Λίγκα ΜΞ - Μεξικό

Δευτέρα, 07.03.2022
03:06
Κλαμπ Τιχουάνα

Κλαμπ Τιχουάνα

Ατλ. Σαν Λουίς

Ατλ. Σαν Λουίς

αναβλήθηκε
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Τιχουάνα
Εκτός έδρας: Σαν Λουίς Ποτόσι
Απόσταση: 1 953.0 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Caliente
Χωρητικότητα: 23 933
Διαστάσεις: 103 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 03:06 (20:06 τοπική ώρα)

Τελευταίες 10 απευθείας αγώνες

2021-09-17 Ατλ. Σαν Λουίς 4 - 1 Κλαμπ Τιχουάνα
2021-02-05 Ατλ. Σαν Λουίς 2 - 2 Κλαμπ Τιχουάνα
2020-08-13 Κλαμπ Τιχουάνα 0 - 2 Ατλ. Σαν Λουίς
2020-01-29 Κλαμπ Τιχουάνα 1 - 0 Ατλ. Σαν Λουίς
2020-01-22 Ατλ. Σαν Λουίς 0 - 1 Κλαμπ Τιχουάνα
2019-09-29 Ατλ. Σαν Λουίς 2 - 3 Κλαμπ Τιχουάνα
2013-04-28 Ατλ. Σαν Λουίς 1 - 0 Κλαμπ Τιχουάνα
2012-11-04 Κλαμπ Τιχουάνα 0 - 0 Ατλ. Σαν Λουίς
2012-04-21 Ατλ. Σαν Λουίς 0 - 1 Κλαμπ Τιχουάνα
2011-10-30 Κλαμπ Τιχουάνα 0 - 0 Ατλ. Σαν Λουίς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 3 3 4 3 3
40% 30% 30% 40% 30% 30%

Κλαμπ Τιχουάνα τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-02 Τολούκα 1 - 2 Κλαμπ Τιχουάνα
2022-02-26 Κλαμπ Τιχουάνα 2 - 0 Άτλας
2022-02-19 Κλαμπ Τιχουάνα 1 - 1 Νεκάξα
2022-02-12 Μαζατλάν 2 - 0 Κλαμπ Τιχουάνα
2022-02-06 Κλαμπ Τιχουάνα 1 - 0 Πούμας
2022-01-29 Πουέμπλα 3 - 1 Κλαμπ Τιχουάνα
2022-01-16 Κλαμπ Τιχουάνα 1 - 1 Κλαμπ Λεόν
2022-01-09 Κρούζ Αζούλ 2 - 0 Κλαμπ Τιχουάνα
2021-11-07 Κλαμπ Τιχουάνα 3 - 2 Πατσούκα
2021-10-29 Άτλας 0 - 2 Κλαμπ Τιχουάνα
2021-10-24 Πούμας 3 - 1 Κλαμπ Τιχουάνα
2021-10-21 Κλαμπ Τιχουάνα 0 - 0 Γουαδαλαχάρα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 10 4 3
42% 25% 33% 83% 33% 25%

Ατλ. Σαν Λουίς τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-03 Ατλ. Σαν Λουίς 2 - 2 Γουαδαλαχάρα
2022-02-26 Μοντερέι 0 - 2 Ατλ. Σαν Λουίς
2022-02-20 Τιγκρές 2 - 1 Ατλ. Σαν Λουίς
2022-02-12 Ατλ. Σαν Λουίς 0 - 1 Τολούκα
2022-02-06 Κλαμπ Αμέρικα 2 - 3 Ατλ. Σαν Λουίς
2022-01-21 Ατλ. Σαν Λουίς 0 - 1 Χουάρεθ
2022-01-15 Άτλας 1 - 0 Ατλ. Σαν Λουίς
2022-01-07 Ατλ. Σαν Λουίς 0 - 2 Πατσούκα
2021-12-23 Ατλ. Σαν Λουίς 3 - 1 Νεκάξα
2021-11-21 Σάντος Λαγκούνα 2 - 0 Ατλ. Σαν Λουίς
2021-11-08 Σάντος Λαγκούνα 0 - 0 Ατλ. Σαν Λουίς
2021-11-04 Πατσούκα 0 - 0 Ατλ. Σαν Λουίς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 7 4 3
25% 25% 50% 58% 33% 25%

Βαθμολογία Λίγκα ΜΞ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Πουέμπλα 9 6 3 0 17 7 +10 21
2 Πατσούκα 8 6 1 1 17 8 +9 19
3 Τιγκρές 8 5 2 1 17 13 +4 17
4 Άτλας 9 4 3 2 10 6 +4 15
5 Κλαμπ Λεόν 9 4 3 2 9 7 +2 15
6 Κρούζ Αζούλ 9 4 2 3 15 12 +3 14
7 Τολούκα 8 4 1 3 10 14 -4 13
8 Πούμας 8 3 2 3 13 8 +5 11
9 Γουαδαλαχάρα 9 3 2 4 15 14 +1 11
10 Κλαμπ Τιχουάνα 8 3 2 3 8 10 -2 11
11 Μοντερέι 7 2 3 2 8 6 +2 9
12 Χουάρεθ 8 2 2 4 7 10 -3 8
13 Νεκάξα 9 2 2 5 9 14 -5 8
14 Κερετάρο 9 1 5 3 8 13 -5 8
15 Σάντος Λαγκούνα 9 2 2 5 11 17 -6 8
16 Ατλ. Σαν Λουίς 8 2 1 5 8 11 -3 7
17 Μαζατλάν 8 2 1 5 9 15 -6 7
18 Κλαμπ Αμέρικα 9 1 3 5 10 16 -6 6

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Κλαμπ Τιχουάνα         
Ατλ. Σαν Λουίς         
Εντός έδρας         
Εκτός έδρας         

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Κλαμπ Τιχουάνα Ατλ. Σαν Λουίς
1 Πουέμπλα    
2 Πατσούκα    
3 Τιγκρές   2 - 1
4 Άτλας 2 - 0 1 - 0
5 Κλαμπ Λεόν 1 - 1  
6 Κρούζ Αζούλ    
7 Τολούκα    
8 Πούμας 1 - 0  
9 Γουαδαλαχάρα    
10 Κλαμπ Τιχουάνα -  
11 Μοντερέι   0 - 2
12 Χουάρεθ    
13 Νεκάξα 1 - 1  
14 Κερετάρο    
15 Σάντος Λαγκούνα    
16 Ατλ. Σαν Λουίς   -
17 Μαζατλάν    
18 Κλαμπ Αμέρικα   2 - 3

Θέση στο πρωτάθλημα

  Κλαμπ Τιχουάνα Ατλ. Σαν Λουίς
Θέση 10 16
Βαθμοί 11 7
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 2 9
Βαθμοί 8 6

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Κλαμπ Τιχουάνα Ατλ. Σαν Λουίς
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
3    
2   
3    
2   
1  
5      
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
2   
0  
2   
0  
2   

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Κλαμπ Τιχουάνα Ατλ. Σαν Λουίς
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
8         
10           
8         
11            
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
5      
2   
6       
5      

Συνολικές στατιστικές για το Λίγκα ΜΞ

Αγώνες   (76)
Εντός έδρας νίκες 33%
Ισοπαλίες 26%
Εκτός έδρας νίκες 41%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (201)
Γκολ ανά αγώνα 2.64
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.24
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.41
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 74%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 78%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 59%
Πάνω 1.5 76%
Πάνω 2.5 51%
Πάνω 3.5 30%

Κλαμπ Τιχουάνα επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-14 Σάντος Λαγκούνα - Κλαμπ Τιχουάνα
2022-03-21 Κλαμπ Τιχουάνα - Χουάρεθ
2022-04-04 Τιγκρές - Κλαμπ Τιχουάνα
2022-04-06 Κλαμπ Τιχουάνα - Ατλ. Σαν Λουίς
2022-04-12 Πατσούκα - Κλαμπ Τιχουάνα
2022-04-16 Κλαμπ Τιχουάνα - Κλαμπ Αμέρικα

Ατλ. Σαν Λουίς επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-13 Ατλ. Σαν Λουίς - Πουέμπλα
2022-03-18 Κερετάρο - Ατλ. Σαν Λουίς
2022-04-02 Ατλ. Σαν Λουίς - Μαζατλάν
2022-04-06 Κλαμπ Τιχουάνα - Ατλ. Σαν Λουίς
2022-04-09 Ατλ. Σαν Λουίς - Κλαμπ Λεόν
2022-04-16 Νεκάξα - Ατλ. Σαν Λουίς

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.85 3.40 4.00
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.22 1.30 1.83
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.36 3.00
bet365 2.5 2.15 1.66
bet365 3.5 4.00 1.22
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.00 1.75