Λιγκ Του - Αγγλία

Τρίτη, 08.02.2022
19:45
Καρλάιλ

Καρλάιλ

Πορτ Βέιλ

Πορτ Βέιλ

1 - 3
(1 - 2,  0 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Carlisle
Εκτός έδρας: Stoke-on-Trent
Απόσταση: 216.0 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Brunton Park
Χωρητικότητα: 17 001 (8 000)
Διαστάσεις: 102 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 19:45 (19:45 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2021-08-17 Πορτ Βέιλ 0 - 0 Καρλάιλ
2021-04-17 Καρλάιλ 0 - 0 Πορτ Βέιλ
2020-10-10 Πορτ Βέιλ 0 - 1 Καρλάιλ
2019-11-16 Πορτ Βέιλ 2 - 1 Καρλάιλ
2019-01-26 Πορτ Βέιλ 0 - 1 Καρλάιλ
2018-08-21 Καρλάιλ 2 - 1 Πορτ Βέιλ
2018-04-28 Πορτ Βέιλ 1 - 2 Καρλάιλ
2017-12-16 Καρλάιλ 1 - 2 Πορτ Βέιλ
2016-08-09 Καρλάιλ 2 - 1 Πορτ Βέιλ
2015-09-01 Πορτ Βέιλ 1 - 0 Καρλάιλ
2014-03-08 Πορτ Βέιλ 2 - 1 Καρλάιλ
2013-09-07 Καρλάιλ 0 - 1 Πορτ Βέιλ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 6 6 0
42% 17% 42% 50% 50% 0%

Καρλάιλ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-02-01 Σάλφορντ 2 - 1 Καρλάιλ
2022-01-29 Καρλάιλ 0 - 2 Σάτον
2022-01-22 Φόρεστ Γκριν 3 - 0 Καρλάιλ
2022-01-18 Καρλάιλ 0 - 0 Χάρτλπουλ
2022-01-15 Καρλάιλ 1 - 1 Κρόλεϊ
2022-01-08 Καρλάιλ 2 - 0 Μπράντφορντ
2022-01-04 Χάροουγκέιτ 1 - 0 Καρλάιλ
2022-01-01 Σκάνθορπ 0 - 1 Καρλάιλ
2021-12-11 Στίβενατζ 0 - 2 Καρλάιλ
2021-12-07 Μάνσφιλντ 1 - 0 Καρλάιλ
2021-12-04 Καρλάιλ 1 - 2 Σριούσμπερι
2021-11-30 Καρλάιλ 1 - 1 Λίνκολν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 8 3 0
25% 25% 50% 67% 25% 0%

Πορτ Βέιλ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-02-01 Πορτ Βέιλ 1 - 1 Φόρεστ Γκριν
2022-01-29 Πορτ Βέιλ 1 - 0 Σκάνθορπ
2022-01-22 Λέιτον Όριεντ 0 - 0 Πορτ Βέιλ
2022-01-18 Πορτ Βέιλ 0 - 1 Σάλφορντ
2022-01-15 Πορτ Βέιλ 1 - 3 Σουίντον
2022-01-08 Πορτ Βέιλ 1 - 4 Μπρέντφορντ
2021-12-11 Νιουπόρτ 2 - 1 Πορτ Βέιλ
2021-12-07 Μπρίστολ Ρόβερς 1 - 2 Πορτ Βέιλ
2021-12-04 Μπάρτον 1 - 2 Πορτ Βέιλ
2021-11-30 Ρόδεραμ 1 - 1 Πορτ Βέιλ
2021-11-27 Πορτ Βέιλ 2 - 0 Χάρτλπουλ
2021-11-23 Πορτ Βέιλ 0 - 1 Γουόλσολ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 8 5 2
33% 25% 42% 67% 42% 17%

Βαθμολογία Λιγκ Του

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Φόρεστ Γκριν 28 18 8 2 58 22 +36 62
2 Τρανμίρ 29 15 7 7 30 20 +10 52
3 Σάτον 28 14 6 8 44 34 +10 48
4 Νορθάμπτον 28 14 6 8 34 25 +9 48
5 Νιουπόρτ 29 13 8 8 46 37 +9 47
6 Μάνσφιλντ 27 13 6 8 37 31 +6 45
7 Έξετερ 27 11 11 5 39 27 +12 44
8 Σουίντον 28 11 10 7 43 35 +8 43
9 Πορτ Βέιλ 26 11 7 8 38 28 +10 40
10 Σάλφορντ 29 11 7 11 33 29 +4 40
11 Χάροουγκέιτ 27 10 7 10 40 38 +2 37
12 Μπράντφορντ 29 8 13 8 35 35 0 37
13 Μπρίστολ Ρόβερς 26 10 7 9 35 37 -2 37
14 Κρόλεϊ 28 10 7 11 34 39 -5 37
15 Λέιτον Όριεντ 27 7 12 8 38 26 +12 33
16 Στίβενατζ 30 7 11 12 30 45 -15 32
17 Χάρτλπουλ 27 8 7 12 25 37 -12 31
18 Ρότσντειλ 26 6 12 8 31 33 -2 30
19 Μπάροου 29 7 9 13 29 36 -7 30
20 Κόλτσεστερ 28 7 9 12 25 37 -12 30
21 Γουόλσολ 28 7 8 13 30 38 -8 29
22 Καρλάιλ 28 6 9 13 20 37 -17 27
23 Όλνταμ 27 5 7 15 23 42 -19 22
24 Σκάνθορπ 29 3 10 16 21 50 -29 19

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Καρλάιλ                             
Πορτ Βέιλ                           
Εντός έδρας                             
Εκτός έδρας                           

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Καρλάιλ Πορτ Βέιλ
1 Φόρεστ Γκριν 0 - 2 0 - 2
2 Τρανμίρ 0 - 1  
3 Σάτον 0 - 2 4 - 3
4 Νορθάμπτον   1 - 0
5 Νιουπόρτ   2 - 1
6 Μάνσφιλντ   1 - 1
7 Έξετερ    
8 Σουίντον   1 - 2
9 Πορτ Βέιλ   -
10 Σάλφορντ 2 - 1  
11 Χάροουγκέιτ 0 - 2  
12 Μπράντφορντ 2 - 0  
13 Μπρίστολ Ρόβερς   1 - 2
14 Κρόλεϊ 1 - 1 1 - 4
15 Λέιτον Όριεντ 1 - 1 0 - 0
16 Στίβενατζ   1 - 1
17 Χάρτλπουλ 0 - 0  
18 Ρότσντειλ    
19 Μπάροου 0 - 0  
20 Κόλτσεστερ 0 - 0  
21 Γουόλσολ 1 - 0  
22 Καρλάιλ -  
23 Όλνταμ 0 - 0 3 - 2
24 Σκάνθορπ 2 - 2 0 - 1

Θέση στο πρωτάθλημα

  Καρλάιλ Πορτ Βέιλ
Θέση 22 9
Βαθμοί 27 40
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 19 9
Βαθμοί 16 18

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Καρλάιλ Πορτ Βέιλ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
6       
9          
13              
11            
7        
8         
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
3    
7        
4     
5      
3    
4     

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Καρλάιλ Πορτ Βέιλ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
20                     
37                                      
38                                       
28                             
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
9          
12             
19                    
15                

Συνολικές στατιστικές για το Λιγκ Του

Αγώνες   (334)
Εντός έδρας νίκες 40%
Ισοπαλίες 31%
Εκτός έδρας νίκες 29%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (818)
Γκολ ανά αγώνα 2.45
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.35
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.10
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 74%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 66%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 51%
Πάνω 1.5 72%
Πάνω 2.5 45%
Πάνω 3.5 24%

Καρλάιλ επόμενοι 6 αγώνες

2022-02-12 Κόλτσεστερ - Καρλάιλ
2022-02-19 Καρλάιλ - Σουίντον
2022-02-26 Λέιτον Όριεντ - Καρλάιλ
2022-03-01 Καρλάιλ - Ρότσντειλ
2022-03-05 Όλνταμ - Καρλάιλ
2022-03-12 Καρλάιλ - Νορθάμπτον

Πορτ Βέιλ επόμενοι 6 αγώνες

2022-02-12 Πορτ Βέιλ - Νορθάμπτον
2022-02-19 Τρανμίρ - Πορτ Βέιλ
2022-02-22 Ρότσντειλ - Πορτ Βέιλ
2022-02-26 Πορτ Βέιλ - Στίβενατζ
2022-03-01 Χάροουγκέιτ - Πορτ Βέιλ
2022-03-05 Κόλτσεστερ - Πορτ Βέιλ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 3.10 3.20 2.40
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.53 1.36 1.36
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.44 2.62
bet365 2.5 2.40 1.53
bet365 3.5 4.50 1.18
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.00 1.72