Σέριε Α - Ιταλία
Κυριακή, 06.09.2026
17:00
17:00

Μπολόνια

Σασουόλο
Συνδεθείτε ή Εγγραφείτε για να τοποθετήσετε ένα στοίχημα
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Μπολώνια |
| Εκτός έδρας: | Sassuolo |
| Απόσταση: | 44.4 χλμ |
| Στάδιο | |
| Στάδιο: | Renato Dall'Ara |
| Χωρητικότητα: | 38 279 |
| Διαστάσεις: | 105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: | Google maps (χάρτης) |
| Προπονητής | |
| Εντός έδρας: | Domenico Tedesco (Γερ) |
| Εκτός έδρας: | Alberto Aquilani (Ιτα) |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 17:00 (18:00 τοπική ώρα) |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
| 2026-03-15 | Σασουόλο | 0 - 1 | Μπολόνια |
| 2025-12-28 | Μπολόνια | 1 - 1 | Σασουόλο |
| 2024-02-03 | Μπολόνια | 4 - 2 | Σασουόλο |
| 2023-10-28 | Σασουόλο | 1 - 1 | Μπολόνια |
| 2023-05-08 | Σασουόλο | 1 - 1 | Μπολόνια |
| 2022-11-12 | Μπολόνια | 3 - 0 | Σασουόλο |
| 2022-05-15 | Μπολόνια | 1 - 3 | Σασουόλο |
| 2021-12-22 | Σασουόλο | 0 - 3 | Μπολόνια |
| 2021-02-20 | Σασουόλο | 1 - 1 | Μπολόνια |
| 2020-10-18 | Μπολόνια | 3 - 4 | Σασουόλο |
| 2020-07-08 | Μπολόνια | 1 - 2 | Σασουόλο |
| 2019-11-08 | Σασουόλο | 3 - 1 | Μπολόνια |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 7 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 58% | 33% |
Μπολόνια τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-08-31 | Αταλάντα | 1 - 0 | Μπολόνια |
| 2026-08-24 | Μπολόνια | 0 - 1 | Λάτσιο |
| 2026-08-15 | Μπράιτον | 1 - 0 | Μπολόνια |
| 2026-07-25 | Μπολόνια | 2 - 0 | Ηρακλής |
| 2026-07-22 | Μπολόνια | 1 - 1 | Χάιντενχάιμ |
| 2026-07-18 | Μπολόνια | 0 - 4 | Αρμ. Μπίλεφελντ |
| 2026-05-23 | Μπολόνια | 3 - 3 | Ίντερ |
| 2026-05-17 | Αταλάντα | 0 - 1 | Μπολόνια |
| 2026-05-11 | Νάπολι | 2 - 3 | Μπολόνια |
| 2026-05-03 | Μπολόνια | 0 - 0 | Κάλιαρι |
| 2026-04-25 | Μπολόνια | 0 - 2 | Ρόμα |
| 2026-04-19 | Γιουβέντους | 2 - 0 | Μπολόνια |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 3 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 25% | 25% |
Σασουόλο τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-09-02 | Σασουόλο | 1 - 1 | Φροζινόνε |
| 2026-08-29 | Σασουόλο | 2 - 1 | Τορίνο |
| 2026-08-23 | Αταλάντα | 2 - 1 | Σασουόλο |
| 2026-08-17 | Σασουόλο | 3 - 0 | Τσεζένα |
| 2026-08-08 | Άουγκσμπουργκ | 3 - 2 | Σασουόλο |
| 2026-08-05 | Σασουόλο | 1 - 4 | Θέλτα |
| 2026-05-24 | Πάρμα | 1 - 0 | Σασουόλο |
| 2026-05-17 | Σασουόλο | 2 - 3 | Λέτσε |
| 2026-05-08 | Τορίνο | 2 - 1 | Σασουόλο |
| 2026-05-03 | Σασουόλο | 2 - 0 | Μίλαν |
| 2026-04-26 | Φιορεντίνα | 0 - 0 | Σασουόλο |
| 2026-04-17 | Σασουόλο | 2 - 1 | Κόμο |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 8 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 67% | 25% |
Βαθμολογία Σέριε Α
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Κόμο | 3 | +4 | 7 |
| 2 | Ρόμα | 2 | +8 | 6 |
| 3 | Ίντερ | 2 | +4 | 6 |
| 4 | Μίλαν | 2 | +3 | 6 |
| 5 | Γιουβέντους | 2 | +3 | 6 |
| 6 | Αταλάντα | 2 | +2 | 6 |
| 7 | Λάτσιο | 2 | +2 | 6 |
| 8 | Ουντινέζε | 2 | +1 | 4 |
| 9 | Φροζινόνε | 2 | +2 | 3 |
| 10 | Νάπολι | 2 | +1 | 3 |
| 11 | Σασουόλο | 2 | 0 | 3 |
| 12 | Κάλιαρι | 2 | 0 | 3 |
| 13 | Λέτσε | 2 | -2 | 3 |
| 14 | Τορίνο | 2 | -2 | 0 |
| 15 | Μπολόνια | 2 | -2 | 0 |
| 16 | Πάρμα | 2 | -3 | 0 |
| 17 | Μόντσα | 2 | -4 | 0 |
| 18 | Βενέτσια | 2 | -4 | 0 |
| 19 | Τζένοα | 3 | -6 | 0 |
| 20 | Φιορεντίνα | 2 | -7 | 0 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Μπολόνια | |
| Σασουόλο | |
| Εντός έδρας | |
| Εκτός έδρας |
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | Μπολόνια | Σασουόλο |
|---|---|---|---|
| 1 | Κόμο | ||
| 2 | Ρόμα | ||
| 3 | Ίντερ | ||
| 4 | Μίλαν | ||
| 5 | Γιουβέντους | ||
| 6 | Αταλάντα | 2 - 1 | |
| 7 | Λάτσιο | 0 - 1 | |
| 8 | Ουντινέζε | ||
| 9 | Φροζινόνε | ||
| 10 | Νάπολι | ||
| 11 | Σασουόλο | - | |
| 12 | Κάλιαρι | ||
| 13 | Λέτσε | ||
| 14 | Τορίνο | ||
| 15 | Μπολόνια | - | |
| 16 | Πάρμα | ||
| 17 | Μόντσα | ||
| 18 | Βενέτσια | ||
| 19 | Τζένοα | ||
| 20 | Φιορεντίνα |
Στατιστικά ομάδας
| Μπολόνια | Σασουόλο | |
| Νίκες | 0 | 1 |
| Ισοπαλίες | 0 | 0 |
| Ήττες | 2 | 1 |
| Γκολ υπέρ | 0 | 3 |
| Γκολ κατά | 2 | 3 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν | 0.00 | 1.50 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε | 1.00 | 1.50 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 0% | 100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 100% | 100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 0% | 100% |
| Πάνω 1.5 | 0% | 100% |
| Πάνω 2.5 | 0% | 100% |
| Πάνω 3.5 | 0% | 0% |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Νίκες | 0 | 0 |
| Ισοπαλίες | 0 | 0 |
| Ήττες | 1 | 1 |
| Γκολ υπέρ | 0 | 1 |
| Γκολ κατά | 1 | 2 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν | 0.00 | 1.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε | 1.00 | 2.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 0% | 100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 100% | 100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 0% | 100% |
| Πάνω 1.5 | 0% | 100% |
| Πάνω 2.5 | 0% | 100% |
| Πάνω 3.5 | 0% | 0% |
Συνολικές στατιστικές για το Σέριε Α
| Αγώνες (21) | |
| Εντός έδρας νίκες | 38% |
| Ισοπαλίες | 5% |
| Εκτός έδρας νίκες | 57% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 6% |
| Γκολ (54) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 2.57 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.14 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.43 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 62% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 76% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 38% |
| Πάνω 1.5 | 71% |
| Πάνω 2.5 | 48% |
| Πάνω 3.5 | 24% |
Μπολόνια επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-09-13 | Νάπολι | - | Μπολόνια |
| 2026-09-19 | Μπολόνια | - | Τορίνο |
| 2026-10-11 | Λέτσε | - | Μπολόνια |
| 2026-10-18 | Μπολόνια | - | Ίντερ |
| 2026-10-25 | Κάλιαρι | - | Μπολόνια |
| 2026-10-28 | Μίλαν | - | Μπολόνια |
Σασουόλο επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-09-12 | Σασουόλο | - | Γιουβέντους |
| 2026-09-18 | Μόντσα | - | Σασουόλο |
| 2026-10-11 | Σασουόλο | - | Μίλαν |
| 2026-10-18 | Φροζινόνε | - | Σασουόλο |
| 2026-10-25 | Κόμο | - | Σασουόλο |
| 2026-10-28 | Σασουόλο | - | Λάτσιο |
Συνδεθείτε ή Εγγραφείτε για να τοποθετήσετε ένα στοίχημα
Αποδόσεις
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.40 | 3.90 |
| Διπλή ευκαιρία | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.25 | 1.30 | 1.80 |
| Πάνω/Κάτω | Γλ | Πάν | Κάτ |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.33 | 3.40 | |
| 2.5 | 2.00 | 1.80 | |
| 3.5 | 3.75 | 1.29 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι |
|---|---|---|
| 1.80 | 1.95 |