Σέριε Α - Βραζιλία

Κυριακή, 11.10.2020
01:00
Ατλέτικο Μινέιρο

Ατλέτικο Μινέιρο

Γκοϊάς

Γκοϊάς

3 - 0
(2 - 0,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Μπέλο Οριζόντε
Εκτός έδρας: Goiania
Απόσταση: 666.9 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Independencia
Χωρητικότητα: 23 018
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 01:00 (21:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2019-11-06 Ατλέτικο Μινέιρο 2 - 0 Γκοϊάς
2019-07-28 Γκοϊάς 0 - 0 Ατλέτικο Μινέιρο
2015-11-22 Ατλέτικο Μινέιρο 2 - 2 Γκοϊάς
2015-08-09 Γκοϊάς 0 - 0 Ατλέτικο Μινέιρο
2014-09-18 Γκοϊάς 2 - 3 Ατλέτικο Μινέιρο
2014-05-04 Ατλέτικο Μινέιρο 0 - 1 Γκοϊάς
2013-11-23 Ατλέτικο Μινέιρο 4 - 1 Γκοϊάς
2013-08-31 Γκοϊάς 0 - 0 Ατλέτικο Μινέιρο
2012-05-04 Ατλέτικο Μινέιρο 2 - 1 Γκοϊάς
2012-04-26 Γκοϊάς 2 - 0 Ατλέτικο Μινέιρο
2010-11-28 Ατλέτικο Μινέιρο 3 - 1 Γκοϊάς
2010-09-02 Γκοϊάς 1 - 3 Ατλέτικο Μινέιρο
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 4 2 8 6 5
50% 33% 17% 67% 50% 42%

Ατλέτικο Μινέιρο τελευταίοι 12 αγώνες

2020-10-08 Φορταλέζα 2 - 1 Ατλέτικο Μινέιρο
2020-10-05 Ατλέτικο Μινέιρο 4 - 1 Βάσκο Ντε Γκάμα
2020-09-27 Ατλέτικο Μινέιρο 3 - 1 Γκρέμιο
2020-09-20 Ατλ. Γκοϊνιένσε 3 - 4 Ατλέτικο Μινέιρο
2020-09-13 Ατλέτικο Μινέιρο 2 - 1 Μπραγκαντίνο
2020-09-10 Σάντος 3 - 1 Ατλέτικο Μινέιρο
2020-09-07 Κοριτίμπα 0 - 1 Ατλέτικο Μινέιρο
2020-09-04 Ατλέτικο Μινέιρο 3 - 0 Σάο Πάολο
2020-08-30 Τομπένσε 0 - 1 Ατλέτικο Μινέιρο
2020-08-27 Ατλέτικο Μινέιρο 2 - 1 Τομπένσε
2020-08-22 Ιντερνασιονάλ 1 - 0 Ατλέτικο Μινέιρο
2020-08-20 Μποταφόγκο 2 - 1 Ατλέτικο Μινέιρο
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
8 0 4 9 9 4
67% 0% 33% 75% 75% 33%

Γκοϊάς τελευταίοι 12 αγώνες

2020-10-08 Γκοϊάς 2 - 4 Φλουμινένσε
2020-10-04 Γκοϊάς 2 - 3 Σάντος
2020-09-27 Σεάρα 2 - 2 Γκοϊάς
2020-09-13 Γκοϊάς 1 - 0 Ιντερνασιονάλ
2020-09-09 Γκοϊάς 3 - 3 Κοριτίμπα
2020-09-07 Σπορ Ρεσίφε 2 - 1 Γκοϊάς
2020-09-02 Γκοϊάς 1 - 2 Κορίνθιανς
2020-08-27 Γκοϊάς 1 - 2 Βάσκο Ντε Γκάμα
2020-08-23 Γκοϊάς 2 - 0 Ατλ. Γκοϊνιένσε
2020-08-20 Γκοϊάς 1 - 3 Φορταλέζα
2020-08-16 Παλμέιρας 1 - 1 Γκοϊάς
2020-08-12 Ατλ. Παραναένσε 2 - 1 Γκοϊάς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 3 7 11 9 5
17% 25% 58% 92% 75% 42%

