Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 - Ισπανία
Σάββατο, 05.09.2026
17:45
17:45

Καρταγένα

Ταραγόνα
Συνδεθείτε ή Εγγραφείτε για να τοποθετήσετε ένα στοίχημα
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Cartagena |
| Εκτός έδρας: | Tarragona |
| Απόσταση: | 435.2 χλμ |
| Στάδιο | |
| Στάδιο: | Estadio Cartagonova |
| Χωρητικότητα: | 15 105 |
| Διαστάσεις: | 105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: | Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 17:45 (18:45 τοπική ώρα) |
Τελευταίες 8 απευθείας αγώνες
| 2026-04-26 | Καρταγένα | 1 - 0 | Ταραγόνα |
| 2025-12-14 | Ταραγόνα | 2 - 0 | Καρταγένα |
| 2012-03-17 | Καρταγένα | 1 - 3 | Ταραγόνα |
| 2011-10-09 | Ταραγόνα | 0 - 0 | Καρταγένα |
| 2011-03-05 | Ταραγόνα | 2 - 0 | Καρταγένα |
| 2010-10-09 | Καρταγένα | 2 - 2 | Ταραγόνα |
| 2010-04-17 | Ταραγόνα | 3 - 2 | Καρταγένα |
| 2009-11-15 | Καρταγένα | 0 - 2 | Ταραγόνα |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 5 | 6 | 3 | 3 | |
| 12% | 25% | 62% | 75% | 38% | 38% |
Καρταγένα τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-08-29 | Αλγκετσίρας | 1 - 3 | Καρταγένα |
| 2026-08-12 | Καρταγένα | 3 - 0 | Οριουέλα |
| 2026-08-11 | Ελντένσε | 3 - 0 | Καρταγένα |
| 2026-07-31 | Τζοχόρ Νταρούλ | 2 - 0 | Καρταγένα |
| 2026-05-23 | Καρταγένα | 2 - 2 | Μπέτις Β |
| 2026-05-16 | Εϊβίσα | 3 - 1 | Καρταγένα |
| 2026-05-08 | Καρταγένα | 2 - 1 | Αλκορκόρν |
| 2026-05-01 | Αλγκετσίρας | 2 - 2 | Καρταγένα |
| 2026-04-26 | Καρταγένα | 1 - 0 | Ταραγόνα |
| 2026-04-19 | Ελντένσε | 2 - 1 | Καρταγένα |
| 2026-04-11 | Καρταγένα | 1 - 0 | Αντεκέρα |
| 2026-04-04 | Juv. Torremolinos | 0 - 1 | Καρταγένα |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 8 | 4 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 67% | 33% |
Ταραγόνα τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-08-30 | Ταραγόνα | 2 - 0 | Σαραγόσα |
| 2026-08-22 | Εσπανιόλ Β | 3 - 0 | Ταραγόνα |
| 2026-08-13 | Ταραγόνα | 2 - 2 | Χουέσκα |
| 2026-08-05 | Ταραγόνα | 0 - 2 | Πέτρο Ατλέτικο |
| 2026-05-23 | Χέρκουλες | 1 - 1 | Ταραγόνα |
| 2026-05-16 | Ταραγόνα | 2 - 1 | CE Europa |
| 2026-05-10 | Ταραζόνα | 2 - 0 | Ταραγόνα |
| 2026-05-02 | Ταραγόνα | 2 - 1 | Σεβίλλη Β |
| 2026-04-26 | Καρταγένα | 1 - 0 | Ταραγόνα |
| 2026-04-19 | Μαρμπέλα | 2 - 0 | Ταραγόνα |
| 2026-04-11 | Ταραγόνα | 2 - 1 | Μούρθια |
| 2026-04-04 | Τερουέλ | 1 - 0 | Ταραγόνα |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 5 | 1 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 42% | 8% |
Βαθμολογία Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Jaen | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Καρταγένα | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Ταραγόνα | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Αντεκέρα | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Βιγιαρεάλ Β | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Μούρθια | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Χουέσκα | 1 | +1 | 3 |
| 8 | Aguilas | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Αλκορκόρν | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Ατλ. Μαδρίτης Β | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Juv. Torremolinos | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Ρεάλ Μαδρίτης Β | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Τερουέλ | 1 | 0 | 1 |
