Σέριε Β - Βραζιλία

Σάββατο, 30.04.2022
20:00
CSA AL

CSA AL

Σπορ Ρεσίφε

Σπορ Ρεσίφε

1 - 0
(0 - 0,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Maceio
Εκτός έδρας: Recife
Απόσταση: 202.3 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 20:00 (16:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 3 απευθείας αγώνες

2022-03-23 CSA AL 0 - 0 Σπορ Ρεσίφε
2020-01-25 CSA AL 0 - 1 Σπορ Ρεσίφε
2019-07-04 CSA AL 2 - 2 Σπορ Ρεσίφε

CSA AL τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-27 Μπρούσκε 2 - 0 CSA AL
2022-04-22 CSA AL 1 - 1 Μπαΐα
2022-04-19 CSA AL 0 - 3 Αμέρικα ΜΓ
2022-04-16 Ιτουάνο 0 - 0 CSA AL
2022-04-07 CSA AL 0 - 1 Κλαμπ ντε Ρεγκάτας
2022-04-02 Κλαμπ ντε Ρεγκάτας 0 - 1 CSA AL
2022-03-23 CSA AL 0 - 0 Σπορ Ρεσίφε
2022-03-19 CSA AL 3 - 0 ΑΕ Άλτος
2022-03-17 CSA AL 4 - 1 Παϊσαντού
2022-03-05 Σεάρα 2 - 0 CSA AL
2022-02-26 ASA AL 2 - 2 CSA AL
2022-02-20 CSA AL 3 - 1 Ναούτικο
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 8 5 3
33% 33% 33% 67% 42% 25%

Σπορ Ρεσίφε τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-26 Σπορ Ρεσίφε 1 - 0 Ιτουάνο
2022-04-23 Κρισιούμα 1 - 1 Σπορ Ρεσίφε
2022-04-16 Γκουαρανί 0 - 0 Σπορ Ρεσίφε
2022-04-09 Σπορ Ρεσίφε 1 - 0 Σαμπάιο Κορρέα
2022-04-07 Σπορ Ρεσίφε 2 - 2 Σαλγκείρο
2022-04-03 Φορταλέζα 1 - 0 Σπορ Ρεσίφε
2022-04-01 Σπορ Ρεσίφε 1 - 1 Φορταλέζα
2022-03-27 Σπορ Ρεσίφε 3 - 1 Κλαμπ ντε Ρεγκάτας
2022-03-23 CSA AL 0 - 0 Σπορ Ρεσίφε
2022-03-19 Σπορ Ρεσίφε 3 - 0 Φλορέστα
2022-03-12 Ναούτικο 1 - 2 Σπορ Ρεσίφε
2022-03-08 Σαλγκείρο 1 - 1 Σπορ Ρεσίφε
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 6 1 7 4 2
42% 50% 8% 58% 33% 17%

Βαθμολογία Σέριε Β

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Μπαΐα 4 3 1 0 5 1 +4 10
2 Τσαπεκοένσε 4 2 2 0 5 1 +4 8
3 Βάσκο Ντε Γκάμα 4 1 3 0 3 2 +1 8
4 Γκρέμιο 4 2 1 1 4 2 +2 7
5 Σπορ Ρεσίφε 4 2 2 0 3 1 +2 7
6 Κρουζέιρο 4 2 1 1 3 3 0 7
7 Μπρούσκε 4 2 0 2 4 4 0 6
7 Ναούτικο 4 2 0 2 4 4 0 6
9 Ιτουάνο 4 1 2 1 4 3 +1 5
10 Σαμπάιο Κορρέα 4 1 1 2 4 4 0 4
10 Τομπένσε 4 0 4 0 4 4 0 4
12 Λοντρίνα 4 1 1 2 3 3 0 4
13 Κρισιούμα 3 1 1 1 2 2 0 4
14 Οπεράριο 4 1 1 2 3 4 -1 4
15 Γκουαρανί 4 1 1 2 2 4 -2 4
16 Πόντε Πρέτα 4 1 1 2 1 3 -2 4
17 Βίλα Νόβα 4 0 3 1 3 5 -2 3
18 CSA AL 3 0 2 1 1 3 -2 2
19 Νοβοριζοντίνο 3 0 2 1 1 4 -3 2
20 Κλαμπ ντε Ρεγκάτας 3 0 1 2 2 4 -2 1

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

CSA AL    
Σπορ Ρεσίφε     
Εντός έδρας    
Εκτός έδρας     

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα CSA AL Σπορ Ρεσίφε
1 Μπαΐα 1 - 1  
2 Τσαπεκοένσε    
3 Βάσκο Ντε Γκάμα    
4 Γκρέμιο    
5 Σπορ Ρεσίφε   -
6 Κρουζέιρο    
7 Μπρούσκε    
7 Ναούτικο    
9 Ιτουάνο    
10 Σαμπάιο Κορρέα    
10 Τομπένσε    
12 Λοντρίνα    
13 Κρισιούμα   1 - 1
14 Οπεράριο    
15 Γκουαρανί   0 - 0
16 Πόντε Πρέτα    
17 Βίλα Νόβα    
18 CSA AL -  
19 Νοβοριζοντίνο    
20 Κλαμπ ντε Ρεγκάτας    

Θέση στο πρωτάθλημα

  CSA AL Σπορ Ρεσίφε
Θέση 18 5
Βαθμοί 2 7
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 18 6
Βαθμοί 1 2

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  CSA AL Σπορ Ρεσίφε
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
0  
2   
1  
2   
2   
0  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
0  
1  
0  
0  
2   
0  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  CSA AL Σπορ Ρεσίφε
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
1   
3    
3    
1   
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
1   
1   
1   
1   

Συνολικές στατιστικές για το Σέριε Β

Αγώνες   (38)
Εντός έδρας νίκες 47%
Ισοπαλίες 39%
Εκτός έδρας νίκες 13%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (61)
Γκολ ανά αγώνα 1.61
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.05
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.55
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 76%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 47%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 37%
Πάνω 1.5 53%
Πάνω 2.5 13%
Πάνω 3.5 8%

CSA AL επόμενοι 6 αγώνες

2022-05-05 CSA AL - Κρισιούμα
2022-05-07 Βάσκο Ντε Γκάμα - CSA AL
2022-05-10 Αμέρικα ΜΓ - CSA AL
2022-05-15 CSA AL - Οπεράριο
2022-05-20 Ναούτικο - CSA AL
2022-05-28 CSA AL - Νοβοριζοντίνο

Σπορ Ρεσίφε επόμενοι 6 αγώνες

2022-05-07 Σπορ Ρεσίφε - Τομπένσε
2022-05-14 Τσαπεκοένσε - Σπορ Ρεσίφε
2022-05-18 Νοβοριζοντίνο - Σπορ Ρεσίφε
2022-05-24 Σπορ Ρεσίφε - Κλαμπ ντε Ρεγκάτας
2022-06-03 Σπορ Ρεσίφε - Πόντε Πρέτα
2022-06-09 Μπαΐα - Σπορ Ρεσίφε

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.08 2.90 3.60
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.24 1.35 1.66
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.52 2.43
bet365 2.5 2.75 1.42
bet365 3.5 5.75 1.13
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.25 1.58