Πρέμιερ Λιγκ - Αγγλία

Δευτέρα, 04.04.2022
20:00
Κρίσταλ Πάλας

Κρίσταλ Πάλας

Άρσεναλ

Άρσεναλ

3 - 0
(2 - 0,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Λονδίνο
Εκτός έδρας: Λονδίνο
Στάδιο
Στάδιο: Selhurst Park
Χωρητικότητα: 26 309
Διαστάσεις: 100 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Προπονητής
Εντός έδρας: Oliver Glasner (Αυτ)
Εκτός έδρας: Mikel Arteta (Ισπ)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 20:00 (20:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2021-10-18 Άρσεναλ 2 - 2 Κρίσταλ Πάλας
2021-05-19 Κρίσταλ Πάλας 1 - 3 Άρσεναλ
2021-01-14 Άρσεναλ 0 - 0 Κρίσταλ Πάλας
2020-01-11 Κρίσταλ Πάλας 1 - 1 Άρσεναλ
2019-10-27 Άρσεναλ 2 - 2 Κρίσταλ Πάλας
2019-04-21 Άρσεναλ 2 - 3 Κρίσταλ Πάλας
2018-10-28 Κρίσταλ Πάλας 2 - 2 Άρσεναλ
2018-01-20 Άρσεναλ 4 - 1 Κρίσταλ Πάλας
2017-12-28 Κρίσταλ Πάλας 2 - 3 Άρσεναλ
2017-04-10 Κρίσταλ Πάλας 3 - 0 Άρσεναλ
2017-01-01 Άρσεναλ 2 - 0 Κρίσταλ Πάλας
2016-04-17 Άρσεναλ 1 - 1 Κρίσταλ Πάλας
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 6 4 11 8 7
17% 50% 33% 92% 67% 58%

Κρίσταλ Πάλας τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-20 Κρίσταλ Πάλας 4 - 0 Έβερτον
2022-03-14 Κρίσταλ Πάλας 0 - 0 Μάντσεστερ Σίτι
2022-03-05 Γούλβς 0 - 2 Κρίσταλ Πάλας
2022-03-01 Κρίσταλ Πάλας 2 - 1 Στόουκ
2022-02-26 Κρίσταλ Πάλας 1 - 1 Μπέρνλι
2022-02-23 Γουότφορντ 1 - 4 Κρίσταλ Πάλας
2022-02-19 Κρίσταλ Πάλας 0 - 1 Τσέλσι
2022-02-12 Μπρέντφορντ 0 - 0 Κρίσταλ Πάλας
2022-02-09 Νόριτς 1 - 1 Κρίσταλ Πάλας
2022-02-05 Κρίσταλ Πάλας 2 - 0 Χάρτλπουλ
2022-01-23 Κρίσταλ Πάλας 1 - 3 Λίβερπουλ
2022-01-14 Μπράιτον 1 - 1 Κρίσταλ Πάλας
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 5 2 9 4 3
42% 42% 17% 75% 33% 25%

Άρσεναλ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-19 Άστον Βίλα 0 - 1 Άρσεναλ
2022-03-16 Άρσεναλ 0 - 2 Λίβερπουλ
2022-03-13 Άρσεναλ 2 - 0 Λέστερ
2022-03-06 Γουότφορντ 2 - 3 Άρσεναλ
2022-02-24 Άρσεναλ 2 - 1 Γούλβς
2022-02-19 Άρσεναλ 2 - 1 Μπρέντφορντ
2022-02-10 Γούλβς 0 - 1 Άρσεναλ
2022-01-23 Άρσεναλ 0 - 0 Μπέρνλι
2022-01-20 Άρσεναλ 0 - 2 Λίβερπουλ
2022-01-13 Λίβερπουλ 0 - 0 Άρσεναλ
2022-01-09 Νότινγκχαμ 1 - 0 Άρσεναλ
2022-01-01 Άρσεναλ 1 - 2 Μάντσεστερ Σίτι
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 7 4 1
50% 17% 33% 58% 33% 8%

Βαθμολογία Πρέμιερ Λιγκ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Μάντσεστερ Σίτι 30 23 4 3 70 18 +52 73
2 Λίβερπουλ 30 22 6 2 77 20 +57 72
3 Τσέλσι 29 17 8 4 58 23 +35 59
4 Τότεναμ 30 17 3 10 52 37 +15 54
5 Άρσεναλ 28 17 3 8 44 31 +13 54
6 Γουέστ Χαμ 31 15 6 10 51 40 +11 51
7 Μάντσεστερ Γιουν. 30 14 9 7 49 41 +8 51
8 Γούλβς 31 15 4 12 33 27 +6 49
9 Λέστερ 28 10 7 11 43 47 -4 37
10 Άστον Βίλα 30 11 3 16 42 42 0 36
11 Σαουθάμπτον 30 8 12 10 37 46 -9 36
12 Κρίσταλ Πάλας 29 7 13 9 39 38 +1 34
13 Μπράιτον 30 7 13 10 26 36 -10 34
14 Μπρέντφορντ 31 9 6 16 37 48 -11 33
15 Νιουκάστλ 30 7 10 13 33 54 -21 31
16 Λιντς 31 7 9 15 35 68 -33 30
17 Έβερτον 28 7 4 17 30 49 -19 25
18 Γουότφορντ 30 6 4 20 29 57 -28 22
19 Μπέρνλι 28 3 12 13 22 40 -18 21
20 Νόριτς 30 4 6 20 18 63 -45 18

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Κρίσταλ Πάλας                              
Άρσεναλ                             
Εντός έδρας                              
Εκτός έδρας                             

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Κρίσταλ Πάλας Άρσεναλ
1 Μάντσεστερ Σίτι 0 - 0 5 - 0
2 Λίβερπουλ 1 - 3 4 - 0
3 Τσέλσι 0 - 1  
4 Τότεναμ 3 - 0  
5 Άρσεναλ   -
6 Γουέστ Χαμ 2 - 3  
7 Μάντσεστερ Γιουν.   3 - 2
8 Γούλβς 2 - 0 0 - 1
9 Λέστερ 2 - 2 0 - 2
10 Άστον Βίλα 1 - 2 0 - 1
11 Σαουθάμπτον 2 - 2  
12 Κρίσταλ Πάλας -  
13 Μπράιτον 1 - 1 0 - 0
14 Μπρέντφορντ 0 - 0 2 - 0
15 Νιουκάστλ 1 - 1  
16 Λιντς   1 - 4
17 Έβερτον 3 - 1 2 - 1
18 Γουότφορντ   2 - 3
19 Μπέρνλι 1 - 1 0 - 1
20 Νόριτς 3 - 0 0 - 5

Θέση στο πρωτάθλημα

  Κρίσταλ Πάλας Άρσεναλ
Θέση 12 5
Βαθμοί 34 54
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 11 7
Βαθμοί 19 22

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Κρίσταλ Πάλας Άρσεναλ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
7        
13              
9          
17                  
3    
8         
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
4     
7        
4     
7        
1  
5      

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Κρίσταλ Πάλας Άρσεναλ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
39                                        
38                                       
44                                             
31                                
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
22                       
17                  
20                     
19                    

Συνολικές στατιστικές για το Πρέμιερ Λιγκ

Αγώνες   (297)
Εντός έδρας νίκες 41%
Ισοπαλίες 24%
Εκτός έδρας νίκες 35%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (825)
Γκολ ανά αγώνα 2.78
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.49
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.29
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 74%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 70%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 49%
Πάνω 1.5 76%
Πάνω 2.5 52%
Πάνω 3.5 32%

Κρίσταλ Πάλας επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-10 Λέστερ - Κρίσταλ Πάλας
2022-04-17 Τσέλσι - Κρίσταλ Πάλας
2022-04-20 Νιουκάστλ - Κρίσταλ Πάλας
2022-04-25 Κρίσταλ Πάλας - Λιντς
2022-04-30 Σαουθάμπτον - Κρίσταλ Πάλας
2022-05-07 Κρίσταλ Πάλας - Γουότφορντ

Άρσεναλ επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-09 Άρσεναλ - Μπράιτον
2022-04-16 Σαουθάμπτον - Άρσεναλ
2022-04-20 Τσέλσι - Άρσεναλ
2022-04-23 Άρσεναλ - Μάντσεστερ Γιουν.
2022-05-01 Γουέστ Χαμ - Άρσεναλ
2022-05-08 Άρσεναλ - Λιντς

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 4.33 3.50 1.85
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.83 1.28 1.20
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.33 3.40
bet365 2.5 2.10 1.72
bet365 3.5 3.75 1.28
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.95 1.80