Πριμέρα Ντιβισιόν - Ουρουγουάη

Σάββατο, 24.10.2020
21:30
Ντιφενσορ Σπ.

Ντιφενσορ Σπ.

Πενιαρόλ

Πενιαρόλ

αναβλήθηκε
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Μοντεβιδέο
Εκτός έδρας: Μοντεβιδέο
Στάδιο
Στάδιο: Luis Franzini
Χωρητικότητα: 16 000
Διαστάσεις: 95 x 55 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 21:30 (17:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2020-02-23 Ντιφενσορ Σπ. 2 - 1 Πενιαρόλ
2019-09-14 Πενιαρόλ 1 - 0 Ντιφενσορ Σπ.
2019-08-11 Ντιφενσορ Σπ. 2 - 2 Πενιαρόλ
2019-02-17 Ντιφενσορ Σπ. 0 - 1 Πενιαρόλ
2018-11-04 Ντιφενσορ Σπ. 1 - 2 Πενιαρόλ
2018-06-07 Ντιφενσορ Σπ. 1 - 3 Πενιαρόλ
2018-05-05 Πενιαρόλ 4 - 1 Ντιφενσορ Σπ.
2017-12-10 Πενιαρόλ 0 - 0 Ντιφενσορ Σπ.
2017-12-06 Ντιφενσορ Σπ. 0 - 1 Πενιαρόλ
2017-11-05 Πενιαρόλ 3 - 1 Ντιφενσορ Σπ.
2017-07-08 Πενιαρόλ 2 - 3 Ντιφενσορ Σπ.
2017-03-25 Ντιφενσορ Σπ. 2 - 2 Πενιαρόλ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 3 7 8 8 6
17% 25% 58% 67% 67% 50%

Ντιφενσορ Σπ. τελευταίοι 12 αγώνες

2020-10-18 Ντανούμπιο 0 - 0 Ντιφενσορ Σπ.
2020-10-11 Ντιφενσορ Σπ. 2 - 0 Σέρο Λάργκο
2020-10-07 Ρεντίστας 2 - 0 Ντιφενσορ Σπ.
2020-09-19 Ντιφενσορ Σπ. 4 - 2 Μαλντονάντο
2020-09-13 Μπόστον Ρίβερ 1 - 1 Ντιφενσορ Σπ.
2020-09-11 Ντιφενσορ Σπ. 1 - 1 Νασιονάλ Μ.
2020-09-06 Ντανούμπιο 0 - 0 Ντιφενσορ Σπ.
2020-08-30 Λίβερπουλ Μ. 1 - 2 Ντιφενσορ Σπ.
2020-08-27 Ντιφενσορ Σπ. 1 - 1 Σέρο
2020-08-23 Φίνιξ 5 - 0 Ντιφενσορ Σπ.
2020-08-19 Ντιφενσορ Σπ. 2 - 1 Προγκρέσο
2020-08-14 Πλάζα Κολόνια 2 - 0 Ντιφενσορ Σπ.
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 10 4 2
33% 42% 25% 83% 33% 17%

Πενιαρόλ τελευταίοι 12 αγώνες

2020-10-21 Πενιαρόλ 3 - 2 Ατλ. Παραναένσε
2020-10-17 Πενιαρόλ 1 - 2 Ρίβερ Πλέιτ Μ.
2020-10-10 Φίνιξ 0 - 0 Πενιαρόλ
2020-10-06 Πενιαρόλ 2 - 1 Προγκρέσο
2020-09-29 Πενιαρόλ 3 - 0 Κόλο Κόλο
2020-09-24 Xόρχε Βίλστερμαν 3 - 1 Πενιαρόλ
2020-09-19 Πλάζα Κολόνια 1 - 3 Πενιαρόλ
2020-09-15 Κόλο Κόλο 2 - 1 Πενιαρόλ
2020-09-13 Πενιαρόλ 0 - 0 Μοντ. Σίτι Τόρκε
2020-09-09 Ρίβερ Πλέιτ Μ. 0 - 0 Πενιαρόλ
2020-09-05 Πενιαρόλ 3 - 2 Λίβερπουλ Μ.
2020-08-31 Πενιαρόλ 0 - 2 Μοντ. Γουόντερερς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 9 8 4
42% 25% 33% 75% 67% 33%

Βαθμολογία Πριμέρα Ντιβισιόν

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Λίβερπουλ Μ. 2 2 0 0 5 3 +2 6
2 Σέρο Λάργκο 1 1 0 0 3 0 +3 3
3 Προγκρέσο 1 1 0 0 2 1 +1 3
4 Σέρο 2 1 0 1 3 3 0 3
5 Μοντ. Σίτι Τόρκε 1 0 0 1 1 2 -1 0
5 Ρεντίστας 1 0 0 1 1 2 -1 0
7 Μοντ. Γουόντερερς 1 0 0 1 0 1 -1 0
8 Πλάζα Κολόνια 1 0 0 1 0 3 -3 0
1 Ρίβερ Πλέιτ Μ. 2 2 0 0 6 1 +5 6
2 Μπόστον Ρίβερ 1 1 0 0 5 1 +4 3
3 Νασιονάλ Μ. 1 1 0 0 1 0 +1 3
4 Ντιφενσορ Σπ. 1 0 1 0 0 0 0 1
5 Ντανούμπιο 2 0 1 1 0 4 -4 1
6 Πενιαρόλ 1 0 0 1 1 2 -1 0
7 Φίνιξ 1 0 0 1 0 1 -1 0
8 Μαλντονάντο 1 0 0 1 1 5 -4 0

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ντιφενσορ Σπ.  
Πενιαρόλ  
Εντός έδρας  
Εκτός έδρας  

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ντιφενσορ Σπ. Πενιαρόλ
Θέση 4 6
Βαθμοί 1 0
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 9 9
Βαθμοί 0 0

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ντιφενσορ Σπ. Πενιαρόλ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
0  
1  
0  
0  
0  
1  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
0  
0  
0  
0  
0  
0  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ντιφενσορ Σπ. Πενιαρόλ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
0   
0   
1   
2   
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
0   
0   
0   
0   

Συνολικές στατιστικές για το Πριμέρα Ντιβισιόν

Αγώνες   (10)
Εντός έδρας νίκες 50%
Ισοπαλίες 10%
Εκτός έδρας νίκες 40%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (29)
Γκολ ανά αγώνα 2.90
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.70
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.20
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 80%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 60%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 50%
Πάνω 1.5 70%
Πάνω 2.5 70%
Πάνω 3.5 30%

Ντιφενσορ Σπ. επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-01 Ντιφενσορ Σπ. - Πενιαρόλ
2020-11-07 Νασιονάλ Μ. - Ντιφενσορ Σπ.
2020-11-11 Μαλντονάντο - Ντιφενσορ Σπ.
2020-11-14 Ντιφενσορ Σπ. - Φίνιξ
2020-11-18 Ρίβερ Πλέιτ Μ. - Ντιφενσορ Σπ.
2020-11-22 Ντιφενσορ Σπ. - Φίνιξ

Πενιαρόλ επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-29 Βελέζ Σάρσφιλντ - Πενιαρόλ
2020-11-01 Ντιφενσορ Σπ. - Πενιαρόλ
2020-11-05 Πενιαρόλ - Βελέζ Σάρσφιλντ
2020-11-08 Πενιαρόλ - Μαλντονάντο
2020-11-11 Φίνιξ - Πενιαρόλ
2020-11-14 Πενιαρόλ - Μπόστον Ρίβερ

Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα