνισιπάλ
2022-02-21 Σιενσιάνο 0 - 0 ΑΝΤ Τάρμα
2022-02-12 ΑΝΤ Τάρμα 0 - 0 Σέζαρ Βαλέγιο
2022-02-06 Κάρλος Στέιν 0 - 0 ΑΝΤ Τάρμα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 4 2 3 3 1
33% 44% 22% 33% 33% 11%

Βαθμολογία Πριμέρα Ντιβισιόν

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ντεπ. Μουνισιπάλ 9 6 2 1 17 13 +4 20
2 Μπινασιονάλ 10 6 1 3 17 10 +7 19
3 Αλιάνσα Ατλέτικο 9 6 1 2 17 14 +3 19
4 Σιενσιάνο 9 5 3 1 21 9 +12 18
5 Σπορτ Χουνκάιο 7 6 0 1 15 7 +8 18
6 Ου. ντε Ντεπόρτες 9 5 1 3 16 8 +8 16
7 Σέζαρ Βαλέγιο 9 3 5 1 9 7 +2 14
8 ΑΝΤ Τάρμα 9 3 4 2 8 5 +3 13
9 Μέλγκαρ 8 4 1 3 9 10 -1 13
10 Σπ. Κριστάλ 8 3 3 2 13 11 +2 12
11 Γκράου 9 2 5 2 11 11 0 11
12 Αγιακούτσο 9 3 1 5 17 16 +1 10
13 Αλιάνσα Λίμα 7 2 2 3 7 8 -1 8
14 Καγιαμάρκα 9 2 2 5 14 16 -2 8
15 Κάρλος Μανούτσι 8 2 1 5 7 10 -3 7
16 Ουνιβ. Σαν Μαρτίν 9 2 0 7 8 21 -13 6
17 Κάρλος Στέιν 8 1 2 5 5 11 -6 5
18 Σπόρτ Μπόις 9 1 2 6 7 18 -11 5
19 Ακαντ. Καντολάο 9 1 2 6 8 21 -13 5

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Γκράου          
ΑΝΤ Τάρμα          
Εντός έδρας          
Εκτός έδρας          

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Γκράου ΑΝΤ Τάρμα
1 Ντεπ. Μουνισιπάλ    
2 Μπινασιονάλ   0 - 1
3 Αλιάνσα Ατλέτικο    
4 Σιενσιάνο 1 - 2 0 - 0
5 Σπορτ Χουνκάιο 3 - 4  
6 Ου. ντε Ντεπόρτες   2 - 1
7 Σέζαρ Βαλέγιο 1 - 1  
8 ΑΝΤ Τάρμα   -
9 Μέλγκαρ    
10 Σπ. Κριστάλ    
11 Γκράου -  
12 Αγιακούτσο    
13 Αλιάνσα Λίμα    
14 Καγιαμάρκα    
15 Κάρλος Μανούτσι    
16 Ουνιβ. Σαν Μαρτίν    
17 Κάρλος Στέιν   0 - 0
18 Σπόρτ Μπόις    
19 Ακαντ. Καντολάο 1 - 0  

Θέση στο πρωτάθλημα

  Γκράου ΑΝΤ Τάρμα
Θέση 11 8
Βαθμοί 11 13
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 17 8
Βαθμοί 4 5

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Γκράου ΑΝΤ Τάρμα
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
5      
2   
3    
4     
2   
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
1  
2   
1  
2   
1  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Γκράου ΑΝΤ Τάρμα
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
11            
11            
8         
5      
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
6       
7        
2   
2   

Συνολικές στατιστικές για το Πριμέρα Ντιβισιόν

Αγώνες   (82)
Εντός έδρας νίκες 54%
Ισοπαλίες 23%
Εκτός έδρας νίκες 23%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (226)
Γκολ ανά αγώνα 2.76
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.72
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.04
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 80%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 62%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 52%
Πάνω 1.5 70%
Πάνω 2.5 55%
Πάνω 3.5 34%

Γκράου επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-22 Αγιακούτσο - Γκράου
2022-05-01 Γκράου - Ου. ντε Ντεπόρτες
2022-05-07 Σπόρτ Μπόις - Γκράου
2022-05-16 Κάρλος Στέιν - Γκράου
2022-05-22 Γκράου - Αλιάνσα Ατλέτικο
2022-05-29 Κάρλος Μανούτσι - Γκράου

ΑΝΤ Τάρμα επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-24 ΑΝΤ Τάρμα - Αλιάνσα Ατλέτικο
2022-05-01 Κάρλος Μανούτσι - ΑΝΤ Τάρμα
2022-05-08 ΑΝΤ Τάρμα - Σπ. Κριστάλ
2022-05-13 Μέλγκαρ - ΑΝΤ Τάρμα
2022-05-28 Ουνιβ. Σαν Μαρτίν - ΑΝΤ Τάρμα
2022-06-19 ΑΝΤ Τάρμα - Καγιαμάρκα

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.45 3.10 2.70
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.40 1.33 1.50
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.31 3.17
bet365 2.5 2.00 1.80
bet365 3.5 3.42 1.27
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.74 1.98