Πρέμιερ Λιγκ - Μπουρούντι

Κυριακή, 20.09.2020
14:00
Μπουμζμούρου

Μπουμζμούρου

Ρόιαλ Μουραμβίγια

Ρόιαλ Μουραμβίγια

1 - 2
(1 - 1,  0 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Cibitoke
Εκτός έδρας: Muramvya
Απόσταση: 69.4 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 14:00 (15:00 τοπική ώρα)

Απευθείας αγώνες

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα

Μπουμζμούρου τελευταίοι 12 αγώνες

2020-09-13 Μουζίνγκα 1 - 0 Μπουμζμούρου
2020-09-06 Μπουμζμούρου 0 - 2 Μπουγιουμπούρα Σίτι
2020-06-24 Μπουμζμούρου 1 - 0 Ατλέτικο Ολυμπίκ
2020-06-20 Φλαμπό ντου Σέντρε 3 - 2 Μπουμζμούρου
2020-05-31 Μπουμζμούρου 1 - 3 Ολύμπικ Σταρ
2020-04-05 Μπουγιουμπούρα Σίτι 3 - 3 Μπουμζμούρου
2020-03-22 Μπουμζμούρου 0 - 1 Έγκλε Νουάρ
2020-03-15 Μπουμζμούρου 1 - 1 Καγιάνζα Γιουν.
2020-03-08 Ίντερ Σταρ 1 - 1 Μπουμζμούρου
2020-03-01 Λε Μέσατζερ Νγκοτζί 1 - 1 Μπουμζμούρου
2020-02-23 Μπουμζμούρου 2 - 0 LLB Amasipiri
2020-02-15 Μπουμζμούρου 1 - 2 Νταϊνάμικ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 9 4 3
17% 33% 50% 75% 33% 25%

Ρόιαλ Μουραμβίγια τελευταίοι 2 αγώνες

2020-09-12 Ρόιαλ Μουραμβίγια 2 - 3 Καγιάνζα Γιουν.
2020-09-05 Μουζίνγκα 0 - 0 Ρόιαλ Μουραμβίγια

Βαθμολογία Πρέμιερ Λιγκ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ρουκίνζο 2 2 0 0 4 0 +4 6
2 Ολύμπικ Σταρ 3 2 0 1 5 2 +3 6
3 Μουσονγκάτι 2 2 0 0 3 0 +3 6
4 Λε Ελεφάντς 3 2 0 1 5 3 +2 6
5 Φλαμπό ντου Σέντρε 3 1 1 1 3 2 +1 4
6 Μουζίνγκα 2 1 1 0 1 0 +1 4
7 Έγκλε Νουάρ 3 1 1 1 3 4 -1 4
8 Ίντερ Σταρ 2 1 0 1 3 2 +1 3
9 Μπουγιουμπούρα Σίτι 2 1 0 1 2 2 0 3
10 Ατλέτικο Ολυμπίκ 2 1 0 1 3 4 -1 3
10 Καγιάνζα Γιουν. 2 1 0 1 3 4 -1 3
12 Νταϊνάμικ 3 1 0 2 2 3 -1 3
13 Λε Μέσατζερ Νγκοτζί 3 1 0 2 3 6 -3 3
14 Ρόιαλ Μουραμβίγια 2 0 1 1 2 3 -1 1
15 Μπουμζμούρου 2 0 0 2 0 3 -3 0
16 Βιτάλ Ο 2 0 0 2 1 5 -4 0

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Μπουμζμούρου   
Ρόιαλ Μουραμβίγια   
Εντός έδρας   
Εκτός έδρας   

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Μπουμζμούρου Ρόιαλ Μουραμβίγια
1 Ρουκίνζο    
2 Ολύμπικ Σταρ    
3 Μουσονγκάτι    
4 Λε Ελεφάντς    
5 Φλαμπό ντου Σέντρε    
6 Μουζίνγκα   0 - 0
7 Έγκλε Νουάρ    
8 Ίντερ Σταρ    
9 Μπουγιουμπούρα Σίτι 0 - 2  
10 Ατλέτικο Ολυμπίκ    
10 Καγιάνζα Γιουν.    
12 Νταϊνάμικ    
13 Λε Μέσατζερ Νγκοτζί    
14 Ρόιαλ Μουραμβίγια   -
15 Μπουμζμούρου -  
16 Βιτάλ Ο    

Θέση στο πρωτάθλημα

  Μπουμζμούρου Ρόιαλ Μουραμβίγια
Θέση 15 14
Βαθμοί 0 1
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 10 10
Βαθμοί 0 1

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Μπουμζμούρου Ρόιαλ Μουραμβίγια
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
0  
0  
2   
0  
1  
1  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
0  
0  
1  
0  
1  
0  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Μπουμζμούρου Ρόιαλ Μουραμβίγια
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
0   
3    
2   
3    
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
0   
2   
0   
0   

Συνολικές στατιστικές για το Πρέμιερ Λιγκ

Αγώνες   (19)
Εντός έδρας νίκες 37%
Ισοπαλίες 11%
Εκτός έδρας νίκες 53%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (43)
Γκολ ανά αγώνα 2.26
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.00
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.26
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 53%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 63%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 26%
Πάνω 1.5 74%
Πάνω 2.5 32%
Πάνω 3.5 21%

Μπουμζμούρου επόμενοι 6 αγώνες

2020-09-27 Ολύμπικ Σταρ - Μπουμζμούρου
2020-10-03 Ρουκίνζο - Μπουμζμούρου
2020-10-18 Μπουμζμούρου - Νταϊνάμικ
2020-10-25 Μουσονγκάτι - Μπουμζμούρου
2020-11-01 Μπουμζμούρου - Ίντερ Σταρ
2020-11-04 Λε Μέσατζερ Νγκοτζί - Μπουμζμούρου

Ρόιαλ Μουραμβίγια επόμενοι 6 αγώνες

2020-09-26 Ρόιαλ Μουραμβίγια - Μπουγιουμπούρα Σίτι
2020-10-03 Νταϊνάμικ - Ρόιαλ Μουραμβίγια
2020-10-17 Ρόιαλ Μουραμβίγια - Λε Μέσατζερ Νγκοτζί
2020-10-24 Ίντερ Σταρ - Ρόιαλ Μουραμβίγια
2020-10-31 Έγκλε Νουάρ - Ρόιαλ Μουραμβίγια
2020-11-05 Ρόιαλ Μουραμβίγια - Λε Ελεφάντς

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.31 3.32 2.85
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.36 1.27 1.54
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.26 3.50
bet365 2.5 1.94 1.86
bet365 3.5 3.00 1.33