Κύπελλο Ρωσίας

Τετάρτη, 02.09.2026
18:45
Βάλτικα

Βάλτικα

Κρίλια Σόβετοφ

Κρίλια Σόβετοφ

Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Καλίνινγκραντ
Εκτός έδρας: Σαμάρα
Απόσταση: 1 932.0 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Kaliningrad Stadium
Χωρητικότητα: 35 212
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 18:45 (19:45 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2026-08-08 Κρίλια Σόβετοφ 0 - 2 Βάλτικα
2026-02-22 Κρίλια Σόβετοφ 0 - 1 Βάλτικα
2025-12-07 Βάλτικα 2 - 0 Κρίλια Σόβετοφ
2025-08-09 Κρίλια Σόβετοφ 1 - 1 Βάλτικα
2024-04-20 Βάλτικα 2 - 1 Κρίλια Σόβετοφ
2023-09-19 Βάλτικα 1 - 2 Κρίλια Σόβετοφ
2023-08-27 Κρίλια Σόβετοφ 2 - 1 Βάλτικα
2023-07-26 Κρίλια Σόβετοφ 2 - 3 Βάλτικα
2021-05-15 Βάλτικα 0 - 1 Κρίλια Σόβετοφ
2020-08-02 Κρίλια Σόβετοφ 0 - 0 Βάλτικα
2018-04-11 Βάλτικα 1 - 0 Κρίλια Σόβετοφ
2017-09-16 Κρίλια Σόβετοφ 3 - 0 Βάλτικα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 8 5 1
50% 17% 33% 67% 42% 8%

Βάλτικα τελευταίοι 12 αγώνες

2026-08-24 Βάλτικα 1 - 1 Ρούμπιν Καζάν
2026-08-20 Βάλτικα 1 - 1 Δυναμό Μακατσκαλά
2026-08-16 Βάλτικα 1 - 2 Σπάρτακ Μόσχας
2026-08-08 Κρίλια Σόβετοφ 0 - 2 Βάλτικα
2026-08-05 Ζενίτ Αγίας Πετρ. 1 - 0 Βάλτικα
2026-08-01 Βάλτικα 2 - 1 Δυναμό Μόσχας
2026-07-24 ΤΣΣΚΑ Μόσχας 2 - 1 Βάλτικα
2026-07-19 Κρασνοντάρ 1 - 1 Βάλτικα
2026-05-17 Βάλτικα 1 - 2 Δυναμό Μόσχας
2026-05-10 Λοκομοτίβ Μόσχας 1 - 0 Βάλτικα
2026-05-02 Βάλτικα 0 - 1 Ρούμπιν Καζάν
2026-04-27 Βάλτικα 0 - 1 Άκρον Τολιάτι
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 3 7 8 4 0
17% 25% 58% 67% 33% 0%

Κρίλια Σόβετοφ τελευταίοι 12 αγώνες

2026-08-29 Ακμάτ Γκρόζνι 3 - 3 Κρίλια Σόβετοφ
2026-08-23 Άκρον Τολιάτι 0 - 3 Κρίλια Σόβετοφ
2026-08-19 Κρίλια Σόβετοφ 0 - 0 Ζενίτ Αγίας Πετρ.
2026-08-16 Κρίλια Σόβετοφ 1 - 4 Δυναμό Μακατσκαλά
2026-08-08 Κρίλια Σόβετοφ 0 - 2 Βάλτικα
2026-08-04 Δυναμό Μακατσκαλά 1 - 2 Κρίλια Σόβετοφ
2026-08-01 ΤΣΣΚΑ Μόσχας 1 - 1 Κρίλια Σόβετοφ
2026-07-25 Δυναμό Μόσχας 0 - 0 Κρίλια Σόβετοφ
2026-07-11 Ρούμπιν Καζάν 2 - 0 Κρίλια Σόβετοφ
2026-07-04 Σπάρτακ Μόσχας 3 - 2 Κρίλια Σόβετοφ
2026-06-28 Κρίλια Σόβετοφ 1 - 1 Νεφτεκίμικ
2026-05-17 Κρίλια Σόβετοφ 4 - 1 Άκρον Τολιάτι
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 5 4 10 6 4
25% 42% 33% 83% 50% 33%

Βαθμολογία Πρέμιερ Λίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Κρασνοντάρ 6 6 0 0 11 4 +7 18
2 Ζενίτ Αγίας Πετρ. 6 4 0 2 13 4 +9 12
3 Σπάρτακ Μόσχας 5 4 0 1 10 4 +6 12
4 ΤΣΣΚΑ Μόσχας 6 3 3 0 9 6 +3 12
5 Δυναμό Μόσχας 6 3 1 2 8 7 +1 10
6 Δυναμό Μακατσκαλά 5 3 0 2 9 7 +2 9
7 Βάλτικα 5 2 1 2 7 6 +1 7
8 Ακμάτ Γκρόζνι 6 1 3 2 9 8 +1 6
9 Ρούμπιν Καζάν 5 1 3 1 6 7 -1 6
10 Κρίλια Σόβετοφ 6 1 3 2 8 10 -2 6
11 Ορενμπούργκ 5 1 3 1 4 6 -2 6
12 Ροστόφ 6 1 2 3 7 10 -3 5
13 Ροντίνα Μόσχας 5 1 1 3 8 14 -6 4
14 Λοκομοτίβ Μόσχας 6 0 3 3 5 8 -3 3
15 Άκρον Τολιάτι 6 0 3 3 6 15 -9 3
16 Φάκελ Βορονέζ 6 0 2 4 3 7 -4 2

Βάλτικα επόμενοι 6 αγώνες

2026-09-06 Βάλτικα - Λοκομοτίβ Μόσχας
2026-09-12 Φάκελ Βορονέζ - Βάλτικα
2026-09-16 Βάλτικα - Ζενίτ Αγίας Πετρ.
2026-10-10 Ακμάτ Γκρόζνι - Βάλτικα
2026-10-17 Βάλτικα - Ροστόφ
2026-10-24 Κρασνοντάρ - Βάλτικα

Κρίλια Σόβετοφ επόμενοι 6 αγώνες

2026-09-05 Κρίλια Σόβετοφ - Κρασνοντάρ
2026-09-11 Κρίλια Σόβετοφ - Ροντίνα Μόσχας
2026-09-16 Λοκομοτίβ Μόσχας - Κρίλια Σόβετοφ
2026-10-10 Κρίλια Σόβετοφ - Σπάρτακ Μόσχας
2026-10-17 Κρίλια Σόβετοφ - Φάκελ Βορονέζ
2026-10-24 Ρούμπιν Καζάν - Κρίλια Σόβετοφ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.75 3.45 4.20
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.16 1.25 1.90
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.30 2.95
bet365 2.5 2.00 1.70
bet365 3.5 3.55 1.25
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.90 1.78