Σούπερ Λίγκα - Μολδαβία

Πέμπτη, 26.11.2020
11:00
Ντάτσια Μπουιουκάνι

Ντάτσια Μπουιουκάνι

Μιλσάμι

Μιλσάμι

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Κισινάου / Nisporeni
Εκτός έδρας: Orhei
Απόσταση: 42.1 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 11:00 (13:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 2 απευθείας αγώνες

2020-09-22 Μιλσάμι 2 - 0 Ντάτσια Μπουιουκάνι
2020-07-09 Ντάτσια Μπουιουκάνι 0 - 0 Μιλσάμι

Ντάτσια Μπουιουκάνι τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-20 Ζίμπρου Κισινάου 1 - 3 Ντάτσια Μπουιουκάνι
2020-11-07 Σέριφ Τιρασπόλ 0 - 0 Ντάτσια Μπουιουκάνι
2020-11-01 Ντάτσια Μπουιουκάνι 0 - 4 Σφίντουλ
2020-10-28 Σπεράντα Νισπ. 1 - 1 Ντάτσια Μπουιουκάνι
2020-10-25 Σπεράντα Νισπ. 0 - 0 Ντάτσια Μπουιουκάνι
2020-10-21 Κόντρου Λοτζόβα 0 - 1 Ντάτσια Μπουιουκάνι
2020-10-18 Ντάτσια Μπουιουκάνι 0 - 0 Πετροκούμπ
2020-10-03 Φλορέστι 1 - 0 Ντάτσια Μπουιουκάνι
2020-09-26 Ντάτσια Μπουιουκάνι 4 - 0 Ντιναμό-Ότο
2020-09-22 Μιλσάμι 2 - 0 Ντάτσια Μπουιουκάνι
2020-09-19 Ντάτσια Μπουιουκάνι 2 - 1 Ζίμπρου Κισινάου
2020-09-12 Ντάτσια Μπουιουκάνι 0 - 3 Σέριφ Τιρασπόλ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 7 5 3
33% 33% 33% 58% 42% 25%

Μιλσάμι τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-22 Μιλσάμι 1 - 3 Πετροκούμπ
2020-11-06 Μιλσάμι 3 - 0 Φλορέστι
2020-10-31 Ντιναμό-Ότο 1 - 1 Μιλσάμι
2020-10-24 Κόντρου Λοτζόβα 1 - 4 Μιλσάμι
2020-10-20 Μιλσάμι 2 - 0 Ζίμπρου Κισινάου
2020-10-17 Σέριφ Τιρασπόλ 1 - 0 Μιλσάμι
2020-10-02 Μιλσάμι 1 - 1 Σφίντουλ
2020-09-26 Σπεράντα Νισπ. 0 - 1 Μιλσάμι
2020-09-22 Μιλσάμι 2 - 0 Ντάτσια Μπουιουκάνι
2020-09-19 Πετροκούμπ 1 - 2 Μιλσάμι
2020-09-13 Φλορέστι 0 - 4 Μιλσάμι
2020-08-05 Μιλσάμι 1 - 0 Ντιναμό-Ότο
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
8 2 2 9 5 3
67% 17% 17% 75% 42% 25%

Βαθμολογία Σούπερ Λίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Σέριφ Τιρασπόλ 19 17 1 1 51 4 +47 52
2 Πετροκούμπ 19 14 3 2 45 11 +34 45
3 Μιλσάμι 19 11 4 4 30 13 +17 37
4 Σφίντουλ 19 11 4 4 33 17 +16 37
5 Ντιναμό-Ότο 19 7 6 6 33 28 +5 27
6 Ντάτσια Μπουιουκάνι 19 7 4 8 18 20 -2 25
7 Σπεράντα Νισπ. 20 4 6 10 20 30 -10 18
8 Φλορέστι 20 4 3 13 11 43 -32 15
9 Ζίμπρου Κισινάου 20 2 4 14 13 34 -21 10
10 Κόντρου Λοτζόβα 20 1 3 16 11 65 -54 6

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ντάτσια Μπουιουκάνι                    
Μιλσάμι                    
Εντός έδρας                    
Εκτός έδρας                    

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ντάτσια Μπουιουκάνι Μιλσάμι
1 Σέριφ Τιρασπόλ 0 - 3 1 - 0
2 Πετροκούμπ 0 - 0 1 - 2
3 Μιλσάμι 0 - 0 -
4 Σφίντουλ 0 - 4 3 - 1
5 Ντιναμό-Ότο 4 - 0 1 - 1
6 Ντάτσια Μπουιουκάνι - 0 - 0
7 Σπεράντα Νισπ. 0 - 3 0 - 1
8 Φλορέστι 2 - 0 0 - 4
9 Ζίμπρου Κισινάου 2 - 1 0 - 1
10 Κόντρου Λοτζόβα 4 - 0 1 - 4

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ντάτσια Μπουιουκάνι Μιλσάμι
Θέση 6 3
Βαθμοί 25 37
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 6 4
Βαθμοί 14 17

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ντάτσια Μπουιουκάνι Μιλσάμι
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
7        
4     
8         
11            
4     
4     
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
4     
2   
3    
5      
2   
2   

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ντάτσια Μπουιουκάνι Μιλσάμι
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
18                   
20                     
30                               
13              
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
12             
11            
14               
7        

Συνολικές στατιστικές για το Σούπερ Λίγκα

Αγώνες   (97)
Εντός έδρας νίκες 45%
Ισοπαλίες 20%
Εκτός έδρας νίκες 35%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (265)
Γκολ ανά αγώνα 2.73
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.59
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.14
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 69%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 58%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 35%
Πάνω 1.5 72%
Πάνω 2.5 49%
Πάνω 3.5 35%

Ντάτσια Μπουιουκάνι επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-29 Ντιναμό-Ότο - Ντάτσια Μπουιουκάνι
2021-02-23 Ντάτσια Μπουιουκάνι - Φλορέστι
2021-02-27 Πετροκούμπ - Ντάτσια Μπουιουκάνι
2021-03-06 Ντάτσια Μπουιουκάνι - Κόντρου Λοτζόβα
2021-03-14 Ντάτσια Μπουιουκάνι - Σπεράντα Νισπ.
2021-03-19 Σφίντουλ - Ντάτσια Μπουιουκάνι

Μιλσάμι επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-30 Μιλσάμι - Σπεράντα Νισπ.
2020-12-05 Σφίντουλ - Μιλσάμι
2021-02-20 Μιλσάμι - Σπεράντα Νισπ.
2021-02-25 Σφίντουλ - Μιλσάμι
2021-03-01 Μιλσάμι - Σέριφ Τιρασπόλ
2021-03-07 Ζίμπρου Κισινάου - Μιλσάμι

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
1xbet 3.56 3.50 1.82
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
1xbet 1.83 1.25 1.25
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
1xbet 2.5 2.10 1.70