Λίγα Νασιονάλ - Γουατεμάλα

Κυριακή, 27.02.2022
00:00
Κόμπαν Ιμπέριαλ

Κόμπαν Ιμπέριαλ

Ατσουάπα

Ατσουάπα

0 - 1
(0 - 0,  0 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Coban
Εκτός έδρας: El Progreso
Απόσταση: 136.2 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 00:00 (18:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 6 απευθείας αγώνες

2021-10-23 Ατσουάπα 1 - 0 Κόμπαν Ιμπέριαλ
2021-08-14 Κόμπαν Ιμπέριαλ 2 - 0 Ατσουάπα
2021-03-31 Κόμπαν Ιμπέριαλ 3 - 2 Ατσουάπα
2021-02-28 Ατσουάπα 2 - 1 Κόμπαν Ιμπέριαλ
2020-10-10 Κόμπαν Ιμπέριαλ 0 - 0 Ατσουάπα
2020-09-05 Ατσουάπα 1 - 2 Κόμπαν Ιμπέριαλ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 1 2 4 3 1
50% 17% 33% 67% 50% 17%

Κόμπαν Ιμπέριαλ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-02-19 Μιουνισιπάλ 3 - 2 Κόμπαν Ιμπέριαλ
2022-02-13 Κόμπαν Ιμπέριαλ 2 - 0 Ιθτάπα
2022-02-10 Αντίγκουα 0 - 1 Κόμπαν Ιμπέριαλ
2022-02-05 Νουέβα Κονσεπσιόν 1 - 2 Κόμπαν Ιμπέριαλ
2022-02-02 Κόμπαν Ιμπέριαλ 3 - 1 Ξελάγιου
2022-01-30 Μαλακατέκο 0 - 0 Κόμπαν Ιμπέριαλ
2022-01-22 Κόμπαν Ιμπέριαλ 2 - 0 Κομιουνικασιόν
2022-01-16 Σολολά 0 - 0 Κόμπαν Ιμπέριαλ
2021-12-05 Ιθτάπα 5 - 3 Κόμπαν Ιμπέριαλ
2021-11-28 Κόμπαν Ιμπέριαλ 0 - 1 Μιουνισιπάλ
2021-11-20 Σάντα Λουτσία 2 - 2 Κόμπαν Ιμπέριαλ
2021-11-13 Κόμπαν Ιμπέριαλ 0 - 1 Γκουαστατόγια
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 7 5 4
42% 25% 33% 58% 42% 33%

Ατσουάπα τελευταίοι 12 αγώνες

2022-02-20 Ατσουάπα 1 - 1 Νουέβα Κονσεπσιόν
2022-02-13 Ξελάγιου 1 - 0 Ατσουάπα
2022-02-09 Ατσουάπα 2 - 1 Μαλακατέκο
2022-02-06 Κομιουνικασιόν 2 - 1 Ατσουάπα
2022-02-02 Ατσουάπα 1 - 0 Σολολά
2022-01-30 Γκουαστατόγια 2 - 0 Ατσουάπα
2022-01-23 Ατσουάπα 0 - 3 Σάντα Λουτσία
2022-01-16 Αντίγκουα 1 - 0 Ατσουάπα
2021-12-05 Σολολά 2 - 1 Ατσουάπα
2021-11-28 Ατσουάπα 0 - 1 Ξελάγιου
2021-11-20 Ιθτάπα 3 - 2 Ατσουάπα
2021-11-14 Ατσουάπα 0 - 1 Μιουνισιπάλ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 1 9 7 5 1
17% 8% 75% 58% 42% 8%

Βαθμολογία Λίγα Νασιονάλ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Γκουαστατόγια 8 5 3 0 14 4 +10 18
2 Κόμπαν Ιμπέριαλ 8 5 2 1 12 5 +7 17
3 Αντίγκουα 8 5 2 1 11 4 +7 17
4 Μιουνισιπάλ 8 4 2 2 13 7 +6 14
5 Μαλακατέκο 8 4 2 2 11 8 +3 14
6 Κομιουνικασιόν 8 3 3 2 18 11 +7 12
7 Ξελάγιου 8 3 3 2 8 9 -1 12
8 Σάντα Λουτσία 8 2 1 5 9 13 -4 7
9 Ατσουάπα 8 2 1 5 5 11 -6 7
10 Ιθτάπα 8 1 2 5 8 15 -7 5
11 Νουέβα Κονσεπσιόν 8 1 2 5 8 21 -13 5
12 Σολολά 8 0 3 5 3 12 -9 3

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Κόμπαν Ιμπέριαλ         
Ατσουάπα         
Εντός έδρας         
Εκτός έδρας         

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Κόμπαν Ιμπέριαλ Ατσουάπα
1 Γκουαστατόγια   2 - 0
2 Κόμπαν Ιμπέριαλ -  
3 Αντίγκουα   1 - 0
4 Μιουνισιπάλ    
5 Μαλακατέκο    
6 Κομιουνικασιόν 2 - 0 2 - 1
7 Ξελάγιου 3 - 1 1 - 0
8 Σάντα Λουτσία    
9 Ατσουάπα   -
10 Ιθτάπα 2 - 0  
11 Νουέβα Κονσεπσιόν    
12 Σολολά    

Θέση στο πρωτάθλημα

  Κόμπαν Ιμπέριαλ Ατσουάπα
Θέση 2 9
Βαθμοί 17 7
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 4 12
Βαθμοί 9 0

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Κόμπαν Ιμπέριαλ Ατσουάπα
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
5      
2   
1  
2   
1  
5      
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
3    
0  
0  
0  
0  
4     

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Κόμπαν Ιμπέριαλ Ατσουάπα
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
12             
5      
5      
11            
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
7        
1   
1   
6       

Συνολικές στατιστικές για το Λίγα Νασιονάλ

Αγώνες   (48)
Εντός έδρας νίκες 50%
Ισοπαλίες 27%
Εκτός έδρας νίκες 23%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (120)
Γκολ ανά αγώνα 2.50
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.48
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.02
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 75%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 58%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 44%
Πάνω 1.5 71%
Πάνω 2.5 48%
Πάνω 3.5 23%

Κόμπαν Ιμπέριαλ επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-02 Σάντα Λουτσία - Κόμπαν Ιμπέριαλ
2022-03-05 Κόμπαν Ιμπέριαλ - Γκουαστατόγια
2022-03-12 Κόμπαν Ιμπέριαλ - Σολολά
2022-03-20 Κομιουνικασιόν - Κόμπαν Ιμπέριαλ
2022-03-26 Κόμπαν Ιμπέριαλ - Μαλακατέκο
2022-04-03 Ξελάγιου - Κόμπαν Ιμπέριαλ

Ατσουάπα επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-02 Ατσουάπα - Ιθτάπα
2022-03-05 Μιουνισιπάλ - Ατσουάπα
2022-03-13 Ατσουάπα - Αντίγκουα
2022-03-20 Σάντα Λουτσία - Ατσουάπα
2022-03-27 Ατσουάπα - Γκουαστατόγια
2022-04-03 Σολολά - Ατσουάπα

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.35 3.80 7.50
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.03 1.19 2.80
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.37 2.88
bet365 2.5 2.25 1.57
bet365 3.5 4.40 1.18
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.60 1.44