Σούπερ Λίγκα - Μολδαβία

Σάββατο, 14.09.2013
14:00
Dacia Chisinau

Dacia Chisinau

FC Costuleni

FC Costuleni

0 - 2
(0 - 0,  0 - 2)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Κισινάου
Εκτός έδρας: Costuleni / Orhei
Απόσταση: 71.8 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Zimbru
Χωρητικότητα: 10 400
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 14:00 (16:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 9 απευθείας αγώνες

2013-05-31 FC Costuleni 2 - 1 Dacia Chisinau
2012-12-02 FC Costuleni 0 - 0 Dacia Chisinau
2012-09-16 Dacia Chisinau 4 - 2 FC Costuleni
2012-04-06 Dacia Chisinau 3 - 0 FC Costuleni
2012-03-17 FC Costuleni 0 - 1 Dacia Chisinau
2011-09-21 Dacia Chisinau 1 - 0 FC Costuleni
2011-05-13 FC Costuleni 0 - 1 Dacia Chisinau
2010-11-06 FC Costuleni 1 - 2 Dacia Chisinau
2010-08-01 Dacia Chisinau 3 - 1 FC Costuleni
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 1 1 5 5 2
78% 11% 11% 56% 56% 22%

Dacia Chisinau τελευταίοι 12 αγώνες

2013-09-02 Σέριφ Τιρασπόλ 1 - 0 Dacia Chisinau
2013-08-25 Dacia Chisinau 2 - 0 Μπάλτι
2013-08-18 Rapid Ghidighici 2 - 4 Dacia Chisinau
2013-08-11 Dacia Chisinau 3 - 1 Veris Chisinau
2013-08-04 Ζίμπρου Κισινάου 2 - 1 Dacia Chisinau
2013-07-28 Dacia Chisinau 0 - 0 FC Tiraspol
2013-07-25 Dacia Chisinau 2 - 1 Τσερνομόρετς Οδ.
2013-07-18 Τσερνομόρετς Οδ. 2 - 0 Dacia Chisinau
2013-07-11 Dacia Chisinau 2 - 0 Τιούτα
2013-07-04 Τιούτα 3 - 1 Dacia Chisinau
2013-05-31 FC Costuleni 2 - 1 Dacia Chisinau
2013-05-21 Dacia Chisinau 0 - 0 Ζίμπρου Κισινάου
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 9 6 3
42% 17% 42% 75% 50% 25%

FC Costuleni τελευταίοι 12 αγώνες

2013-09-01 FC Costuleni 3 - 1 FC Tiraspol
2013-08-25 Σέριφ Τιρασπόλ 4 - 1 FC Costuleni
2013-08-17 FC Costuleni 3 - 0 Ντιναμό-Ότο
2013-08-09 Μπάλτι 0 - 1 FC Costuleni
2013-08-03 FC Costuleni 1 - 2 Speranta Crihana Veche
2013-07-27 Rapid Ghidighici 2 - 1 FC Costuleni
2013-05-31 FC Costuleni 2 - 1 Dacia Chisinau
2013-05-21 Σέριφ Τιρασπόλ 2 - 1 FC Costuleni
2013-05-17 FC Costuleni 2 - 0 Nistru Otaci
2013-05-10 Speranta Crihana Veche 1 - 4 FC Costuleni
2013-05-03 Ζίμπρου Κισινάου 1 - 1 FC Costuleni
2013-04-27 FC Costuleni 4 - 0 Μπάλτι
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 1 4 11 9 4
58% 8% 33% 92% 75% 33%

Βαθμολογία Σούπερ Λίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Σέριφ Τιρασπόλ 6 4 1 1 15 5 +10 13
2 FC Tiraspol 6 4 1 1 12 4 +8 13
3 Veris Chisinau 6 4 0 2 13 6 +7 12
4 Μιλσάμι 6 3 2 1 11 3 +8 11
5 Dacia Chisinau 6 3 1 2 10 6 +4 10
6 Ζίμπρου Κισινάου 6 2 3 1 7 4 +3 9
7 FC Costuleni 6 3 0 3 10 9 +1 9
8 Rapid Ghidighici 6 2 2 2 8 9 -1 6
9 Ντιναμό-Ότο 6 1 2 3 5 9 -4 5
10 Μπάλτι 6 1 1 4 4 13 -9 4
11 Speranta Crihana Veche 6 2 1 3 4 14 -10 4
12 Academia Chisinau 6 0 0 6 1 18 -17 0

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Dacia Chisinau       
FC Costuleni       
Εντός έδρας       
Εκτός έδρας       

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Dacia Chisinau FC Costuleni
1 Σέριφ Τιρασπόλ   4 - 1
2 FC Tiraspol 0 - 0  
3 Veris Chisinau 3 - 1  
4 Μιλσάμι    
5 Dacia Chisinau -  
6 Ζίμπρου Κισινάου    
7 FC Costuleni   -
8 Rapid Ghidighici   2 - 1
9 Ντιναμό-Ότο    
10 Μπάλτι 2 - 0 0 - 1
11 Speranta Crihana Veche    
12 Academia Chisinau    

Θέση στο πρωτάθλημα

  Dacia Chisinau FC Costuleni
Θέση 5 7
Βαθμοί 10 9
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 3 9
Βαθμοί 7 3

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Dacia Chisinau FC Costuleni
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
3    
1  
2   
3    
0  
3    
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
1  
0  
1  
0  
2   

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Dacia Chisinau FC Costuleni
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
10           
6       
10           
9          
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
5      
1   
3    
6       

Συνολικές στατιστικές για το Σούπερ Λίγκα

Αγώνες   (36)
Εντός έδρας νίκες 50%
Ισοπαλίες 19%
Εκτός έδρας νίκες 31%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (100)
Γκολ ανά αγώνα 2.78
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.67
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.11
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 72%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 61%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 42%
Πάνω 1.5 78%
Πάνω 2.5 53%
Πάνω 3.5 31%

Dacia Chisinau επόμενοι 6 αγώνες

2013-09-21 Dacia Chisinau - Academia Chisinau
2013-09-25 Μιλσάμι - Dacia Chisinau
2013-09-29 Dacia Chisinau - Speranta Crihana Veche
2013-10-05 Ντιναμό-Ότο - Dacia Chisinau
2013-10-20 FC Tiraspol - Dacia Chisinau
2013-10-26 Dacia Chisinau - Ζίμπρου Κισινάου

FC Costuleni επόμενοι 6 αγώνες

2013-09-20 FC Costuleni - Ζίμπρου Κισινάου
2013-09-25 Academia Chisinau - FC Costuleni
2013-09-29 FC Costuleni - Veris Chisinau
2013-10-05 Μιλσάμι - FC Costuleni
2013-10-19 FC Costuleni - Rapid Ghidighici
2013-10-25 Speranta Crihana Veche - FC Costuleni

Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα