Λίγκα ΜΞ - Μεξικό

Παρασκευή, 16.10.2020
03:00
Ατλ. Σαν Λουίς

Ατλ. Σαν Λουίς

Κερετάρο

Κερετάρο

2 - 1
(1 - 0,  1 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Σαν Λουίς Ποτόσι
Εκτός έδρας: Σαντιάγο ντε Κουρετάρο
Απόσταση: 183.2 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Victor Manuel Reyna (Tuxtla Gutierrez)
Χωρητικότητα: 31 500
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 03:00 (21:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2020-02-23 Κερετάρο 0 - 1 Ατλ. Σαν Λουίς
2019-10-20 Ατλ. Σαν Λουίς 0 - 2 Κερετάρο
2015-01-28 Κερετάρο 3 - 2 Ατλ. Σαν Λουίς
2015-01-22 Ατλ. Σαν Λουίς 1 - 0 Κερετάρο
2013-08-07 Κερετάρο 2 - 0 Ατλ. Σαν Λουίς
2013-07-24 Ατλ. Σαν Λουίς 0 - 1 Κερετάρο
2013-04-20 Κερετάρο 2 - 1 Ατλ. Σαν Λουίς
2012-10-27 Ατλ. Σαν Λουίς 0 - 0 Κερετάρο
2012-04-14 Κερετάρο 2 - 2 Ατλ. Σαν Λουίς
2011-10-27 Ατλ. Σαν Λουίς 2 - 1 Κερετάρο
2011-04-03 Κερετάρο 3 - 2 Ατλ. Σαν Λουίς
2010-10-16 Ατλ. Σαν Λουίς 3 - 2 Κερετάρο
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 8 6 4
33% 17% 50% 67% 50% 33%

Ατλ. Σαν Λουίς τελευταίοι 12 αγώνες

2020-10-04 Τιγκρές 3 - 0 Ατλ. Σαν Λουίς
2020-09-27 Ατλ. Σαν Λουίς 0 - 2 Κλαμπ Λεόν
2020-09-21 Ατλ. Σαν Λουίς 1 - 2 Μοντερέι
2020-09-13 Πούμας 3 - 0 Ατλ. Σαν Λουίς
2020-09-08 Ατλ. Σαν Λουίς 2 - 1 Νεκάξα
2020-09-04 Πατσούκα 3 - 1 Ατλ. Σαν Λουίς
2020-08-30 Ατλ. Σαν Λουίς 1 - 2 Κλαμπ Αμέρικα
2020-08-24 Ατλ. Σαν Λουίς 1 - 3 Κρούζ Αζούλ
2020-08-15 Γουαδαλαχάρα 2 - 1 Ατλ. Σαν Λουίς
2020-08-13 Κλαμπ Τιχουάνα 0 - 2 Ατλ. Σαν Λουίς
2020-08-10 Ατλ. Σαν Λουίς 1 - 1 Άτλας
2020-08-02 Τολούκα 3 - 2 Ατλ. Σαν Λουίς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 1 9 12 9 3
17% 8% 75% 100% 75% 25%

Κερετάρο τελευταίοι 12 αγώνες

2020-10-05 Κερετάρο 1 - 2 Μοντερέι
2020-09-26 Πουέμπλα 3 - 3 Κερετάρο
2020-09-20 Τιγκρές 3 - 0 Κερετάρο
2020-09-14 Κερετάρο 2 - 3 Κλαμπ Λεόν
2020-09-09 Γουαδαλαχάρα 1 - 1 Κερετάρο
2020-09-04 Κερετάρο 4 - 1 Τολούκα
2020-08-31 Σάντος Λαγκούνα 2 - 1 Κερετάρο
2020-08-22 Άτλας 1 - 0 Κερετάρο
2020-08-17 Κερετάρο 4 - 1 Κλαμπ Αμέρικα
2020-08-12 Κερετάρο 1 - 0 Κρούζ Αζούλ
2020-08-07 Πατσούκα 1 - 0 Κερετάρο
2020-08-02 Κερετάρο 1 - 1 Μαζατλάν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 9 7 4
25% 25% 50% 75% 58% 33%

Βαθμολογία Λίγκα ΜΞ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Κλαμπ Λεόν 13 9 3 1 18 8 +10 30
2 Κρούζ Αζούλ 13 8 2 3 20 11 +9 26
3 Κλαμπ Αμέρικα 13 7 4 2 24 17 +7 25
4 Πούμας 13 6 6 1 23 13 +10 24
5 Τιγκρές 13 6 5 2 22 11 +11 23
6 Μοντερέι 13 5 5 3 19 16 +3 20
7 Πατσούκα 13 5 5 3 14 11 +3 20
8 Γουαδαλαχάρα 13 5 4 4 12 10 +2 19
9 Σάντος Λαγκούνα 13 5 3 5 16 16 0 18
10 Τολούκα 13 5 2 6 17 22 -5 17
11 Πουέμπλα 13 4 2 7 18 20 -2 14
12 Χουάρεθ 13 3 5 5 11 14 -3 14
13 Κλαμπ Τιχουάνα 13 4 2 7 10 19 -9 14
14 Άτλας 13 3 4 6 10 14 -4 13
15 Κερετάρο 13 3 3 7 20 22 -2 12
16 Νεκάξα 13 3 3 7 9 18 -9 12
17 Μαζατλάν 13 2 4 7 15 23 -8 10
18 Ατλ. Σαν Λουίς 13 2 2 9 13 26 -13 8

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ατλ. Σαν Λουίς              
Κερετάρο              
Εντός έδρας              
Εκτός έδρας              

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ατλ. Σαν Λουίς Κερετάρο
1 Κλαμπ Λεόν 0 - 2  
2 Κρούζ Αζούλ 1 - 3  
3 Κλαμπ Αμέρικα 1 - 2  
4 Πούμας   3 - 2
5 Τιγκρές   3 - 0
6 Μοντερέι 1 - 2  
7 Πατσούκα   1 - 0
8 Γουαδαλαχάρα   1 - 1
9 Σάντος Λαγκούνα   2 - 1
10 Τολούκα    
11 Πουέμπλα   3 - 3
12 Χουάρεθ 1 - 1  
13 Κλαμπ Τιχουάνα    
14 Άτλας 1 - 1 1 - 0
15 Κερετάρο   -
16 Νεκάξα 2 - 1  
17 Μαζατλάν    
18 Ατλ. Σαν Λουίς -  

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ατλ. Σαν Λουίς Κερετάρο
Θέση 18 15
Βαθμοί 8 12
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 18 17
Βαθμοί 5 2

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ατλ. Σαν Λουίς Κερετάρο
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
2   
9          
3    
3    
7        
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
2   
4     
0  
2   
5      

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ατλ. Σαν Λουίς Κερετάρο
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
13              
26                           
20                     
22                       
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
7        
12             
7        
14               

Συνολικές στατιστικές για το Λίγκα ΜΞ

Αγώνες   (117)
Εντός έδρας νίκες 45%
Ισοπαλίες 27%
Εκτός έδρας νίκες 27%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (291)
Γκολ ανά αγώνα 2.49
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.42
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.07
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 79%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 70%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 57%
Πάνω 1.5 74%
Πάνω 2.5 46%
Πάνω 3.5 21%

Ατλ. Σαν Λουίς επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-26 Σάντος Λαγκούνα - Ατλ. Σαν Λουίς
2020-10-30 Ατλ. Σαν Λουίς - Μαζατλάν
2020-11-07 Πουέμπλα - Ατλ. Σαν Λουίς
2021-01-10 Κλαμπ Αμέρικα - Ατλ. Σαν Λουίς
2021-01-16 Νεκάξα - Ατλ. Σαν Λουίς
2021-01-22 Ατλ. Σαν Λουίς - Γουαδαλαχάρα

Κερετάρο επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-24 Κερετάρο - Νεκάξα
2020-10-31 Χουάρεθ - Κερετάρο
2020-11-09 Κερετάρο - Κλαμπ Τιχουάνα
2021-01-10 Τολούκα - Κερετάρο
2021-01-18 Κερετάρο - Άτλας
2021-01-25 Κερετάρο - Πούμας

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 3.00 3.20 2.40
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.53 1.36 1.36
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.25 3.75
bet365 2.5 1.85 1.95
bet365 3.5 3.25 1.33
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.66 2.10