Νασιονάλ - Γαλλία

Παρασκευή, 01.04.2022
18:00
Κονκαρνεό

Κονκαρνεό

Μπουργκ Περόναζ

Μπουργκ Περόναζ

1 - 1
(1 - 1,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Concarneau
Εκτός έδρας: Περόννας
Απόσταση: 716.1 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 18:00 (19:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 6 απευθείας αγώνες

2021-10-26 Μπουργκ Περόναζ 0 - 2 Κονκαρνεό
2021-03-27 Κονκαρνεό 0 - 1 Μπουργκ Περόναζ
2020-10-23 Μπουργκ Περόναζ 1 - 1 Κονκαρνεό
2019-10-18 Κονκαρνεό 0 - 1 Μπουργκ Περόναζ
2019-05-17 Κονκαρνεό 0 - 0 Μπουργκ Περόναζ
2018-08-03 Μπουργκ Περόναζ 1 - 1 Κονκαρνεό
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
1 3 2 3 0 0
17% 50% 33% 50% 0% 0%

Κονκαρνεό τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-25 Σέτε 1 - 1 Κονκαρνεό
2022-03-21 Κονκαρνεό 0 - 0 Σατορού
2022-03-11 Κρετέιγ 2 - 2 Κονκαρνεό
2022-03-07 Κονκαρνεό 0 - 1 Λε Μαν
2022-02-25 Αβράνς 1 - 1 Κονκαρνεό
2022-02-18 Κονκαρνεό 2 - 0 Σολέ
2022-02-11 Μπαστιά-Μποργκό 1 - 1 Κονκαρνεό
2022-02-07 Κονκαρνεό 2 - 0 Βιλεφράντς
2022-01-29 Κονκαρνεό 0 - 1 Ορλεάν
2022-01-24 Ανεσί 0 - 0 Κονκαρνεό
2022-01-07 Σαμπλί 0 - 2 Κονκαρνεό
2021-12-10 Κονκαρνεό 1 - 0 Μπουλόν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 6 2 7 1 1
33% 50% 17% 58% 8% 8%

Μπουργκ Περόναζ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-28 Μπουργκ Περόναζ 1 - 2 Λαβάλ
2022-03-18 Σεντάν 0 - 2 Μπουργκ Περόναζ
2022-03-11 Στάντε Μπριοσίν 1 - 0 Μπουργκ Περόναζ
2022-03-05 Μπουργκ Περόναζ 1 - 1 Σέτε
2022-02-25 Σατορού 1 - 1 Μπουργκ Περόναζ
2022-02-19 Μπουργκ Περόναζ 3 - 2 Κρετέιγ
2022-02-11 Λε Μαν 1 - 2 Μπουργκ Περόναζ
2022-02-04 Μπουργκ Περόναζ 2 - 0 Αβράνς
2022-01-28 Μπουργκ Περόναζ 3 - 0 Γκρενόμπλ
2022-01-21 Σολέ 2 - 1 Μπουργκ Περόναζ
2022-01-13 Μπουργκ Περόναζ 0 - 0 Μπαστιά-Μποργκό
2022-01-07 Ανεσί 2 - 0 Μπουργκ Περόναζ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 10 5 1
42% 25% 33% 83% 42% 8%

Βαθμολογία Νασιονάλ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Λαβάλ 27 17 4 6 35 22 +13 55
2 Ανεσί 27 14 8 5 42 24 +18 50
3 Κονκαρνεό 27 13 10 4 35 19 +16 49
4 Μπουργκ Περόναζ 27 13 7 7 46 27 +19 46
5 Βιλεφράντς 27 13 7 7 33 24 +9 46
6 Λε Μαν 27 12 8 7 29 23 +6 44
7 Σατορού 27 11 9 7 31 22 +9 42
8 Στάντε Μπριοσίν 27 11 8 8 32 24 +8 41
9 Σεντάν 27 10 9 8 31 29 +2 39
10 Ορλεάν 27 9 10 8 30 28 +2 37
11 Ερυθρός Αστέρας 27 11 4 12 43 38 +5 36
12 Σολέ 27 9 6 12 39 50 -11 33
13 Αβράνς 27 9 5 13 26 43 -17 32
14 Σέτε 27 7 6 14 28 35 -7 27
15 Κρετέιγ 27 6 6 15 29 45 -16 24
16 Σαμπλί 27 5 7 15 31 50 -19 22
17 Μπαστιά-Μποργκό 26 4 8 14 31 50 -19 20
18 Μπουλόν 26 3 8 15 22 40 -18 16

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Κονκαρνεό                            
Μπουργκ Περόναζ                            
Εντός έδρας                            
Εκτός έδρας                            

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Κονκαρνεό Μπουργκ Περόναζ
1 Λαβάλ   1 - 2
2 Ανεσί 2 - 1 2 - 0
3 Κονκαρνεό -  
4 Μπουργκ Περόναζ   -
5 Βιλεφράντς 2 - 0  
6 Λε Μαν 0 - 1 1 - 2
7 Σατορού 0 - 0 1 - 1
8 Στάντε Μπριοσίν 3 - 0 1 - 0
9 Σεντάν 1 - 1 0 - 2
10 Ορλεάν 0 - 1  
11 Ερυθρός Αστέρας 2 - 0 2 - 1
12 Σολέ 2 - 0 2 - 1
13 Αβράνς 1 - 3 0 - 3
14 Σέτε 2 - 0 2 - 5
15 Κρετέιγ 1 - 0 1 - 6
16 Σαμπλί    
17 Μπαστιά-Μποργκό 2 - 1 2 - 2
18 Μπουλόν 1 - 0 1 - 2

Θέση στο πρωτάθλημα

  Κονκαρνεό Μπουργκ Περόναζ
Θέση 3 4
Βαθμοί 49 46
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 2 3
Βαθμοί 29 23

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Κονκαρνεό Μπουργκ Περόναζ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
13              
10           
4     
13              
7        
7        
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
9          
2   
3    
7        
2   
4     

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Κονκαρνεό Μπουργκ Περόναζ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
35                                    
19                    
46                                               
27                            
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
19                    
8         
27                            
16                 

Συνολικές στατιστικές για το Νασιονάλ

Αγώνες   (242)
Εντός έδρας νίκες 44%
Ισοπαλίες 27%
Εκτός έδρας νίκες 29%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (593)
Γκολ ανά αγώνα 2.45
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.38
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.07
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 74%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 64%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 49%
Πάνω 1.5 71%
Πάνω 2.5 46%
Πάνω 3.5 24%

Κονκαρνεό επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-11 Σεντάν - Κονκαρνεό
2022-04-18 Κονκαρνεό - Λαβάλ
2022-04-22 Στάντε Μπριοσίν - Κονκαρνεό
2022-04-29 Μπουλόν - Κονκαρνεό
2022-05-06 Κονκαρνεό - Σαμπλί
2022-05-13 Ερυθρός Αστέρας - Κονκαρνεό

Μπουργκ Περόναζ επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-09 Μπουργκ Περόναζ - Μπουλόν
2022-04-15 Σαμπλί - Μπουργκ Περόναζ
2022-04-22 Μπουργκ Περόναζ - Ερυθρός Αστέρας
2022-04-29 Ορλεάν - Μπουργκ Περόναζ
2022-05-06 Μπουργκ Περόναζ - Ανεσί
2022-05-13 Βιλεφράντς - Μπουργκ Περόναζ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.06 2.85 3.60
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.23 1.36 1.67
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.44 2.65
bet365 2.5 2.48 1.50
bet365 3.5 4.90 1.16
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.04 1.71