Σέριε Α - Βραζιλία

Πέμπτη, 15.10.2020
01:30
Ατλέτικο Μινέιρο

Ατλέτικο Μινέιρο

Φλουμινένσε

Φλουμινένσε

1 - 1
(0 - 1,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Μπέλο Οριζόντε
Εκτός έδρας: Ρίο Ντε Τζανέιρο
Απόσταση: 340.1 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Independencia
Χωρητικότητα: 23 018
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 01:30 (21:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2019-11-16 Φλουμινένσε 1 - 1 Ατλέτικο Μινέιρο
2019-08-11 Ατλέτικο Μινέιρο 2 - 1 Φλουμινένσε
2018-10-21 Φλουμινένσε 1 - 0 Ατλέτικο Μινέιρο
2018-06-10 Ατλέτικο Μινέιρο 5 - 2 Φλουμινένσε
2017-08-22 Φλουμινένσε 2 - 1 Ατλέτικο Μινέιρο
2017-05-21 Ατλέτικο Μινέιρο 1 - 2 Φλουμινένσε
2016-09-13 Φλουμινένσε 4 - 2 Ατλέτικο Μινέιρο
2016-06-02 Ατλέτικο Μινέιρο 1 - 1 Φλουμινένσε
2015-08-30 Φλουμινένσε 1 - 2 Ατλέτικο Μινέιρο
2015-05-17 Ατλέτικο Μινέιρο 4 - 1 Φλουμινένσε
2014-10-09 Φλουμινένσε 0 - 0 Ατλέτικο Μινέιρο
2014-05-29 Ατλέτικο Μινέιρο 2 - 0 Φλουμινένσε
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 10 7 3
42% 25% 33% 83% 58% 25%

Ατλέτικο Μινέιρο τελευταίοι 12 αγώνες

2020-10-11 Ατλέτικο Μινέιρο 3 - 0 Γκοϊάς
2020-10-08 Φορταλέζα 2 - 1 Ατλέτικο Μινέιρο
2020-10-05 Ατλέτικο Μινέιρο 4 - 1 Βάσκο Ντε Γκάμα
2020-09-27 Ατλέτικο Μινέιρο 3 - 1 Γκρέμιο
2020-09-20 Ατλ. Γκοϊνιένσε 3 - 4 Ατλέτικο Μινέιρο
2020-09-13 Ατλέτικο Μινέιρο 2 - 1 Μπραγκαντίνο
2020-09-10 Σάντος 3 - 1 Ατλέτικο Μινέιρο
2020-09-07 Κοριτίμπα 0 - 1 Ατλέτικο Μινέιρο
2020-09-04 Ατλέτικο Μινέιρο 3 - 0 Σάο Πάολο
2020-08-30 Τομπένσε 0 - 1 Ατλέτικο Μινέιρο
2020-08-27 Ατλέτικο Μινέιρο 2 - 1 Τομπένσε
2020-08-22 Ιντερνασιονάλ 1 - 0 Ατλέτικο Μινέιρο
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
9 0 3 9 9 4
75% 0% 25% 75% 75% 33%

Φλουμινένσε τελευταίοι 12 αγώνες

2020-10-11 Φλουμινένσε 1 - 0 Μπαΐα
2020-10-08 Γκοϊάς 2 - 4 Φλουμινένσε
2020-10-04 Μποταφόγκο 1 - 1 Φλουμινένσε
2020-09-29 Φλουμινένσε 4 - 0 Κοριτίμπα
2020-09-25 Ατλ. Γκοϊνιένσε 3 - 1 Φλουμινένσε
2020-09-21 Σπορ Ρεσίφε 1 - 0 Φλουμινένσε
2020-09-17 Φλουμινένσε 1 - 0 Ατλ. Γκοϊνιένσε
2020-09-13 Φλουμινένσε 2 - 1 Κορίνθιανς
2020-09-10 Φλουμινένσε 1 - 2 Φλαμένγκο
2020-09-06 Σάο Πάολο 3 - 1 Φλουμινένσε
2020-09-02 Φλουμινένσε 1 - 1 Ατλ. Γκοϊνιένσε
2020-08-29 Φλουμινένσε 2 - 1 Βάσκο Ντε Γκάμα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 9 7 4
50% 17% 33% 75% 58% 33%

Βαθμολογία Σέριε Α

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ατλέτικο Μινέιρο 14 10 0 4 29 16 +13 30
2 Φλαμένγκο 15 9 3 3 24 17 +7 30
3 Ιντερνασιονάλ 15 8 4 3 21 10 +11 28
4 Σάο Πάολο 14 7 5 2 20 13 +7 26
5 Φλουμινένσε 15 7 3 5 22 17 +5 24
6 Σάντος 15 6 6 3 21 17 +4 24
7 Παλμέιρας 14 5 7 2 18 15 +3 22
8 Φορταλέζα 15 5 6 4 14 11 +3 21
9 Σπορ Ρεσίφε 15 6 2 7 15 19 -4 20
10 Μποταφόγκο 15 3 9 3 16 17 -1 18
11 Βάσκο Ντε Γκάμα 14 5 3 6 18 20 -2 18
12 Σεάρα 15 5 3 7 17 21 -4 18
13 Ατλ. Γκοϊνιένσε 15 4 6 5 15 20 -5 18
14 Γκρέμιο 14 3 8 3 14 14 0 17
15 Κορίνθιανς 15 3 6 6 17 20 -3 15
16 Ατλ. Παραναένσε 14 4 3 7 11 15 -4 15
17 Μπαΐα 15 4 3 8 18 23 -5 15
18 Κοριτίμπα 15 3 4 8 10 19 -9 13
19 Μπραγκαντίνο 15 2 6 7 16 23 -7 12
20 Γκοϊάς 13 2 3 8 18 27 -9 9

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ατλέτικο Μινέιρο               
Φλουμινένσε                
Εντός έδρας               
Εκτός έδρας                

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ατλέτικο Μινέιρο Φλουμινένσε
1 Ατλέτικο Μινέιρο -  
2 Φλαμένγκο    
3 Ιντερνασιονάλ    
4 Σάο Πάολο 3 - 0 3 - 1
5 Φλουμινένσε   -
6 Σάντος    
7 Παλμέιρας    
8 Φορταλέζα    
9 Σπορ Ρεσίφε   1 - 0
10 Μποταφόγκο   1 - 1
11 Βάσκο Ντε Γκάμα 4 - 1  
12 Σεάρα 2 - 0  
13 Ατλ. Γκοϊνιένσε    
14 Γκρέμιο 3 - 1 1 - 0
15 Κορίνθιανς 3 - 2  
16 Ατλ. Παραναένσε   0 - 1
17 Μπαΐα    
18 Κοριτίμπα    
19 Μπραγκαντίνο 2 - 1 2 - 1
20 Γκοϊάς 3 - 0 2 - 4

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ατλέτικο Μινέιρο Φλουμινένσε
Θέση 1 5
Βαθμοί 30 24
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 1 12
Βαθμοί 21 7

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ατλέτικο Μινέιρο Φλουμινένσε
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
10           
0  
4     
7        
3    
5      
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
7        
0  
0  
2   
1  
4     

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ατλέτικο Μινέιρο Φλουμινένσε
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
29                              
16                 
22                       
17                  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
20                     
5      
8         
10           

Συνολικές στατιστικές για το Σέριε Α

Αγώνες   (146)
Εντός έδρας νίκες 45%
Ισοπαλίες 31%
Εκτός έδρας νίκες 24%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (354)
Γκολ ανά αγώνα 2.42
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.40
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.03
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 80%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 71%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 58%
Πάνω 1.5 74%
Πάνω 2.5 45%
Πάνω 3.5 17%

Ατλέτικο Μινέιρο επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-20 Μπαΐα - Ατλέτικο Μινέιρο
2020-10-25 Ατλέτικο Μινέιρο - Σπορ Ρεσίφε
2020-11-02 Παλμέιρας - Ατλέτικο Μινέιρο
2020-11-08 Ατλέτικο Μινέιρο - Φλαμένγκο
2020-11-14 Κορίνθιανς - Ατλέτικο Μινέιρο
2020-11-18 Ατλέτικο Μινέιρο - Ατλ. Παραναένσε

Φλουμινένσε επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-17 Φλουμινένσε - Σεάρα
2020-10-25 Φλουμινένσε - Σάντος
2020-11-01 Φορταλέζα - Φλουμινένσε
2020-11-08 Φλουμινένσε - Γκρέμιο
2020-11-15 Παλμέιρας - Φλουμινένσε
2020-11-22 Ιντερνασιονάλ - Φλουμινένσε

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.44 4.75 6.00
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.12 1.18 2.62
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.20 4.33
bet365 2.5 1.66 2.13
bet365 3.5 2.62 1.44
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.90 1.90