Λίγκα ντε Εξπάνσιον - Μεξικό

Παρασκευή, 02.10.2020
01:00
Σελάγια

Σελάγια

Λεονές Νέγκρος

Λεονές Νέγκρος

1 - 0
(1 - 0,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Celaya
Εκτός έδρας: Γκουανταλαχάρα
Απόσταση: 262.5 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Miguel Aleman
Χωρητικότητα: 32 300 (25 000)
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 01:00 (19:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2020-03-07 Σελάγια 2 - 1 Λεονές Νέγκρος
2019-09-15 Λεονές Νέγκρος 2 - 0 Σελάγια
2019-04-14 Σελάγια 1 - 1 Λεονές Νέγκρος
2018-11-11 Λεονές Νέγκρος 4 - 1 Σελάγια
2018-03-25 Σελάγια 1 - 1 Λεονές Νέγκρος
2017-11-04 Λεονές Νέγκρος 0 - 1 Σελάγια
2017-03-05 Λεονές Νέγκρος 1 - 1 Σελάγια
2016-09-25 Σελάγια 2 - 1 Λεονές Νέγκρος
2016-02-21 Λεονές Νέγκρος 3 - 0 Σελάγια
2015-09-13 Σελάγια 0 - 1 Λεονές Νέγκρος
2014-01-19 Σελάγια 1 - 1 Λεονές Νέγκρος
2013-08-03 Λεονές Νέγκρος 2 - 0 Σελάγια
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 10 4 1
25% 33% 42% 83% 33% 8%

Σελάγια τελευταίοι 12 αγώνες

2020-09-24 Σελάγια 0 - 0 Jaiba Brava
2020-09-17 Πούμας Ταμπάσκο 1 - 2 Σελάγια
2020-09-13 Σελάγια 3 - 0 Aτλάντε
2020-09-02 Τλαξκάλα 1 - 1 Σελάγια
2020-08-25 Σελάγια 2 - 1 Κορεκαμίνος
2020-08-19 Ντοράντος Σιναλόα 1 - 2 Σελάγια
2020-03-16 Τσιμαρόνς Σονόρα 0 - 1 Σελάγια
2020-03-07 Σελάγια 2 - 1 Λεονές Νέγκρος
2020-03-01 Σελάγια 1 - 1 Jaiba Brava
2020-02-23 Κανκούν 0 - 1 Σελάγια
2020-02-16 Σελάγια 0 - 1 Ζακατέκαζ Μινέρος
2020-02-08 Βενάντος 1 - 0 Σελάγια
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 3 2 7 5 0
58% 25% 17% 58% 42% 0%

Λεονές Νέγκρος τελευταίοι 12 αγώνες

2020-09-27 Λεονές Νέγκρος 2 - 2 Πούμας Ταμπάσκο
2020-09-15 Τλαξκάλα 1 - 3 Λεονές Νέγκρος
2020-09-11 Λεονές Νέγκρος 1 - 2 Jaiba Brava
2020-09-06 Aτλάντε 0 - 1 Λεονές Νέγκρος
2020-08-30 Λεονές Νέγκρος 1 - 1 Ζακατέκαζ Μινέρος
2020-08-19 Αλεμπρίγιες Οαξάκα 1 - 0 Λεονές Νέγκρος
2020-03-15 Λεονές Νέγκρος 2 - 2 Ζακατέκαζ Μινέρος
2020-03-07 Σελάγια 2 - 1 Λεονές Νέγκρος
2020-03-01 Λεονές Νέγκρος 3 - 1 Τσιμαρόνς Σονόρα
2020-02-22 Κορεκαμίνος 6 - 2 Λεονές Νέγκρος
2020-02-16 Λεονές Νέγκρος 2 - 0 Βενάντος
2020-02-12 Λεονές Νέγκρος 0 - 0 Ατλάντα Γιουν.
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 9 7 5
33% 33% 33% 75% 58% 42%

Βαθμολογία Λίγκα ντε Εξπάνσιον

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Aτλάντε 7 4 1 2 11 4 +7 17
2 Σελάγια 6 4 2 0 10 4 +6 17
3 Τσιμαρόνς Σονόρα 7 4 0 3 11 8 +3 14
4 Ζακατέκαζ Μινέρος 7 3 3 1 12 10 +2 14
5 Κανκούν 7 3 2 2 10 8 +2 14
6 Τεπατιτλάν 7 3 2 2 7 5 +2 12
7 Ατλέτικο Μορέλια 7 2 3 2 11 12 -1 12
8 Ντοράντος Σιναλόα 7 2 3 2 10 10 0 11
9 Λεονές Νέγκρος 6 2 2 2 8 7 +1 10
10 Jaiba Brava 6 1 3 2 4 5 -1 9
11 Πούμας Ταμπάσκο 7 1 3 3 9 13 -4 9
12 Βενάντος 7 2 2 3 5 9 -4 9
13 Κορεκαμίνος 6 2 2 2 7 7 0 8
14 Ταπάτιο 7 1 3 3 7 8 -1 7
15 Τλαξκάλα 6 1 2 3 6 11 -5 7
16 Αλεμπρίγιες Οαξάκα 6 1 1 4 4 11 -7 6

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Σελάγια       
Λεονές Νέγκρος       
Εντός έδρας       
Εκτός έδρας       

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Σελάγια Λεονές Νέγκρος
1 Aτλάντε 3 - 0 0 - 1
2 Σελάγια -  
3 Τσιμαρόνς Σονόρα    
4 Ζακατέκαζ Μινέρος    
5 Κανκούν    
6 Τεπατιτλάν    
7 Ατλέτικο Μορέλια    
8 Ντοράντος Σιναλόα    
9 Λεονές Νέγκρος   -
10 Jaiba Brava 0 - 0  
11 Πούμας Ταμπάσκο    
12 Βενάντος    
13 Κορεκαμίνος 2 - 1  
14 Ταπάτιο    
15 Τλαξκάλα   1 - 3
16 Αλεμπρίγιες Οαξάκα   1 - 0

Θέση στο πρωτάθλημα

  Σελάγια Λεονές Νέγκρος
Θέση 2 9
Βαθμοί 17 10
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 2 6
Βαθμοί 7 6

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Σελάγια Λεονές Νέγκρος
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
4     
2   
0  
2   
2   
2   
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
1  
0  
2   
0  
1  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Σελάγια Λεονές Νέγκρος
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
10           
4     
8         
7        
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
5      
1   
4     
2   

Συνολικές στατιστικές για το Λίγκα ντε Εξπάνσιον

Αγώνες   (53)
Εντός έδρας νίκες 32%
Ισοπαλίες 32%
Εκτός έδρας νίκες 36%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (132)
Γκολ ανά αγώνα 2.49
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.23
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.26
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 75%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 68%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 53%
Πάνω 1.5 75%
Πάνω 2.5 51%
Πάνω 3.5 21%

Σελάγια επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-07 Τεπατιτλάν - Σελάγια
2020-10-11 Σελάγια - Τσιμαρόνς Σονόρα
2020-10-15 Ζακατέκαζ Μινέρος - Σελάγια
2020-10-23 Αλεμπρίγιες Οαξάκα - Σελάγια
2020-10-28 Σελάγια - Βενάντος
2020-11-03 Ταπάτιο - Σελάγια

Λεονές Νέγκρος επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-12 Λεονές Νέγκρος - Ταπάτιο
2020-10-19 Τσιμαρόνς Σονόρα - Λεονές Νέγκρος
2020-10-22 Λεονές Νέγκρος - Κανκούν
2020-10-29 Λεονές Νέγκρος - Ατλέτικο Μορέλια
2020-11-01 Βενάντος - Λεονές Νέγκρος
2020-11-06 Ντοράντος Σιναλόα - Λεονές Νέγκρος

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.98 3.32 3.64
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.23 1.28 1.72
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.36 2.91
bet365 2.5 2.10 1.68
bet365 3.5 3.83 1.23
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.91 1.83