Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ - ΗΠΑ

Πέμπτη, 24.09.2020
00:30
Κολόμπους Κρού

Κολόμπους Κρού

Μινεσότα

Μινεσότα

2 - 1
(1 - 0,  1 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Κολόμβος
Εκτός έδρας: Μινεάπολη
Απόσταση: 1 008.8 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Columbus Crew
Χωρητικότητα: 20 145
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 00:30 (19:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 4 απευθείας αγώνες

2020-07-29 Κολόμπους Κρού 1 - 1 Μινεσότα
2019-05-19 Μινεσότα 1 - 0 Κολόμπους Κρού
2018-10-28 Κολόμπους Κρού 3 - 2 Μινεσότα
2017-07-05 Μινεσότα 0 - 1 Κολόμπους Κρού
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 1 1 2 1 1
50% 25% 25% 50% 25% 25%

Κολόμπους Κρού τελευταίοι 12 αγώνες

2020-09-20 Κολόμπους Κρού 2 - 0 Νάσβιλ
2020-09-12 Σικάγο Φάιαρ 2 - 2 Κολόμπους Κρού
2020-09-07 Κολόμπους Κρού 3 - 0 Σινσινάτι
2020-09-03 Κολόμπους Κρού 1 - 0 Φιλαδέλφια Γιούν
2020-08-30 Σινσινάτι 0 - 0 Κολόμπους Κρού
2020-08-25 Νιου Γιόρκ Σίτι 1 - 0 Κολόμπους Κρού
2020-08-21 Κολόμπους Κρού 3 - 0 Σικάγο Φάιαρ
2020-07-29 Κολόμπους Κρού 1 - 1 Μινεσότα
2020-07-22 Ατλάντα Γιουν. 0 - 1 Κολόμπους Κρού
2020-07-17 Κολόμπους Κρού 2 - 0 Νιου Γιορκ ΡΜπ
2020-07-12 Σινσινάτι 0 - 4 Κολόμπους Κρού
2020-03-08 Σιάτλ 1 - 1 Κολόμπους Κρού
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 4 1 8 4 2
58% 33% 8% 67% 33% 17%

Μινεσότα τελευταίοι 12 αγώνες

2020-09-20 Χιούστον 2 - 2 Μινεσότα
2020-09-14 Σπ. Κάνσας Σίτι 1 - 0 Μινεσότα
2020-09-10 Μινεσότα 3 - 2 Ντάλας
2020-09-07 Μινεσότα 4 - 0 Ρίαλ Σολτ Λέικ
2020-09-03 Χιούστον 3 - 0 Μινεσότα
2020-08-30 Ντάλας 3 - 1 Μινεσότα
2020-08-22 Μινεσότα 1 - 2 Σπ. Κάνσας Σίτι
2020-08-07 Ορλάντο Σίτι 3 - 1 Μινεσότα
2020-08-02 ΣΧ Έρθκουεϊκς 1 - 4 Μινεσότα
2020-07-29 Κολόμπους Κρού 1 - 1 Μινεσότα
2020-07-23 Κολοράντο Ράπιντς 2 - 2 Μινεσότα
2020-07-18 Ρίαλ Σολτ Λέικ 0 - 0 Μινεσότα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 10 9 7
25% 33% 42% 83% 75% 58%

Βαθμολογία Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Κολόμπους Κρού 12 8 3 1 20 4 +16 27
2 Φιλαδέλφια Γιούν 12 7 3 2 21 11 +10 24
3 Ορλάντο Σίτι 12 6 4 2 23 14 +9 22
4 Τορόντο 12 6 4 2 20 14 +6 22
5 Νιου Γιόρκ Σίτι 12 5 2 5 10 9 +1 17
6 Μόντρεαλ Ίμπακτ 12 5 1 6 18 20 -2 16
7 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ. 12 3 6 3 10 11 -1 15
8 Νιου Γιορκ ΡΜπ 12 4 2 6 9 14 -5 14
9 Νάσβιλ 11 3 3 5 9 13 -4 12
10 Σινσινάτι 12 3 3 6 8 17 -9 12
11 Ίντερ Μαϊάμι 12 3 2 7 11 15 -4 11
12 Ατλάντα Γιουν. 12 3 2 7 12 17 -5 11
13 Ντι Σι Γιουνάιτεντ 12 2 5 5 11 17 -6 11
14 Σικάγο Φάιαρ 12 2 3 7 12 22 -10 9
1 Σιάτλ 11 6 3 2 26 10 +16 21
2 Σπ. Κάνσας Σίτι 12 6 2 4 23 18 +5 20
3 Ντάλας 11 5 4 2 19 12 +7 19
4 Μινεσότα 12 5 3 4 23 19 +4 18
5 Πόρτλαντ 12 5 3 4 25 24 +1 18
6 Κολοράντο Ράπιντς 12 4 4 4 20 20 0 16
7 Χιούστον 12 3 6 3 20 19 +1 15
8 ΛΆ Γκάλαξι 11 4 3 4 16 17 -1 15
9 Λος Άντζελες ΦΚ 12 4 3 5 25 27 -2 15
10 Βανκ. Ουάιτκαπς 12 5 0 7 17 24 -7 15
11 Ρίαλ Σολτ Λέικ 12 3 5 4 17 21 -4 14
12 ΣΧ Έρθκουεϊκς 12 2 5 5 17 33 -16 11

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Κολόμπους Κρού             
Μινεσότα             
Εντός έδρας             
Εκτός έδρας             

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Κολόμπους Κρού Μινεσότα
1 Κολόμπους Κρού -  
2 Φιλαδέλφια Γιούν 1 - 0  
3 Ορλάντο Σίτι    
4 Τορόντο    
5 Νιου Γιόρκ Σίτι 1 - 0  
6 Μόντρεαλ Ίμπακτ    
7 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.    
8 Νιου Γιορκ ΡΜπ 2 - 0  
9 Νάσβιλ 2 - 0  
10 Σινσινάτι 3 - 0  
11 Ίντερ Μαϊάμι    
12 Ατλάντα Γιουν.    
13 Ντι Σι Γιουνάιτεντ    
14 Σικάγο Φάιαρ 3 - 0  
1 Σιάτλ    
2 Σπ. Κάνσας Σίτι   1 - 0
3 Ντάλας   3 - 1
4 Μινεσότα   -
5 Πόρτλαντ   1 - 3
6 Κολοράντο Ράπιντς   2 - 2
7 Χιούστον   2 - 2
8 ΛΆ Γκάλαξι    
9 Λος Άντζελες ΦΚ    
10 Βανκ. Ουάιτκαπς    
11 Ρίαλ Σολτ Λέικ   0 - 0
12 ΣΧ Έρθκουεϊκς   2 - 5

Θέση στο πρωτάθλημα

  Κολόμπους Κρού Μινεσότα
Θέση 1 4
Βαθμοί 27 18
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 1 15
Βαθμοί 18 12

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Κολόμπους Κρού Μινεσότα
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
8         
3    
1  
5      
3    
4     
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
6       
0  
0  
3    
3    
3    

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Κολόμπους Κρού Μινεσότα
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
20                     
4     
23                        
19                    
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
12             
0   
15                
15                

Συνολικές στατιστικές για το Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

Αγώνες   (154)
Εντός έδρας νίκες 42%
Ισοπαλίες 27%
Εκτός έδρας νίκες 31%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (442)
Γκολ ανά αγώνα 2.87
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.55
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.32
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 75%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 71%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 56%
Πάνω 1.5 75%
Πάνω 2.5 56%
Πάνω 3.5 32%

Κολόμπους Κρού επόμενοι 6 αγώνες

2020-09-28 Τορόντο - Κολόμπους Κρού
2020-10-04 Ντάλας - Κολόμπους Κρού
2020-10-08 Κολόμπους Κρού - Μόντρεαλ Ίμπακτ
2020-10-12 Ορλάντο Σίτι - Κολόμπους Κρού
2020-10-15 Σινσινάτι - Κολόμπους Κρού
2020-10-18 Κολόμπους Κρού - Νιου Γιόρκ Σίτι

Μινεσότα επόμενοι 6 αγώνες

2020-09-28 Μινεσότα - Ρίαλ Σολτ Λέικ
2020-10-04 Μινεσότα - Σινσινάτι
2020-10-07 Νάσβιλ - Μινεσότα
2020-10-12 Ντάλας - Μινεσότα
2020-10-15 Μινεσότα - Σικάγο Φάιαρ
2020-10-19 Μινεσότα - Χιούστον

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.60 4.20 5.00
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.16 1.22 2.25
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.20 4.33
bet365 2.5 1.65 2.20
bet365 3.5 2.62 1.44
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.70 2.05