Σούπερ Λίγκα - Μαλάουι

Σάββατο, 16.04.2022
13:30
Μπλου Ιγκλς

Μπλου Ιγκλς

Καρόνγκα Γιουν.

Καρόνγκα Γιουν.

1 - 0
(1 - 0,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Lilongwe
Εκτός έδρας: Karonga
Απόσταση: 450.6 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 13:30 (14:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 4 απευθείας αγώνες

2021-07-18 Καρόνγκα Γιουν. 0 - 0 Μπλου Ιγκλς
2020-12-20 Μπλου Ιγκλς 3 - 3 Καρόνγκα Γιουν.
2019-12-11 Μπλου Ιγκλς 5 - 0 Καρόνγκα Γιουν.
2019-06-22 Καρόνγκα Γιουν. 1 - 0 Μπλου Ιγκλς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
1 2 1 2 2 2
25% 50% 25% 50% 50% 50%

Μπλου Ιγκλς τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-09 Μπλου Ιγκλς 1 - 1 Μπιγκ Μπούλετς
2022-04-02 Μόγιαλ Μπάρακς 0 - 1 Μπλου Ιγκλς
2022-03-27 Μπλου Ιγκλς 2 - 0 Ρούμφι Γιουν.
2022-03-20 MAFCO 0 - 1 Μπλου Ιγκλς
2021-10-03 Μάιτι Ουόντερερς 1 - 3 Μπλου Ιγκλς
2021-09-26 Τσίβο Γιουν. 1 - 0 Μπλου Ιγκλς
2021-09-04 Ρεντ Λάιονς 0 - 0 Μπλου Ιγκλς
2021-08-29 Μπλου Ιγκλς 0 - 0 Καμούζου Μπάρακς
2021-08-22 Σίλβερ 2 - 1 Μπλου Ιγκλς
2021-08-14 Μπλου Ιγκλς 1 - 2 Μόγιαλ Μπάρακς
2021-08-01 Μπλου Ιγκλς 0 - 1 Μάιτι Τάιγκερς
2021-07-18 Καρόνγκα Γιουν. 0 - 0 Μπλου Ιγκλς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 5 3 1
33% 33% 33% 42% 25% 8%

Καρόνγκα Γιουν. τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-09 Καρόνγκα Γιουν. 0 - 2 Σίλβερ
2022-03-27 Ντέντζα Ντάιναμοζ 1 - 1 Καρόνγκα Γιουν.
2022-03-26 Ρεντ Λάιονς 1 - 1 Καρόνγκα Γιουν.
2022-03-19 Καρόνγκα Γιουν. 1 - 3 Καμούζου Μπάρακς
2021-10-16 Μπιγκ Μπούλετς 3 - 2 Καρόνγκα Γιουν.
2021-09-25 Καρόνγκα Γιουν. 0 - 0 Μόγιαλ Μπάρακς
2021-09-18 Καρόνγκα Γιουν. 1 - 1 ΤΝ Σταρς
2021-09-05 Mzuzu Hammers 0 - 0 Καρόνγκα Γιουν.
2021-08-21 Καρόνγκα Γιουν. 4 - 0 Καμούζου Μπάρακς
2021-08-14 Μζούνι 0 - 1 Καρόνγκα Γιουν.
2021-07-18 Καρόνγκα Γιουν. 0 - 0 Μπλου Ιγκλς
2021-07-11 Μάιτι Τάιγκερς 1 - 1 Καρόνγκα Γιουν.
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 7 3 8 3 3
17% 58% 25% 67% 25% 25%

