Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1 - Ισπανία

Κυριακή, 09.01.2022
11:00
Ντεπ. Λα Κορούνια

Ντεπ. Λα Κορούνια

Ταλαβέρα

Ταλαβέρα

1 - 0
(1 - 0,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Λα Κορούνια
Εκτός έδρας: Talavera de la Reina
Απόσταση: 481.2 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Estadio Riazor
Χωρητικότητα: 34 600
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 11:00 (12:00 τοπική ώρα)

Απευθείας αγώνες

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα

Ντεπ. Λα Κορούνια τελευταίοι 12 αγώνες

2021-12-19 Λεονέσα 2 - 3 Ντεπ. Λα Κορούνια
2021-12-16 Ντεπ. Λα Κορούνια 1 - 2 Οσασούνα
2021-12-12 Ντεπ. Λα Κορούνια 3 - 0 Βαγιαδολίδ Β
2021-12-04 Φερόλ 0 - 0 Ντεπ. Λα Κορούνια
2021-12-01 UCAM Μουρθία 2 - 2 Ντεπ. Λα Κορούνια
2021-11-28 Ντεπ. Λα Κορούνια 1 - 1 Αθλ. Μπιλμπάο Β
2021-11-21 Ρ. Μαϊανταχόντα 1 - 2 Ντεπ. Λα Κορούνια
2021-11-14 Ντεπ. Λα Κορούνια 3 - 0 Εξτρεμαδούρα
2021-11-07 Λογκρόνς 0 - 1 Ντεπ. Λα Κορούνια
2021-10-30 Ντεπ. Λα Κορούνια 1 - 0 Ζαμόρα
2021-10-24 Σανταντέρ 0 - 0 Ντεπ. Λα Κορούνια
2021-10-16 Ντεπ. Λα Κορούνια 1 - 0 ΣΣ Ρέγιες
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 4 1 7 6 2
58% 33% 8% 58% 50% 17%

Ταλαβέρα τελευταίοι 12 αγώνες

2021-12-19 Ταλαβέρα 1 - 3 Ρ. Ουνιόν
2021-12-16 Ταλαβέρα 2 - 2 Μπέτις
2021-12-12 Θέλτα Βίγκο Β 2 - 0 Ταλαβέρα
2021-12-04 Ταλαβέρα 1 - 1 Ιντ. ντε Μαντρίντ
2021-12-01 Ταλαβέρα 2 - 0 Κορνέλα
2021-11-28 Ταλαβέρα 0 - 0 Ρ. Μαϊανταχόντα
2021-11-21 Αθλ. Μπιλμπάο Β 0 - 1 Ταλαβέρα
2021-11-14 Ταλαβέρα 1 - 2 Φερόλ
2021-11-06 Τουντελάνο 0 - 2 Ταλαβέρα
2021-10-29 Ταλαβέρα 0 - 2 Βαγιαδολίδ Β
2021-10-23 Λογκρόνς 1 - 0 Ταλαβέρα
2021-10-17 Ταλαβέρα 1 - 1 Ουνιονίστας
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 9 3 2
25% 33% 42% 75% 25% 17%

Βαθμολογία Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ντεπ. Λα Κορούνια 17 11 4 2 28 9 +19 37
2 Σανταντέρ 17 10 3 4 27 17 +10 33
3 Ουνιονίστας 17 6 11 0 26 14 +12 29
4 Φερόλ 18 8 5 5 22 13 +9 29
5 Ρ. Ουνιόν 18 9 2 7 25 20 +5 29
6 Λογκρόνς 18 8 4 6 18 19 -1 28
7 Ρ. Μαϊανταχόντα 16 8 3 5 20 16 +4 27
8 ΣΣ Ρέγιες 17 8 3 6 19 17 +2 27
9 Μπανταγιόζ 17 6 7 4 20 16 +4 25
10 Θέλτα Βίγκο Β 17 7 4 6 17 20 -3 25
11 Λογκρόνς 17 5 8 4 21 18 +3 23
12 Καλαχόρα 17 6 5 6 20 19 +1 23
13 Λεονέσα 18 5 7 6 28 27 +1 22
14 Ιντ. ντε Μαντρίντ 18 5 7 6 23 24 -1 22
15 Βαγιαδολίδ Β 18 4 5 9 22 30 -8 17
16 Ταλαβέρα 17 4 5 8 15 24 -9 17
17 Αθλ. Μπιλμπάο Β 17 2 7 8 13 23 -10 13
18 Ζαμόρα 17 3 4 10 13 26 -13 13
19 Τουντελάνο 17 1 5 11 10 26 -16 8
20 Εξτρεμαδούρα 18 5 5 8 18 27 -9 0

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ντεπ. Λα Κορούνια                  
Ταλαβέρα                  
Εντός έδρας                  
Εκτός έδρας                  

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ντεπ. Λα Κορούνια Ταλαβέρα
1 Ντεπ. Λα Κορούνια -  
2 Σανταντέρ   5 - 1
3 Ουνιονίστας    
4 Φερόλ    
5 Ρ. Ουνιόν    
6 Λογκρόνς   1 - 0
7 Ρ. Μαϊανταχόντα    
8 ΣΣ Ρέγιες 1 - 0  
9 Μπανταγιόζ 1 - 0 2 - 0
10 Θέλτα Βίγκο Β 5 - 0 2 - 0
11 Λογκρόνς 1 - 1 3 - 2
12 Καλαχόρα    
13 Λεονέσα   1 - 2
14 Ιντ. ντε Μαντρίντ    
15 Βαγιαδολίδ Β 3 - 0  
16 Ταλαβέρα   -
17 Αθλ. Μπιλμπάο Β 1 - 1 0 - 1
18 Ζαμόρα 1 - 0  
19 Τουντελάνο   0 - 2
20 Εξτρεμαδούρα 3 - 0*  

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ντεπ. Λα Κορούνια Ταλαβέρα
Θέση 1 16
Βαθμοί 37 17
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 2 13
Βαθμοί 20 9

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ντεπ. Λα Κορούνια Ταλαβέρα
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
11            
4     
2   
4     
5      
8         
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
6       
2   
0  
3    
0  
5      

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ντεπ. Λα Κορούνια Ταλαβέρα
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
28                             
9          
15                
24                         
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
16                 
2   
8         
14               

Συνολικές στατιστικές για το Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1

Αγώνες   (173)
Εντός έδρας νίκες 40%
Ισοπαλίες 30%
Εκτός έδρας νίκες 30%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (405)
Γκολ ανά αγώνα 2.34
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.28
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.06
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 71%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 64%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 45%
Πάνω 1.5 66%
Πάνω 2.5 41%
Πάνω 3.5 22%

Ντεπ. Λα Κορούνια επόμενοι 6 αγώνες

2022-01-23 Ιντ. ντε Μαντρίντ - Ντεπ. Λα Κορούνια
2022-01-26 Ζαμόρα - Ντεπ. Λα Κορούνια
2022-01-30 Ντεπ. Λα Κορούνια - Σανταντέρ
2022-02-06 Ντεπ. Λα Κορούνια - Ρ. Ουνιόν
2022-02-13 Λογκρόνς - Ντεπ. Λα Κορούνια
2022-02-16 Ντεπ. Λα Κορούνια - Σανταντέρ

Ταλαβέρα επόμενοι 6 αγώνες

2022-01-23 Ταλαβέρα - Ζαμόρα
2022-01-27 Εξτρεμαδούρα - Ταλαβέρα
2022-01-30 Ταλαβέρα - Τουντελάνο
2022-02-06 Ουνιονίστας - Ταλαβέρα
2022-02-13 ΣΣ Ρέγιες - Ταλαβέρα
2022-02-18 Ταλαβέρα - Μπανταγιόζ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.40 4.20 7.50
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.07 1.22 2.75
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.33 3.25
bet365 2.5 2.05 1.75
bet365 3.5 3.75 1.25
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.37 1.50