Πριμέρα Νασιονάλ - Αργεντινή

Τετάρτη, 23.03.2022
19:00
Ντεπ. Μαΐπού

Ντεπ. Μαΐπού

Τριστάν Σουάρεζ

Τριστάν Σουάρεζ

αναβλήθηκε
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Maipu
Εκτός έδρας: Tristan Suarez
Απόσταση: 966.8 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 19:00 (16:00 τοπική ώρα)

Απευθείας αγώνες

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα

Ντεπ. Μαΐπού τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-18 Αγκροπεκουάριο 2 - 0 Ντεπ. Μαΐπού
2022-03-13 Ντεπ. Μαΐπού 1 - 1 Ινστ. Κόρντομπα
2022-03-06 Σατσατσίπας 1 - 1 Ντεπ. Μαΐπού
2022-02-27 Ντεπ. Μαΐπού 1 - 0 Ατλέτικο Μίτρε
2022-02-21 Φέρο Καρίλ Οέστε 0 - 1 Ντεπ. Μαΐπού
2022-02-13 Ντεπ. Μαΐπού 1 - 1 Ιντεπ. Ριβαντάβια
2021-11-15 Γιμνάσια Μεντόζα 1 - 1 Ντεπ. Μαΐπού
2021-11-07 Ντεπ. Μαΐπού 3 - 1 Ντεπ. Ριέστρα
2021-10-31 Μπελγκράνο 1 - 0 Ντεπ. Μαΐπού
2021-10-24 Ντεπ. Μαΐπού 0 - 2 Σαν Μαρτίν Ντε Τ.
2021-10-17 Αλμιράντε Μπράουν 1 - 0 Ντεπ. Μαΐπού
2021-10-11 Ντεπ. Μαΐπού 0 - 2 Νουέβα Σικάγο
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 8 1 1
25% 33% 42% 67% 8% 8%

Τριστάν Σουάρεζ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-18 Τριστάν Σουάρεζ 3 - 4 Νουέβα Σικάγο
2022-03-11 Αλμάγκρο 1 - 0 Τριστάν Σουάρεζ
2022-03-05 Τριστάν Σουάρεζ 3 - 3 Αλβαράντο
2022-02-26 Εστ. Ρίο Κουάρτο 1 - 1 Τριστάν Σουάρεζ
2022-02-19 Τριστάν Σουάρεζ 1 - 1 Ντεπ. Μαντρίν
2022-02-11 Ντεπ. Μορόν 0 - 0 Τριστάν Σουάρεζ
2021-11-15 Σανταμαρίνα 0 - 0 Τριστάν Σουάρεζ
2021-11-06 Τριστάν Σουάρεζ 0 - 0 Ντεφ. Μπελγκράνο
2021-10-31 Σαν Τέλμο 0 - 1 Τριστάν Σουάρεζ
2021-10-23 Τριστάν Σουάρεζ 1 - 1 Βίγια Νταλμάιν
2021-10-17 Σαν Μαρτίν 4 - 0 Τριστάν Σουάρεζ
2021-10-09 Τριστάν Σουάρεζ 2 - 2 Μπράουν Αντρόγκε
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
1 8 3 7 4 4
8% 67% 25% 58% 33% 33%

Βαθμολογία Πριμέρα Νασιονάλ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Σαν Μαρτίν Ντε Τ. 6 4 1 1 9 5 +4 13
2 Μπελγκράνο 6 4 1 1 8 5 +3 13
2 Γκιγιέρμο Μπράουν 6 4 1 1 8 5 +3 13
4 Ινστ. Κόρντομπα 7 3 4 0 7 4 +3 13
5 Μπράουν Αντρόγκε 6 3 3 0 10 5 +5 12
6 Ντεπ. Ριέστρα 6 3 3 0 5 1 +4 12
7 Ντεπ. Μαντρίν 6 3 2 1 8 5 +3 11
8 Αλμιράντε Μπράουν 6 3 2 1 10 8 +2 11
9 Τσάκο Φορ Έβερ 6 2 4 0 8 5 +3 10
10 Αλμάγκρο 6 3 1 2 6 6 0 10
11 Ολ Μπόιζ 5 2 3 0 6 4 +2 9
12 ΚΑ Εστουντιάντες 7 2 3 2 7 7 0 9
13 Κίλμες 5 2 2 1 6 4 +2 8
14 Ντεφ. Μπελγκράνο 6 2 2 2 7 7 0 8
14 Νουέβα Σικάγο 6 2 2 2 7 7 0 8
16 Χιμνάσια Χουχούι 6 2 2 2 7 8 -1 8
17 Ιντεπ. Ριβαντάβια 6 2 2 2 5 6 -1 8
18 Τσακαρίτα Τζ. 6 2 2 2 7 9 -2 8
19 Αλβαράντο 6 1 4 1 8 7 +1 7
20 Σατσατσίπας 6 1 4 1 7 6 +1 7
21 Ατλέτικο Ραφαέλα 6 2 1 3 6 5 +1 7
21 Σαν Μαρτίν 6 2 1 3 6 5 +1 7
23 Ατλέτικο Ατλάντα 6 1 3 2 5 5 0 6
23 Ντεπ. Μαΐπού 6 2 3 1 5 5 0 6
25 Σαν Τέλμο 5 1 3 1 3 5 -2 6
26 Εστ. Ρίο Κουάρτο 6 1 3 2 4 7 -3 6
27 Γιμνάσια Μεντόζα 5 1 2 2 5 4 +1 5
28 Σανταμαρίνα 6 1 2 3 6 7 -1 5
29 Αγκροπεκουάριο 6 1 2 3 4 5 -1 5
30 Φέρο Καρίλ Οέστε 5 1 2 2 3 4 -1 5
31 Φλαντρία 7 1 2 4 6 11 -5 5
32 Τριστάν Σουάρεζ 6 0 4 2 8 10 -2 4
33 Τεμπερλέι 6 1 1 4 5 7 -2 4
34 Ντεπ. Μορόν 6 0 4 2 1 3 -2 4
35 Ατλέτικο Γκουέμες 6 0 4 2 4 7 -3 4
36 Βίγια Νταλμάιν 6 0 3 3 4 12 -8 3
37 Ατλέτικο Μίτρε 6 0 2 4 3 8 -5 2

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ντεπ. Μαΐπού       
Τριστάν Σουάρεζ       
Εντός έδρας       
Εκτός έδρας       

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ντεπ. Μαΐπού Τριστάν Σουάρεζ
1 Σαν Μαρτίν Ντε Τ.    
2 Μπελγκράνο    
2 Γκιγιέρμο Μπράουν    
4 Ινστ. Κόρντομπα 1 - 1  
5 Μπράουν Αντρόγκε    
6 Ντεπ. Ριέστρα    
7 Ντεπ. Μαντρίν    
8 Αλμιράντε Μπράουν    
9 Τσάκο Φορ Έβερ    
10 Αλμάγκρο   1 - 0
11 Ολ Μπόιζ    
12 ΚΑ Εστουντιάντες    
13 Κίλμες    
14 Ντεφ. Μπελγκράνο    
14 Νουέβα Σικάγο    
16 Χιμνάσια Χουχούι    
17 Ιντεπ. Ριβαντάβια 1 - 1  
18 Τσακαρίτα Τζ.    
19 Αλβαράντο    
20 Σατσατσίπας    
21 Ατλέτικο Ραφαέλα    
21 Σαν Μαρτίν    
23 Ατλέτικο Ατλάντα    
23 Ντεπ. Μαΐπού -  
25 Σαν Τέλμο    
26 Εστ. Ρίο Κουάρτο   1 - 1
27 Γιμνάσια Μεντόζα    
28 Σανταμαρίνα    
29 Αγκροπεκουάριο    
30 Φέρο Καρίλ Οέστε    
31 Φλαντρία    
32 Τριστάν Σουάρεζ   -
33 Τεμπερλέι    
34 Ντεπ. Μορόν   0 - 0
35 Ατλέτικο Γκουέμες    
36 Βίγια Νταλμάιν    
37 Ατλέτικο Μίτρε 1 - 0  

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ντεπ. Μαΐπού Τριστάν Σουάρεζ
Θέση 23 32
Βαθμοί 6 4
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 28 31
Βαθμοί 5 2

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ντεπ. Μαΐπού Τριστάν Σουάρεζ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
3    
1  
0  
4     
2   
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
2   
0  
0  
2   
1  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ντεπ. Μαΐπού Τριστάν Σουάρεζ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
5      
5      
8         
10           
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
3    
2   
1   
2   

Συνολικές στατιστικές για το Πριμέρα Νασιονάλ

Αγώνες   (110)
Εντός έδρας νίκες 35%
Ισοπαλίες 41%
Εκτός έδρας νίκες 24%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (224)
Γκολ ανά αγώνα 2.04
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.15
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.89
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 73%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 65%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 49%
Πάνω 1.5 61%
Πάνω 2.5 31%
Πάνω 3.5 15%

Ντεπ. Μαΐπού επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-29 Σαν Μαρτίν Ντε Τ. - Ντεπ. Μαΐπού
2022-04-03 Ντεπ. Μαΐπού - Ντεφ. Μπελγκράνο
2022-04-10 Μπράουν Αντρόγκε - Ντεπ. Μαΐπού
2022-04-17 Ντεπ. Μαΐπού - Τσακαρίτα Τζ.
2022-04-24 Γκιγιέρμο Μπράουν - Ντεπ. Μαΐπού
2022-05-02 Ντεπ. Μαΐπού - Ατλέτικο Ραφαέλα

Τριστάν Σουάρεζ επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-28 Τριστάν Σουάρεζ - Κίλμες
2022-04-04 Ιντεπ. Ριβαντάβια - Τριστάν Σουάρεζ
2022-04-10 Τριστάν Σουάρεζ - Φέρο Καρίλ Οέστε
2022-04-18 Ατλέτικο Μίτρε - Τριστάν Σουάρεζ
2022-04-23 Τριστάν Σουάρεζ - Σατσατσίπας
2022-05-01 Ινστ. Κόρντομπα - Τριστάν Σουάρεζ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.90 3.10 4.75
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.18 1.36 1.80
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.36 3.00
bet365 2.5 2.25 1.61
bet365 3.5 4.00 1.22
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.00 1.72