Βαθμολογία Σούπερ Λίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Μπιγκ Μπούλετς 4 3 1 0 7 3 +4 10
2 Μπλου Ιγκλς 4 3 1 0 5 1 +4 10
3 Καμούζου Μπάρακς 4 2 1 1 7 4 +3 7
4 Ντέντζα Ντάιναμοζ 4 2 1 1 5 3 +2 7
5 Σίλβερ 4 2 1 1 4 2 +2 7
6 Μάιτι Ουόντερερς 4 2 1 1 4 3 +1 7
6 Ρεντ Λάιονς 4 2 1 1 4 3 +1 7
8 Mzuzu Hammers 5 1 3 1 6 6 0 6
9 Μάιτι Τάιγκερς 5 1 3 1 2 4 -2 6
10 Τσίβο Γιουν. 4 1 2 1 4 3 +1 5
11 Σέιμπλ Φ. 4 1 2 1 3 3 0 5
12 Ρούμφι Γιουν. 4 1 0 3 3 5 -2 3
13 Μόγιαλ Μπάρακς 4 1 0 3 1 3 -2 3
14 MAFCO 4 0 2 2 3 6 -3 2
15 Καρόνγκα Γιουν. 4 0 2 2 3 7 -4 2
16 ΤΝ Σταρς 4 0 1 3 1 6 -5 1

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Μπλου Ιγκλς     
Καρόνγκα Γιουν.     
Εντός έδρας     
Εκτός έδρας     

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Μπλου Ιγκλς Καρόνγκα Γιουν.
1 Μπιγκ Μπούλετς 1 - 1  
2 Μπλου Ιγκλς -  
3 Καμούζου Μπάρακς    
4 Ντέντζα Ντάιναμοζ   1 - 1
5 Σίλβερ    
6 Μάιτι Ουόντερερς    
6 Ρεντ Λάιονς   1 - 1
8 Mzuzu Hammers    
9 Μάιτι Τάιγκερς    
10 Τσίβο Γιουν.    
11 Σέιμπλ Φ.    
12 Ρούμφι Γιουν. 2 - 0  
13 Μόγιαλ Μπάρακς    
14 MAFCO    
15 Καρόνγκα Γιουν.   -
16 ΤΝ Σταρς    

Θέση στο πρωτάθλημα

  Μπλου Ιγκλς Καρόνγκα Γιουν.
Θέση 2 15
Βαθμοί 10 2
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 4 9
Βαθμοί 4 2

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Μπλου Ιγκλς Καρόνγκα Γιουν.
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
3    
1  
0  
0  
2   
2   
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
1  
0  
0  
2   
0  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Μπλου Ιγκλς Καρόνγκα Γιουν.
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
5      
1   
3    
7        
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
3    
1   
2   
2   

Συνολικές στατιστικές για το Σούπερ Λίγκα

Αγώνες   (33)
Εντός έδρας νίκες 39%
Ισοπαλίες 33%
Εκτός έδρας νίκες 27%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (62)
Γκολ ανά αγώνα 1.88
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.03
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.85
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 67%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 64%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 39%
Πάνω 1.5 67%
Πάνω 2.5 21%
Πάνω 3.5 9%

Μπλου Ιγκλς επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-20 Ρεντ Λάιονς - Μπλου Ιγκλς
2022-04-24 Μπλου Ιγκλς - Σίλβερ
2022-04-30 Σέιμπλ Φ. - Μπλου Ιγκλς
2022-05-08 Μπλου Ιγκλς - Μάιτι Τάιγκερς
2022-05-15 Ντέντζα Ντάιναμοζ - Μπλου Ιγκλς
2022-05-18 Μπλου Ιγκλς - Τσίβο Γιουν.

Καρόνγκα Γιουν. επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-17 Τσίβο Γιουν. - Καρόνγκα Γιουν.
2022-04-23 Καρόνγκα Γιουν. - Μπιγκ Μπούλετς
2022-05-01 Καρόνγκα Γιουν. - MAFCO
2022-05-08 Μόγιαλ Μπάρακς - Καρόνγκα Γιουν.
2022-05-21 Καρόνγκα Γιουν. - Μάιτι Τάιγκερς
2022-05-29 Καρόνγκα Γιουν. - ΤΝ Σταρς

Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα