Πριμέρα Ντιβισιόν - Ουρουγουάη

Σάββατο, 16.04.2022
00:15
Ντιφενσορ Σπ.

Ντιφενσορ Σπ.

Φίνιξ

Φίνιξ

2 - 1
(2 - 1,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Μοντεβιδέο
Εκτός έδρας: Μοντεβιδέο
Στάδιο
Στάδιο: Luis Franzini
Χωρητικότητα: 16 000
Διαστάσεις: 95 x 55 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 00:15 (20:15 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2021-02-15 Ντιφενσορ Σπ. 2 - 2 Φίνιξ
2020-11-22 Ντιφενσορ Σπ. 0 - 1 Φίνιξ
2020-08-23 Φίνιξ 5 - 0 Ντιφενσορ Σπ.
2019-11-28 Φίνιξ 3 - 2 Ντιφενσορ Σπ.
2019-05-25 Ντιφενσορ Σπ. 2 - 4 Φίνιξ
2018-08-19 Φίνιξ 1 - 2 Ντιφενσορ Σπ.
2018-03-04 Ντιφενσορ Σπ. 3 - 2 Φίνιξ
2017-12-03 Ντιφενσορ Σπ. 0 - 2 Φίνιξ
2017-06-17 Φίνιξ 1 - 1 Ντιφενσορ Σπ.
2017-05-13 Φίνιξ 1 - 2 Ντιφενσορ Σπ.
2016-10-09 Φίνιξ 3 - 1 Ντιφενσορ Σπ.
2016-06-05 Ντιφενσορ Σπ. 1 - 0 Φίνιξ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 10 8 6
33% 17% 50% 83% 67% 50%

Ντιφενσορ Σπ. τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-08 Σέρο Λάργκο 0 - 0 Ντιφενσορ Σπ.
2022-04-03 Ντιφενσορ Σπ. 3 - 2 Ρίβερ Πλέιτ Μ.
2022-03-21 Μπόστον Ρίβερ 1 - 1 Ντιφενσορ Σπ.
2022-03-12 Ντιφενσορ Σπ. 0 - 0 Πλάζα Κολόνια
2022-02-26 Μοντ. Γουόντερερς 1 - 0 Ντιφενσορ Σπ.
2022-02-19 Ντιφενσορ Σπ. 1 - 3 Μοντ. Σίτι Τόρκε
2022-02-13 Πενιαρόλ 0 - 1 Ντιφενσορ Σπ.
2022-02-05 Ντιφενσορ Σπ. 0 - 3 Λίβερπουλ Μ.
2022-01-29 Ντιφενσορ Σπ. 1 - 4 Εστουδιάντες
2022-01-19 Ντιφενσορ Σπ. 0 - 2 Ουνιόν Εσπανιόλα
2022-01-17 Ντιφενσορ Σπ. 0 - 2 Ντανούμπιο
2021-03-29 Σέρο Λάργκο 0 - 0 Ντιφενσορ Σπ.
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 7 4 3
17% 33% 50% 58% 33% 25%

Φίνιξ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-10 Φίνιξ 2 - 0 Τσερίτο
2022-04-03 Φίνιξ 2 - 0 Σέρο Λάργκο
2022-03-20 Ρίβερ Πλέιτ Μ. 3 - 1 Φίνιξ
2022-03-12 Φίνιξ 0 - 2 Μπόστον Ρίβερ
2022-02-25 Πλάζα Κολόνια 1 - 1 Φίνιξ
2022-02-20 Φίνιξ 0 - 3 Μοντ. Γουόντερερς
2022-02-11 Μοντ. Σίτι Τόρκε 1 - 2 Φίνιξ
2022-02-05 Φίνιξ 1 - 0 Πενιαρόλ
2021-12-04 Μοντ. Γουόντερερς 1 - 1 Φίνιξ
2021-11-30 Φίνιξ 0 - 0 Μπόστον Ρίβερ
2021-11-19 Φίνιξ 2 - 1 Μαλντονάντο
2021-11-14 Πλάζα Κολόνια 1 - 1 Φίνιξ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 10 4 1
42% 33% 25% 83% 33% 8%