| 14 | Εϊβίσα | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Χέρκουλες | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Ρ. Μαϊανταχόντα | 1 | -1 | 0 |
| 17 | Sant Andreu | 1 | -1 | 0 |
| 18 | Αλγκετσίρας | 1 | -2 | 0 |
| 19 | Σαραγόσα | 1 | -2 | 0 |
| 20 | CE Europa | 1 | -3 | 0 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Καρταγένα | |
| Ταραγόνα | |
| Εντός έδρας | |
| Εκτός έδρας |
Στατιστικά ομάδας
| Καρταγένα | Ταραγόνα | |
| Νίκες | 1 | 1 |
| Ισοπαλίες | 0 | 0 |
| Ήττες | 0 | 0 |
| Γκολ υπέρ | 3 | 2 |
| Γκολ κατά | 1 | 0 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν | 3.00 | 2.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε | 1.00 | 0.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 100% | 100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 100% | 0% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 100% | 0% |
| Πάνω 1.5 | 100% | 100% |
| Πάνω 2.5 | 100% | 0% |
| Πάνω 3.5 | 100% | 0% |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Νίκες | 0 | 0 |
| Ισοπαλίες | 0 | 0 |
| Ήττες | 0 | 0 |
| Γκολ υπέρ | 0 | 0 |
| Γκολ κατά | 0 | 0 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν | 0.00 | 0.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε | 0.00 | 0.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 0% | 0% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 0% | 0% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 0% | 0% |
| Πάνω 1.5 | 0% | 0% |
| Πάνω 2.5 | 0% | 0% |
| Πάνω 3.5 | 0% | 0% |
Συνολικές στατιστικές για το Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2
| Αγώνες (10) | |
| Εντός έδρας νίκες | 30% |
| Ισοπαλίες | 30% |
| Εκτός έδρας νίκες | 40% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 3% |
| Γκολ (29) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 2.90 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.30 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.60 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 80% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 70% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 60% |
| Πάνω 1.5 | 80% |
| Πάνω 2.5 | 70% |
| Πάνω 3.5 | 40% |
Καρταγένα επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-09-13 | Ρ. Μαϊανταχόντα | - | Καρταγένα |
| 2026-09-20 | Σαραγόσα | - | Καρταγένα |
| 2026-09-27 | Καρταγένα | - | Μούρθια |
| 2026-10-04 | Καρταγένα | - | Aguilas |
| 2026-10-11 | Αντεκέρα | - | Καρταγένα |
| 2026-10-18 | Καρταγένα | - | CE Europa |
Ταραγόνα επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-09-13 | Ταραγόνα | - | Αλγκετσίρας |
| 2026-09-20 | Αλκορκόρν | - | Ταραγόνα |
| 2026-09-27 | Ταραγόνα | - | Sant Andreu |
| 2026-10-04 | Μούρθια | - | Ταραγόνα |
| 2026-10-11 | Juv. Torremolinos | - | Ταραγόνα |
| 2026-10-18 | Ταραγόνα | - | Ατλ. Μαδρίτης Β |
Συνδεθείτε ή Εγγραφείτε για να τοποθετήσετε ένα στοίχημα
Αποδόσεις
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.00 | 3.20 |
| Διπλή ευκαιρία | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.29 | 1.30 | 1.57 |
| Πάνω/Κάτω | Γλ | Πάν | Κάτ |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.50 | 2.50 | |
| 2.5 | 2.50 | 1.50 | |
| 3.5 | 4.50 | 1.17 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι |
|---|---|---|
| 2.20 | 1.62 |