Βαθμολογία Σέριε Α

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ατλέτικο Μινέιρο 13 9 0 4 26 16 +10 27
2 Φλαμένγκο 14 8 3 3 22 16 +6 27
3 Ιντερνασιονάλ 14 7 4 3 19 9 +10 25
4 Σάο Πάολο 13 6 5 2 18 13 +5 23
5 Παλμέιρας 13 5 7 1 18 13 +5 22
6 Φλουμινένσε 14 6 3 5 21 17 +4 21
7 Σάντος 14 5 6 3 19 16 +3 21
8 Φορταλέζα 14 5 5 4 14 11 +3 20
9 Σπορ Ρεσίφε 14 6 2 6 14 17 -3 20
10 Βάσκο Ντε Γκάμα 14 5 3 6 18 20 -2 18
11 Γκρέμιο 13 3 8 2 13 12 +1 17
12 Κορίνθιανς 14 3 6 5 16 18 -2 15
13 Μποταφόγκο 14 2 9 3 14 16 -2 15
14 Ατλ. Παραναένσε 13 4 3 6 10 13 -3 15
15 Μπαΐα 14 4 3 7 18 22 -4 15
16 Σεάρα 14 4 3 7 15 20 -5 15
17 Ατλ. Γκοϊνιένσε 14 3 6 5 13 19 -6 15
18 Μπραγκαντίνο 14 2 6 6 15 21 -6 12
19 Κοριτίμπα 14 3 3 8 10 19 -9 12
20 Γκοϊάς 11 2 3 6 17 22 -5 9

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ατλέτικο Μινέιρο              
Γκοϊάς            
Εντός έδρας              
Εκτός έδρας            

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ατλέτικο Μινέιρο Γκοϊάς
1 Ατλέτικο Μινέιρο -  
2 Φλαμένγκο    
3 Ιντερνασιονάλ    
4 Σάο Πάολο 3 - 0  
5 Παλμέιρας   1 - 1
6 Φλουμινένσε    
7 Σάντος    
8 Φορταλέζα    
9 Σπορ Ρεσίφε   2 - 1
10 Βάσκο Ντε Γκάμα 4 - 1  
11 Γκρέμιο 3 - 1  
12 Κορίνθιανς 3 - 2  
13 Μποταφόγκο    
14 Ατλ. Παραναένσε   2 - 1
15 Μπαΐα    
16 Σεάρα 2 - 0 2 - 2
17 Ατλ. Γκοϊνιένσε    
18 Μπραγκαντίνο 2 - 1  
19 Κοριτίμπα    
20 Γκοϊάς   -

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ατλέτικο Μινέιρο Γκοϊάς
Θέση 1 20
Βαθμοί 27 9
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 1 20
Βαθμοί 18 2

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ατλέτικο Μινέιρο Γκοϊάς
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
9          
0  
4     
2   
3    
6       
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
6       
0  
0  
0  
2   
2   

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ατλέτικο Μινέιρο Γκοϊάς
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
26                           
16                 
17                  
22                       
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
17                  
5      
5      
7        

Συνολικές στατιστικές για το Σέριε Α

Αγώνες   (136)
Εντός έδρας νίκες 43%
Ισοπαλίες 32%
Εκτός έδρας νίκες 24%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (330)
Γκολ ανά αγώνα 2.43
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.39
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.04
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 80%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 71%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 57%
Πάνω 1.5 74%
Πάνω 2.5 43%
Πάνω 3.5 18%

Ατλέτικο Μινέιρο επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-15 Ατλέτικο Μινέιρο - Φλουμινένσε
2020-10-20 Μπαΐα - Ατλέτικο Μινέιρο
2020-10-25 Ατλέτικο Μινέιρο - Σπορ Ρεσίφε
2020-11-02 Παλμέιρας - Ατλέτικο Μινέιρο
2020-11-08 Ατλέτικο Μινέιρο - Φλαμένγκο
2020-11-14 Κορίνθιανς - Ατλέτικο Μινέιρο

Γκοϊάς επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-13 Φλαμένγκο - Γκοϊάς
2020-10-17 Γκοϊάς - Μπαΐα
2020-10-20 Μποταφόγκο - Γκοϊάς
2020-10-24 Μπραγκαντίνο - Γκοϊάς
2020-11-01 Γκοϊάς - Βάσκο Ντε Γκάμα
2020-11-07 Σάο Πάολο - Γκοϊάς

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.28 5.75 10.00
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.06 1.14 3.50
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.14 5.50
bet365 2.5 1.47 2.60
bet365 3.5 2.10 1.66
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.80 1.95