Νασιονάλ - Γαλλία

Παρασκευή, 07.01.2022
17:30
Αβράνς

Αβράνς

Λε Μαν

Λε Μαν

αναβλήθηκε
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Avranches
Εκτός έδρας: Le Mans
Απόσταση: 137.9 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Stade Rene Fenouillere
Χωρητικότητα: 2 000
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 17:30 (18:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 4 απευθείας αγώνες

2021-04-16 Λε Μαν 1 - 1 Αβράνς
2020-11-30 Αβράνς 0 - 2 Λε Μαν
2019-01-11 Αβράνς 0 - 2 Λε Μαν
2018-08-10 Λε Μαν 1 - 1 Αβράνς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
0 2 2 4 0 0
0% 50% 50% 100% 0% 0%

Αβράνς τελευταίοι 12 αγώνες

2021-12-10 Στάντε Μπριοσίν 2 - 1 Αβράνς
2021-12-04 Σολέ 1 - 1 Αβράνς
2021-11-19 Αβράνς 3 - 2 Μπαστιά-Μποργκό
2021-11-05 Βιλεφράντς 3 - 0 Αβράνς
2021-10-26 Αβράνς 2 - 0 Ανεσί
2021-10-22 Ορλεάν 0 - 0 Αβράνς
2021-10-08 Αβράνς 0 - 6 Ερυθρός Αστέρας
2021-10-01 Σαμπλί 4 - 2 Αβράνς
2021-09-24 Αβράνς 1 - 0 Μπουλόν
2021-09-20 Κονκαρνεό 1 - 3 Αβράνς
2021-09-10 Αβράνς 0 - 1 Λαβάλ
2021-09-03 Σεντάν 2 - 0 Αβράνς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 9 6 4
33% 17% 50% 75% 50% 33%

Λε Μαν τελευταίοι 12 αγώνες

2021-12-03 Μπαστιά-Μποργκό 1 - 0 Λε Μαν
2021-11-27 Λαβάλ 1 - 1 Λε Μαν
2021-11-19 Λε Μαν 0 - 2 Βιλεφράντς
2021-11-05 Ανεσί 1 - 1 Λε Μαν
2021-10-28 Λε Μαν 0 - 0 Ορλεάν
2021-10-25 Ερυθρός Αστέρας 1 - 2 Λε Μαν
2021-10-08 Λε Μαν 2 - 0 Σαμπλί
2021-10-01 Μπουλόν 0 - 0 Λε Μαν
2021-09-24 Λε Μαν 1 - 1 Κονκαρνεό
2021-09-17 Λαβάλ 2 - 1 Λε Μαν
2021-09-13 Λε Μαν 0 - 2 Σεντάν
2021-09-03 Μπουργκ Περόναζ 1 - 1 Λε Μαν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 6 4 9 2 0
17% 50% 33% 75% 17% 0%

Βαθμολογία Νασιονάλ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Κονκαρνεό 16 10 4 2 24 12 +12 34
2 Βιλεφράντς 16 9 6 1 20 8 +12 33
3 Ανεσί 16 9 5 2 25 10 +15 32
4 Μπουργκ Περόναζ 16 9 4 3 33 15 +18 31
5 Λαβάλ 16 9 2 5 19 14 +5 29
6 Σατορού 16 7 6 3 19 13 +6 27
7 Σεντάν 16 5 8 3 15 12 +3 23
8 Σολέ 15 6 3 6 26 29 -3 21
9 Αβράνς 16 6 3 7 18 27 -9 21
10 Λε Μαν 15 5 5 5 15 14 +1 20
11 Σέτε 16 6 2 8 20 21 -1 20
12 Ερυθρός Αστέρας 16 6 1 9 24 28 -4 18
13 Ορλεάν 16 4 5 7 15 18 -3 17
14 Στάντε Μπριοσίν 16 4 5 7 12 17 -5 17
15 Σαμπλί 16 4 3 9 20 28 -8 15
16 Κρετέιγ 16 3 4 9 12 24 -12 13
17 Μπουλόν 16 2 5 9 15 23 -8 10
18 Μπαστιά-Μποργκό 16 1 5 10 15 34 -19 8

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Αβράνς                 
Λε Μαν                
Εντός έδρας                 
Εκτός έδρας                

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Αβράνς Λε Μαν
1 Κονκαρνεό    
2 Βιλεφράντς    
3 Ανεσί 2 - 0 1 - 1
4 Μπουργκ Περόναζ 0 - 3 1 - 1
5 Λαβάλ 0 - 1 2 - 1
6 Σατορού 3 - 1 2 - 1
7 Σεντάν    
8 Σολέ    
9 Αβράνς -  
10 Λε Μαν   -
11 Σέτε    
12 Ερυθρός Αστέρας 0 - 6 1 - 2
13 Ορλεάν    
14 Στάντε Μπριοσίν    
15 Σαμπλί    
16 Κρετέιγ    
17 Μπουλόν 1 - 0 0 - 0
18 Μπαστιά-Μποργκό 3 - 2 1 - 0

Θέση στο πρωτάθλημα

  Αβράνς Λε Μαν
Θέση 9 10
Βαθμοί 21 20
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 13 14
Βαθμοί 12 6

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Αβράνς Λε Μαν
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
6       
3    
7        
5      
5      
5      
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
4     
0  
3    
1  
3    
3    

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Αβράνς Λε Μαν
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
18                   
27                            
15                
14               
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
9          
13              
6       
8         

Συνολικές στατιστικές για το Νασιονάλ

Αγώνες   (143)
Εντός έδρας νίκες 45%
Ισοπαλίες 27%
Εκτός έδρας νίκες 28%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (347)
Γκολ ανά αγώνα 2.43
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.40
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.03
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 74%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 62%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 47%
Πάνω 1.5 69%
Πάνω 2.5 46%
Πάνω 3.5 22%

Αβράνς επόμενοι 6 αγώνες

2022-01-14 Σατορού - Αβράνς
2022-01-21 Αβράνς - Σέτε
2022-01-29 Αβράνς - Λε Μαν
2022-02-04 Μπουργκ Περόναζ - Αβράνς
2022-02-11 Αβράνς - Σεντάν
2022-02-18 Λαβάλ - Αβράνς

Λε Μαν επόμενοι 6 αγώνες

2022-01-14 Κρετέιγ - Λε Μαν
2022-01-21 Λε Μαν - Σατορού
2022-01-25 Λε Μαν - Σολέ
2022-01-29 Αβράνς - Λε Μαν
2022-02-04 Σέτε - Λε Μαν
2022-02-11 Λε Μαν - Μπουργκ Περόναζ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.80 2.75 2.55
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.44 1.38 1.37
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.38 2.90
bet365 2.5 2.28 1.58
bet365 3.5 4.35 1.20
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.85 1.88