Πριμέρα Ντιβισιόν - Ελ Σαλβαδόρ

Κυριακή, 14.10.2018
22:00
Όνταζ

Όνταζ

Λουίς Άνχελ Φίρπο

Λουίς Άνχελ Φίρπο

2 - 1
(1 - 1,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Apastepeque
Εκτός έδρας: Usulutan
Απόσταση: 50.2 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 22:00 (15:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 5 απευθείας αγώνες

2018-08-12 Λουίς Άνχελ Φίρπο 0 - 2 Όνταζ
2018-04-22 Όνταζ 2 - 1 Λουίς Άνχελ Φίρπο
2018-02-25 Λουίς Άνχελ Φίρπο 1 - 0 Όνταζ
2017-10-12 Λουίς Άνχελ Φίρπο 1 - 1 Όνταζ
2017-07-30 Όνταζ 0 - 0 Λουίς Άνχελ Φίρπο
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 2 1 3 1 0
40% 40% 20% 60% 20% 0%

Όνταζ τελευταίοι 12 αγώνες

2018-09-30 Όνταζ 1 - 0 Σάντα Τέκλα
2018-09-23 Μιουν. Λιμένο 1 - 0 Όνταζ
2018-09-16 Όνταζ 0 - 1 Φας
2018-09-09 Σονσονάτε 3 - 3 Όνταζ
2018-09-02 Πασακουίνα 4 - 1 Όνταζ
2018-08-30 Όνταζ 4 - 0 Τσαλατενάνγκο
2018-08-26 Όνταζ 0 - 4 Αγκουίλα
2018-08-19 Αλιάντζα 2 - 1 Όνταζ
2018-08-15 Όνταζ 0 - 0 Μεταπάν
2018-08-12 Λουίς Άνχελ Φίρπο 0 - 2 Όνταζ
2018-08-04 Γιοκόρο 1 - 1 Όνταζ
2018-07-29 Σάντα Τέκλα 3 - 0 Όνταζ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 8 6 4
25% 25% 50% 67% 50% 33%

Λουίς Άνχελ Φίρπο τελευταίοι 12 αγώνες

2018-09-29 Γιοκόρο 3 - 1 Λουίς Άνχελ Φίρπο
2018-09-22 Πασακουίνα 1 - 0 Λουίς Άνχελ Φίρπο
2018-09-16 Λουίς Άνχελ Φίρπο 1 - 1 Σάντα Τέκλα
2018-09-09 Λουίς Άνχελ Φίρπο 1 - 3 Αγκουίλα
2018-09-02 Λουίς Άνχελ Φίρπο 0 - 5 Αλιάντζα
2018-08-30 Μιουν. Λιμένο 1 - 2 Λουίς Άνχελ Φίρπο
2018-08-26 Φας 4 - 0 Λουίς Άνχελ Φίρπο
2018-08-18 Λουίς Άνχελ Φίρπο 3 - 4 Μεταπάν
2018-08-16 Σονσονάτε 0 - 1 Λουίς Άνχελ Φίρπο
2018-08-12 Λουίς Άνχελ Φίρπο 0 - 2 Όνταζ
2018-08-05 Τσαλατενάνγκο 1 - 0 Λουίς Άνχελ Φίρπο
2018-07-29 Λουίς Άνχελ Φίρπο 2 - 3 Γιοκόρο
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 1 9 9 7 6
17% 8% 75% 75% 58% 50%

Βαθμολογία Πριμέρα Ντιβισιόν

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Σάντα Τέκλα 13 8 4 1 19 8 +11 28
2 Αλιάντζα 12 7 5 0 30 10 +20 26
3 Αγκουίλα 12 7 2 3 26 12 +14 23
4 Πασακουίνα 12 5 3 4 15 14 +1 18
5 Μεταπάν 13 4 5 4 14 17 -3 17
6 Μιουν. Λιμένο 12 4 4 4 19 19 0 16
7 Φας 12 4 3 5 14 13 +1 15
8 Γιοκόρο 12 3 4 5 16 19 -3 13
9 Όνταζ 12 3 3 6 13 19 -6 12
10 Τσαλατενάνγκο 12 3 3 6 9 19 -10 12
11 Σονσονάτε 12 2 5 5 12 20 -8 11
12 Λουίς Άνχελ Φίρπο 12 2 1 9 11 28 -17 7

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Όνταζ             
Λουίς Άνχελ Φίρπο             
Εντός έδρας             
Εκτός έδρας             

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Όνταζ Λουίς Άνχελ Φίρπο
1 Σάντα Τέκλα 1 - 0  
2 Αλιάντζα    
3 Αγκουίλα 0 - 4  
4 Πασακουίνα   1 - 0
5 Μεταπάν 0 - 0  
6 Μιουν. Λιμένο   1 - 2
7 Φας 0 - 1 4 - 0
8 Γιοκόρο   3 - 1
9 Όνταζ -  
10 Τσαλατενάνγκο 4 - 0 1 - 0
11 Σονσονάτε   0 - 1
12 Λουίς Άνχελ Φίρπο   -

Θέση στο πρωτάθλημα

  Όνταζ Λουίς Άνχελ Φίρπο
Θέση 9 12
Βαθμοί 12 7
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 7 10
Βαθμοί 7 6

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Όνταζ Λουίς Άνχελ Φίρπο
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
3    
3    
6       
2   
1  
9          
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
1  
2   
2   
0  
4     

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Όνταζ Λουίς Άνχελ Φίρπο
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
13              
19                    
11            
28                             
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
5      
5      
4     
10           

Συνολικές στατιστικές για το Πριμέρα Ντιβισιόν

Αγώνες   (73)
Εντός έδρας νίκες 33%
Ισοπαλίες 29%
Εκτός έδρας νίκες 38%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (198)
Γκολ ανά αγώνα 2.71
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.38
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.33
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 74%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 73%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 53%
Πάνω 1.5 71%
Πάνω 2.5 48%
Πάνω 3.5 33%

Όνταζ επόμενοι 6 αγώνες

2018-10-18 Μεταπάν - Όνταζ
2018-10-21 Όνταζ - Αλιάντζα
2018-10-24 Όνταζ - Γιοκόρο
2018-10-27 Αγκουίλα - Όνταζ
2018-11-04 Όνταζ - Πασακουίνα
2018-11-08 Τσαλατενάνγκο - Όνταζ

Λουίς Άνχελ Φίρπο επόμενοι 6 αγώνες

2018-10-19 Λουίς Άνχελ Φίρπο - Σονσονάτε
2018-10-21 Μεταπάν - Λουίς Άνχελ Φίρπο
2018-10-28 Λουίς Άνχελ Φίρπο - Φας
2018-11-01 Λουίς Άνχελ Φίρπο - Τσαλατενάνγκο
2018-11-04 Αλιάντζα - Λουίς Άνχελ Φίρπο
2018-11-08 Λουίς Άνχελ Φίρπο - Μιουν. Λιμένο

Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα