Λιγκ 2 - Γαλλία
Παρασκευή, 04.09.2026
19:00
19:00

Ντανκέρκ

Κλερμόν
Συνδεθείτε ή Εγγραφείτε για να τοποθετήσετε ένα στοίχημα
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Δουγκέρκη |
| Εκτός έδρας: | Clermont-Ferrand |
| Απόσταση: | 587.1 χλμ |
| Στάδιο | |
| Στάδιο: | Stade Marcel Tribut |
| Χωρητικότητα: | 4 200 |
| Φωτογραφίες: | Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 19:00 (20:00 τοπική ώρα) |
Τελευταίες 6 απευθείας αγώνες
| 2026-02-27 | Κλερμόν | 2 - 1 | Ντανκέρκ |
| 2025-08-09 | Ντανκέρκ | 2 - 2 | Κλερμόν |
| 2025-02-21 | Ντανκέρκ | 3 - 0 | Κλερμόν |
| 2024-09-13 | Κλερμόν | 0 - 1 | Ντανκέρκ |
| 2021-01-16 | Κλερμόν | 5 - 0 | Ντανκέρκ |
| 2020-08-29 | Ντανκέρκ | 1 - 1 | Κλερμόν |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 2 | 5 | 4 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 67% | 33% |
Ντανκέρκ τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-08-28 | Νανσί | 2 - 0 | Ντανκέρκ |
| 2026-08-21 | Ντανκέρκ | 0 - 1 | Μονπελιέ |
| 2026-08-14 | Ρεμς | 3 - 3 | Ντανκέρκ |
| 2026-08-08 | Ντανκέρκ | 4 - 2 | Γκρενόμπλ |
| 2026-08-01 | Μαλίν | 0 - 0 | Ντανκέρκ |
| 2026-07-25 | Ντανκέρκ | 3 - 1 | Βέστερλο |
| 2026-07-22 | Ντανκέρκ | 2 - 1 | Σαμσουνσπόρ |
| 2026-07-18 | Ντανκέρκ | 2 - 0 | Σταντάρ Λιέγης |
| 2026-07-04 | Ντανκέρκ | 0 - 2 | Βαλενσιέν |
| 2026-05-09 | Νανσί | 3 - 2 | Ντανκέρκ |
| 2026-05-02 | Ντανκέρκ | 0 - 1 | Γκρενόμπλ |
| 2026-04-27 | Μπουλόν | 2 - 6 | Ντανκέρκ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 6 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 50% | 42% |
Κλερμόν τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-08-28 | Κλερμόν | 0 - 0 | Σοσό |
| 2026-08-21 | Κλερμόν | 1 - 1 | Ντιζόν |
| 2026-08-14 | Σεντ Ετιέν | 3 - 1 | Κλερμόν |
| 2026-08-08 | Κλερμόν | 0 - 0 | Ρεμς |
| 2026-08-01 | Κλερμόν | 1 - 1 | Γκρενόμπλ |
| 2026-07-25 | Κλερμόν | 0 - 1 | Μονπελιέ |
| 2026-07-11 | Κλερμόν | 1 - 0 | Ορλεάν |
| 2026-05-09 | Κλερμόν | 1 - 0 | Γκινγκάμπ |
| 2026-05-02 | Μονπελιέ | 1 - 2 | Κλερμόν |
| 2026-04-24 | Κλερμόν | 1 - 1 | Μπαστιά |
| 2026-04-17 | Λε Μαν | 1 - 0 | Κλερμόν |
| 2026-04-10 | Κλερμόν | 2 - 2 | Νανσί |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 6 | 3 | 2 | |
| 25% | 50% | 25% | 50% | 25% | 17% |
Βαθμολογία Λιγκ 2
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Σεντ Ετιέν | 4 | +10 | 12 |
| 2 | Ρεμς | 4 | +5 | 8 |
| 3 | Μονπελιέ | 4 | +2 | 8 |
| 4 | Ροντέ | 4 | +3 | 7 |
| 5 | Νανσί | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Ανεσί | 4 | +1 | 7 |
| 7 | Μετς | 4 | +1 | 6 |
| 8 | Ερυθρός Αστέρας | 4 | -2 | 5 |
| 9 | Σοσό | 4 | -2 | 5 |
| 10 | Ντανκέρκ | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Γκινγκάμπ | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Πο | 4 | -1 | 4 |
| 13 | Γκρενόμπλ | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Λαβάλ | 4 | -4 | 4 |
| 15 | Μπουλόν | 4 | -1 | 3 |
| 16 | Κλερμόν | 4 | -2 | 3 |
| 17 | Ντιζόν | 4 | -2 | 2 |
| 18 | Ναντ | 4 | -5 | 1 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Ντανκέρκ | |
| Κλερμόν | |
| Εντός έδρας | |
| Εκτός έδρας |
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | Ντανκέρκ | Κλερμόν |
|---|---|---|---|
| 1 | Σεντ Ετιέν | 3 - 1 | |
| 2 | Ρεμς | ||
| 3 | Μονπελιέ | 0 - 1 | |
| 4 | Ροντέ | ||
| 5 | Νανσί | ||
| 6 | Ανεσί | ||
| 7 | Μετς | ||
| 8 | Ερυθρός Αστέρας | ||
| 9 | Σοσό | ||
| 10 | Ντανκέρκ | - | |
| 11 | Γκινγκάμπ | ||
| 12 | Πο | ||
| 13 | Γκρενόμπλ | 4 - 2 | |
| 14 | Λαβάλ | ||
| 15 | Μπουλόν | ||
| 16 | Κλερμόν | - | |
| 17 | Ντιζόν | ||
| 18 | Ναντ |
Στατιστικά ομάδας
| Ντανκέρκ | Κλερμόν | |
| Νίκες | 1 | 0 |
| Ισοπαλίες | 1 | 3 |
| Ήττες | 2 | 1 |
| Γκολ υπέρ | 7 | 2 |
| Γκολ κατά | 8 | 4 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν | 1.75 | 0.50 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε | 2.00 | 1.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 50% | 50% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 100% | 50% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 50% | 50% |
| Πάνω 1.5 | 75% | 50% |
| Πάνω 2.5 | 50% | 25% |
| Πάνω 3.5 | 50% | 25% |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Νίκες | 1 | 0 |
| Ισοπαλίες | 0 | 0 |
| Ήττες | 1 | 1 |
| Γκολ υπέρ | 4 | 1 |
| Γκολ κατά | 3 | 3 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν | 2.00 | 1.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε | 1.50 | 3.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 50% | 100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 100% | 100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 50% | 100% |
| Πάνω 1.5 | 50% | 100% |
| Πάνω 2.5 | 50% | 100% |
| Πάνω 3.5 | 50% | 100% |
Συνολικές στατιστικές για το Λιγκ 2
| Αγώνες (36) | |
| Εντός έδρας νίκες | 31% |
| Ισοπαλίες | 39% |
| Εκτός έδρας νίκες | 31% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 12% |
| Γκολ (89) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 2.47 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.25 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.22 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 61% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 69% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 47% |
| Πάνω 1.5 | 61% |
| Πάνω 2.5 | 42% |
| Πάνω 3.5 | 31% |
Ντανκέρκ επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-09-11 | Ντανκέρκ | - | Σεντ Ετιέν |
| 2026-09-18 | Πο | - | Ντανκέρκ |
| 2026-10-09 | Ντανκέρκ | - | Ανεσί |
| 2026-10-16 | Ναντ | - | Ντανκέρκ |
| 2026-10-23 | Ντανκέρκ | - | Μετς |
| 2026-10-30 | Ροντέ | - | Ντανκέρκ |
Κλερμόν επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-09-11 | Κλερμόν | - | Μπουλόν |
| 2026-09-18 | Γκρενόμπλ | - | Κλερμόν |
| 2026-10-09 | Κλερμόν | - | Ερυθρός Αστέρας |
| 2026-10-16 | Λαβάλ | - | Κλερμόν |
| 2026-10-23 | Κλερμόν | - | Γκινγκάμπ |
| 2026-10-30 | Ναντ | - | Κλερμόν |
Συνδεθείτε ή Εγγραφείτε για να τοποθετήσετε ένα στοίχημα
Αποδόσεις
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.25 | 4.20 |
| Διπλή ευκαιρία | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.20 | 1.30 | 1.91 |
| Πάνω/Κάτω | Γλ | Πάν | Κάτ |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.25 | 3.75 | |
| 2.5 | 1.85 | 1.95 | |
| 3.5 | 3.00 | 1.36 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι |
|---|---|---|
| 1.80 | 1.91 |