Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ - ΗΠΑ

Δευτέρα, 28.09.2020
00:00
Ντι Σι Γιουνάιτεντ

Ντι Σι Γιουνάιτεντ

Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.

Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.

0 - 2
(0 - 0,  0 - 2)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Ουάσιγκτο
Εκτός έδρας: Foxborough
Απόσταση: 601.0 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Audi Field
Χωρητικότητα: 20 000
Διαστάσεις: 105 x 69 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 00:00 (19:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2020-08-26 Ντι Σι Γιουνάιτεντ 1 - 2 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.
2020-07-18 Ντι Σι Γιουνάιτεντ 1 - 1 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.
2019-07-13 Ντι Σι Γιουνάιτεντ 2 - 2 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.
2019-05-26 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ. 1 - 1 Ντι Σι Γιουνάιτεντ
2018-08-20 Ντι Σι Γιουνάιτεντ 2 - 0 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.
2018-07-01 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ. 3 - 2 Ντι Σι Γιουνάιτεντ
2017-08-27 Ντι Σι Γιουνάιτεντ 1 - 0 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.
2017-06-29 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ. 2 - 1 Ντι Σι Γιουνάιτεντ
2017-04-23 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ. 2 - 2 Ντι Σι Γιουνάιτεντ
2016-06-26 Ντι Σι Γιουνάιτεντ 2 - 0 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.
2016-04-23 Ντι Σι Γιουνάιτεντ 3 - 0 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.
2016-03-12 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ. 0 - 0 Ντι Σι Γιουνάιτεντ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 10 6 3
33% 42% 25% 83% 50% 25%

Ντι Σι Γιουνάιτεντ τελευταίοι 12 αγώνες

2020-09-24 Νάσβιλ 1 - 0 Ντι Σι Γιουνάιτεντ
2020-09-20 Ντι Σι Γιουνάιτεντ 2 - 2 Τορόντο
2020-09-13 Ντι Σι Γιουνάιτεντ 0 - 2 Νιου Γιορκ ΡΜπ
2020-09-07 Ντι Σι Γιουνάιτεντ 0 - 0 Νιου Γιόρκ Σίτι
2020-09-03 Νιου Γιορκ ΡΜπ 0 - 1 Ντι Σι Γιουνάιτεντ
2020-08-30 Φιλαδέλφια Γιούν 4 - 1 Ντι Σι Γιουνάιτεντ
2020-08-26 Ντι Σι Γιουνάιτεντ 1 - 2 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.
2020-08-22 Σινσινάτι 0 - 0 Ντι Σι Γιουνάιτεντ
2020-07-22 Μόντρεαλ Ίμπακτ 1 - 0 Ντι Σι Γιουνάιτεντ
2020-07-18 Ντι Σι Γιουνάιτεντ 1 - 1 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.
2020-07-13 Τορόντο 2 - 2 Ντι Σι Γιουνάιτεντ
2020-03-07 Ντι Σι Γιουνάιτεντ 2 - 1 Ίντερ Μαϊάμι
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 5 5 7 5 3
17% 42% 42% 58% 42% 25%

Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ. τελευταίοι 12 αγώνες

2020-09-23 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ. 3 - 1 Μόντρεαλ Ίμπακτ
2020-09-19 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ. 0 - 0 Νιου Γιόρκ Σίτι
2020-09-13 Φιλαδέλφια Γιούν 2 - 1 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.
2020-09-07 Σικάγο Φάιαρ 1 - 2 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.
2020-09-03 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ. 0 - 2 Νιου Γιόρκ Σίτι
2020-08-30 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ. 1 - 1 Νιου Γιορκ ΡΜπ
2020-08-26 Ντι Σι Γιουνάιτεντ 1 - 2 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.
2020-08-21 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ. 0 - 0 Φιλαδέλφια Γιούν
2020-07-26 Φιλαδέλφια Γιούν 1 - 0 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.
2020-07-21 Τορόντο 0 - 0 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.
2020-07-18 Ντι Σι Γιουνάιτεντ 1 - 1 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.
2020-07-10 Μόντρεαλ Ίμπακτ 0 - 1 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 7 4 1
33% 42% 25% 58% 33% 8%

Βαθμολογία Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Κολόμπους Κρού 13 9 3 1 22 5 +17 30
2 Ορλάντο Σίτι 13 7 4 2 25 15 +10 25
3 Φιλαδέλφια Γιούν 13 7 4 2 21 11 +10 25
4 Τορόντο 13 7 4 2 21 14 +7 25
5 Νιου Γιόρκ Σίτι 14 6 2 6 14 10 +4 20
6 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ. 13 4 6 3 13 12 +1 18
7 Νιου Γιορκ ΡΜπ 13 5 2 6 13 15 -2 17
8 Νάσβιλ 13 4 4 5 11 14 -3 16
9 Μόντρεαλ Ίμπακτ 13 5 1 7 19 23 -4 16
10 Ατλάντα Γιουν. 13 4 2 7 13 17 -4 14
11 Σινσινάτι 14 3 4 7 8 21 -13 13
12 Σικάγο Φάιαρ 13 3 3 7 16 22 -6 12
13 Ίντερ Μαϊάμι 13 3 2 8 12 19 -7 11
14 Ντι Σι Γιουνάιτεντ 13 2 5 6 11 18 -7 11
1 Σιάτλ 12 6 3 3 26 11 +15 21
2 Πόρτλαντ 13 6 3 4 26 24 +2 21
3 Σπ. Κάνσας Σίτι 13 6 2 5 24 20 +4 20
4 Ντάλας 12 5 4 3 19 13 +6 19
5 Κολοράντο Ράπιντς 13 5 4 4 25 20 +5 19
6 Λος Άντζελες ΦΚ 13 5 3 5 31 27 +4 18
7 Μινεσότα 13 5 3 5 24 21 +3 18
8 Ρίαλ Σολτ Λέικ 13 4 5 4 19 21 -2 17
9 Χιούστον 14 3 7 4 21 24 -3 16
10 ΛΆ Γκάλαξι 12 4 3 5 16 19 -3 15
11 Βανκ. Ουάιτκαπς 13 5 0 8 17 30 -13 15
12 ΣΧ Έρθκουεϊκς 13 2 5 6 17 38 -21 11

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ντι Σι Γιουνάιτεντ              
Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.              
Εντός έδρας              
Εκτός έδρας              

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ντι Σι Γιουνάιτεντ Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.
1 Κολόμπους Κρού    
2 Ορλάντο Σίτι    
3 Φιλαδέλφια Γιούν   2 - 1
4 Τορόντο 2 - 2 0 - 0
5 Νιου Γιόρκ Σίτι 0 - 0  
6 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ. 1 - 2 -
7 Νιου Γιορκ ΡΜπ 0 - 2  
8 Νάσβιλ    
9 Μόντρεαλ Ίμπακτ   0 - 1
10 Ατλάντα Γιουν.    
11 Σινσινάτι    
12 Σικάγο Φάιαρ   1 - 2
13 Ίντερ Μαϊάμι 2 - 1  
14 Ντι Σι Γιουνάιτεντ - 1 - 2
1 Σιάτλ    
2 Πόρτλαντ    
3 Σπ. Κάνσας Σίτι    
4 Ντάλας    
5 Κολοράντο Ράπιντς 1 - 2  
6 Λος Άντζελες ΦΚ    
7 Μινεσότα    
8 Ρίαλ Σολτ Λέικ    
9 Χιούστον    
10 ΛΆ Γκάλαξι    
11 Βανκ. Ουάιτκαπς    
12 ΣΧ Έρθκουεϊκς    

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ντι Σι Γιουνάιτεντ Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.
Θέση 14 6
Βαθμοί 11 18
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 13 5
Βαθμοί 6 11

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ντι Σι Γιουνάιτεντ Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
5      
6       
4     
6       
3    
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
3    
3    
3    
2   
2   

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ντι Σι Γιουνάιτεντ Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
11            
18                   
13              
12             
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
7        
10           
8         
7        

Συνολικές στατιστικές για το Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

Αγώνες   (169)
Εντός έδρας νίκες 44%
Ισοπαλίες 26%
Εκτός έδρας νίκες 30%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (484)
Γκολ ανά αγώνα 2.86
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.60
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.26
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 76%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 68%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 54%
Πάνω 1.5 74%
Πάνω 2.5 56%
Πάνω 3.5 33%

Ντι Σι Γιουνάιτεντ επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-04 Ντι Σι Γιουνάιτεντ - Ατλάντα Γιουν.
2020-10-08 Νιου Γιόρκ Σίτι - Ντι Σι Γιουνάιτεντ
2020-10-12 Σικάγο Φάιαρ - Ντι Σι Γιουνάιτεντ
2020-10-15 Ντι Σι Γιουνάιτεντ - Φιλαδέλφια Γιούν
2020-10-19 Σινσινάτι - Ντι Σι Γιουνάιτεντ
2020-10-24 Ατλάντα Γιουν. - Ντι Σι Γιουνάιτεντ

Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ. επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-04 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ. - Νάσβιλ
2020-10-08 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ. - Τορόντο
2020-10-11 Νιου Γιόρκ Σίτι - Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.
2020-10-15 Μόντρεαλ Ίμπακτ - Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.
2020-10-20 Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ. - Φιλαδέλφια Γιούν
2020-10-24 Νάσβιλ - Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 3.50 3.50 2.05
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.72 1.28 1.28
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.25 3.75
bet365 2.5 1.85 1.95
bet365 3.5 3.25 1.33
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.70 2.05