Βαθμολογία Πριμέρα Ντιβισιόν

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Μαλντονάντο 8 6 1 1 14 7 +7 19
2 Μπόστον Ρίβερ 9 4 3 2 10 10 0 15
3 Ρίβερ Πλέιτ Μ. 8 4 2 2 16 10 +6 14
4 Λίβερπουλ Μ. 8 4 1 3 10 4 +6 13
5 Μοντ. Γουόντερερς 8 3 4 1 9 5 +4 13
6 Ντανούμπιο 9 3 4 2 6 5 +1 13
7 Φίνιξ 8 4 1 3 9 10 -1 13
8 Νασιονάλ Μ. 8 3 3 2 16 7 +9 12
9 Πενιαρόλ 8 3 3 2 6 5 +1 12
10 Ρεντίστας 8 3 1 4 10 12 -2 10
11 Μοντ. Σίτι Τόρκε 8 2 3 3 11 10 +1 9
12 Ντιφενσορ Σπ. 8 2 3 3 6 10 -4 9
13 Πλάζα Κολόνια 8 1 5 2 8 5 +3 8
14 Αλμπιόν 8 1 3 4 10 19 -9 6
15 Σέρο Λάργκο 8 1 3 4 3 13 -10 6
16 Τσερίτο 8 1 0 7 2 14 -12 3

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ντιφενσορ Σπ.         
Φίνιξ         
Εντός έδρας         
Εκτός έδρας         

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ντιφενσορ Σπ. Φίνιξ
1 Μαλντονάντο    
2 Μπόστον Ρίβερ    
3 Ρίβερ Πλέιτ Μ. 3 - 2 3 - 1
4 Λίβερπουλ Μ. 0 - 3  
5 Μοντ. Γουόντερερς    
6 Ντανούμπιο    
7 Φίνιξ   -
8 Νασιονάλ Μ.    
9 Πενιαρόλ    
10 Ρεντίστας    
11 Μοντ. Σίτι Τόρκε 1 - 3 1 - 2
12 Ντιφενσορ Σπ. -  
13 Πλάζα Κολόνια 0 - 0 1 - 1
14 Αλμπιόν    
15 Σέρο Λάργκο    
16 Τσερίτο    

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ντιφενσορ Σπ. Φίνιξ
Θέση 12 7
Βαθμοί 9 13
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 9 3
Βαθμοί 4 4

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ντιφενσορ Σπ. Φίνιξ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
3    
3    
4     
1  
3    
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
1  
2   
1  
1  
1  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ντιφενσορ Σπ. Φίνιξ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
6       
10           
9          
10           
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
4     
8         
4     
5      

Συνολικές στατιστικές για το Πριμέρα Ντιβισιόν

Αγώνες   (65)
Εντός έδρας νίκες 29%
Ισοπαλίες 31%
Εκτός έδρας νίκες 40%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (146)
Γκολ ανά αγώνα 2.25
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.98
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.26
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 63%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 69%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 43%
Πάνω 1.5 63%
Πάνω 2.5 38%
Πάνω 3.5 18%

Ντιφενσορ Σπ. επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-26 Ντιφενσορ Σπ. - Τσερίτο
2022-04-30 Αλμπιόν - Ντιφενσορ Σπ.
2022-05-07 Αλμπιόν - Ντιφενσορ Σπ.
2022-05-14 Ντιφενσορ Σπ. - Νασιονάλ Μ.
2022-05-22 Ντανούμπιο - Ντιφενσορ Σπ.
2022-05-29 Ντιφενσορ Σπ. - Μαλντονάντο

Φίνιξ επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-24 Φίνιξ - Αλμπιόν
2022-04-30 Νασιονάλ Μ. - Φίνιξ
2022-05-09 Νασιονάλ Μ. - Φίνιξ
2022-05-15 Φίνιξ - Ντανούμπιο
2022-05-21 Μαλντονάντο - Φίνιξ
2022-05-30 Φίνιξ - Ρεντίστας

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.55 3.25 2.45
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.50 1.30 1.44
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.30 3.40
bet365 2.5 2.02 1.83
bet365 3.5 3.50 1.28
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.80 1.90