Φιλικά Συλλόγων

Τετάρτη, 19.01.2022
15:30
Ντουν. Στρέντα

Ντουν. Στρέντα
(Σλοβακία)

Φερεντσβάρος

Φερεντσβάρος
(Ουγγαρία)

2 - 0
(2 - 0,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Dunajska Streda (Σλκ)
Εκτός έδρας: Βουδαπέστη (Ουγ)
Απόσταση: 120.1 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: MOL Arena (Dunajska Streda / Σλκ)
Χωρητικότητα: 3 170
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 15:30 (16:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες

2021-06-30 Φερεντσβάρος 1 - 0 Ντουν. Στρέντα

Ντουν. Στρέντα τελευταίοι 12 αγώνες

2022-01-15 Ντουν. Στρέντα 5 - 1 Περτζάλκα
2021-12-17 Ντουν. Στρέντα 0 - 0 Ρουζομπέροκ
2021-12-12 Σ. Μπρατισλάβας 0 - 0 Ντουν. Στρέντα
2021-12-04 Ντουν. Στρέντα 2 - 0 Ποχρόνιε
2021-11-27 Τρέντσιν 0 - 1 Ντουν. Στρέντα
2021-11-20 Ντουν. Στρέντα 1 - 0 Σένιτσα
2021-11-06 Ντουν. Στρέντα 1 - 3 Σερέντ
2021-10-30 Λ. Μίκουλας 1 - 0 Ντουν. Στρέντα
2021-10-24 Ντουν. Στρέντα 1 - 0 Μιχάλοβτσε
2021-10-16 Ζίλινα 0 - 2 Ντουν. Στρέντα
2021-10-01 Ντουν. Στρέντα 4 - 2 Ζλάτε Μοράφτσε
2021-09-26 Ντουν. Στρέντα 0 - 3 Σπάρτακ Τρνάβα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 2 3 6 4 3
58% 17% 25% 50% 33% 25%

Φερεντσβάρος τελευταίοι 12 αγώνες

2021-12-18 Φερεντσβάρος 1 - 0 Χόνβεντ
2021-12-12 Ντέμπρετσεν 2 - 0 Φερεντσβάρος
2021-12-09 Φερεντσβάρος 1 - 0 Μπάγερ Λεβ.
2021-12-04 Φερεντσβάρος 1 - 1 Ακαδημία Πούσκας
2021-11-28 Μεζόκοβεζντ 0 - 3 Φερεντσβάρος
2021-11-25 Μπέτις 2 - 0 Φερεντσβάρος
2021-11-21 Φερεντσβάρος 3 - 0 Φεχερβάρ
2021-11-07 Κισβάρντα 0 - 4 Φερεντσβάρος
2021-11-04 Φερεντσβάρος 2 - 3 Σέλτικ
2021-10-30 Γκιρμότ 0 - 2 Φερεντσβάρος
2021-10-24 Φερεντσβάρος 0 - 0 MTK Βουδαπέστης
2021-10-19 Σέλτικ 2 - 0 Φερεντσβάρος
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 9 4 2
50% 17% 33% 75% 33% 17%

Ντουν. Στρέντα επόμενοι 6 αγώνες

2022-01-27 Ντουν. Στρέντα - Μπάτσκα Τόπολα
2022-01-31 Ντουν. Στρέντα - Τσουκαρίκι
2022-02-13 Σπάρτακ Τρνάβα - Ντουν. Στρέντα
2022-02-18 Ζλάτε Μοράφτσε - Ντουν. Στρέντα
2022-02-26 Ντουν. Στρέντα - Ζίλινα
2022-03-04 Ρουζομπέροκ - Ντουν. Στρέντα

Φερεντσβάρος επόμενοι 6 αγώνες

2022-01-27 Ακαδημία Πούσκας - Φερεντσβάρος
2022-01-30 Ουίπεστ - Φερεντσβάρος
2022-02-06 Φερεντσβάρος - Πάκσι
2022-02-09 Βάσας - Φερεντσβάρος
2022-02-13 Ζαλαεγκερζέγκ - Φερεντσβάρος
2022-02-19 MTK Βουδαπέστης - Φερεντσβάρος

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 3.10 3.50 2.00
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.73 1.25 1.33
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.11 5.50
bet365 2.5 1.50 2.40
bet365 3.5 2.25 1.57