3. Λίγκα - Γερμανία

Τετάρτη, 25.11.2020
18:00
Ντιναμό Δρέσδης

Ντιναμό Δρέσδης

Ουντερχάκινγκ

Ουντερχάκινγκ

2 - 0
(2 - 0,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Δρέσδη
Εκτός έδρας: Unterhaching
Απόσταση: 365.5 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Glucksgas-Stadion
Χωρητικότητα: 32 066 (27 190)
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 18:00 (19:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 2 απευθείας αγώνες

2015-05-09 Ντιναμό Δρέσδης 5 - 1 Ουντερχάκινγκ
2014-11-08 Ουντερχάκινγκ 3 - 0 Ντιναμό Δρέσδης

Ντιναμό Δρέσδης τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-21 Χάνσα Ρόστοκ 1 - 3 Ντιναμό Δρέσδης
2020-11-15 Ντιναμό Δρέσδης 2 - 1 Μόναχο 1860
2020-11-07 Σααρμπρίκεν 2 - 1 Ντιναμό Δρέσδης
2020-10-31 Ντιναμό Δρέσδης 3 - 0 Μέπεν
2020-10-24 Ινγκολστάντ 1 - 0 Ντιναμό Δρέσδης
2020-10-20 Ντιναμό Δρέσδης 1 - 2 Τσβίκαου
2020-10-17 Λούμπεκ 0 - 1 Ντιναμό Δρέσδης
2020-10-10 Ντιναμό Δρέσδης 1 - 0 Μαγδεβούργο
2020-10-02 Μπάγερν Μονάχου II 3 - 0 Ντιναμό Δρέσδης
2020-09-27 Ντιναμό Δρέσδης 1 - 1 Μάνχαϊμ
2020-09-18 Καϊζερσλάουτερν 0 - 1 Ντιναμό Δρέσδης
2020-09-14 Ντιναμό Δρέσδης 4 - 1 Αμβούργο
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 1 4 8 7 2
58% 8% 33% 67% 58% 17%

Ουντερχάκινγκ τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-22 Ουντερχάκινγκ 2 - 2 Βικτόρια Κολωνίας
2020-11-14 Ουέρντινγκεν 3 - 1 Ουντερχάκινγκ
2020-10-26 Ουντερχάκινγκ 0 - 2 Μόναχο 1860
2020-10-21 Ουντερχάκινγκ 0 - 1 Ντούισμπουργκ
2020-10-18 Σααρμπρίκεν 2 - 1 Ουντερχάκινγκ
2020-10-11 Ουντερχάκινγκ 2 - 1 Μέπεν
2020-10-03 Ινγκολστάντ 0 - 1 Ουντερχάκινγκ
2020-09-25 Ουντερχάκινγκ 1 - 0 Λούμπεκ
2020-09-19 Τσβίκαου 2 - 1 Ουντερχάκινγκ
2020-08-12 Ουντερχάκινγκ 0 - 0 Άουγκσμπουργκ
2020-07-04 Ντούισμπουργκ 4 - 0 Ουντερχάκινγκ
2020-07-01 Ουντερχάκινγκ 2 - 2 Ιένα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 8 7 4
25% 25% 50% 67% 58% 33%

Βαθμολογία 3. Λίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Σααρμπρίκεν 12 7 3 2 23 13 +10 24
2 Ινγκολστάντ 11 6 2 3 15 12 +3 20
3 Μόναχο 1860 12 5 4 3 22 13 +9 19
4 Βέχεν 12 5 4 3 20 16 +4 19
5 Ντιναμό Δρέσδης 11 6 1 4 14 11 +3 19
6 Βερλ 10 5 2 3 19 11 +8 17
7 Τουρκουζιέ Μίνχεν 10 4 5 1 18 14 +4 17
8 Βικτόρια Κολωνίας 11 5 2 4 16 18 -2 17
9 Χάνσα Ρόστοκ 10 4 4 2 16 12 +4 16
10 Μάνχαϊμ 11 3 6 2 21 17 +4 15
11 Χάλεσκερ 11 4 3 4 13 19 -6 15
12 Λούμπεκ 11 4 2 5 16 16 0 14
13 Μπάγερν Μονάχου II 10 3 3 4 15 16 -1 12
14 Ουέρντινγκεν 12 4 3 5 10 13 -3 12
15 Τσβίκαου 10 3 2 5 11 13 -2 11
16 Καϊζερσλάουτερν 11 1 7 3 10 14 -4 10
17 Ουντερχάκινγκ 9 3 1 5 9 13 -4 10
18 Ντούισμπουργκ 12 2 4 6 12 21 -9 10
19 Μαγδεβούργο 11 2 2 7 10 19 -9 8
20 Μέπεν 9 2 0 7 9 18 -9 6

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ντιναμό Δρέσδης            
Ουντερχάκινγκ          
Εντός έδρας            
Εκτός έδρας          

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ντιναμό Δρέσδης Ουντερχάκινγκ
1 Σααρμπρίκεν   2 - 1
2 Ινγκολστάντ   0 - 1
3 Μόναχο 1860 2 - 1  
4 Βέχεν    
5 Ντιναμό Δρέσδης -  
6 Βερλ    
7 Τουρκουζιέ Μίνχεν    
8 Βικτόρια Κολωνίας    
9 Χάνσα Ρόστοκ    
10 Μάνχαϊμ 1 - 1  
11 Χάλεσκερ    
12 Λούμπεκ    
13 Μπάγερν Μονάχου II    
14 Ουέρντινγκεν   3 - 1
15 Τσβίκαου 1 - 2 2 - 1
16 Καϊζερσλάουτερν    
17 Ουντερχάκινγκ   -
18 Ντούισμπουργκ    
19 Μαγδεβούργο 1 - 0  
20 Μέπεν 3 - 0  

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ντιναμό Δρέσδης Ουντερχάκινγκ
Θέση 5 17
Βαθμοί 19 10
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 4 18
Βαθμοί 10 3

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ντιναμό Δρέσδης Ουντερχάκινγκ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
6       
1  
4     
3    
1  
5      
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
3    
1  
1  
1  
0  
3    

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ντιναμό Δρέσδης Ουντερχάκινγκ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
14               
11            
9          
13              
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
8         
4     
4     
7        

Συνολικές στατιστικές για το 3. Λίγκα

Αγώνες   (108)
Εντός έδρας νίκες 37%
Ισοπαλίες 28%
Εκτός έδρας νίκες 35%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (299)
Γκολ ανά αγώνα 2.77
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.47
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.30
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 73%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 77%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 57%
Πάνω 1.5 79%
Πάνω 2.5 51%
Πάνω 3.5 29%

Ντιναμό Δρέσδης επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-29 Ντούισμπουργκ - Ντιναμό Δρέσδης
2020-12-05 Ντιναμό Δρέσδης - Ουέρντινγκεν
2020-12-12 Χάλεσκερ - Ντιναμό Δρέσδης
2020-12-15 Ντιναμό Δρέσδης - Βερλ
2020-12-19 Βικτόρια Κολωνίας - Ντιναμό Δρέσδης
2020-12-22 Ντιναμό Δρέσδης - Ντάρμσταντ

Ουντερχάκινγκ επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-28 Ουντερχάκινγκ - Βέχεν
2020-12-02 Χάλεσκερ - Ουντερχάκινγκ
2020-12-05 Τουρκουζιέ Μίνχεν - Ουντερχάκινγκ
2020-12-11 Ουντερχάκινγκ - Καϊζερσλάουτερν
2020-12-15 Μάνχαϊμ - Ουντερχάκινγκ
2020-12-19 Ουντερχάκινγκ - Μπάγερν Μονάχου II

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.83 3.50 3.75
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.22 1.25 1.80
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.28 3.50
bet365 2.5 1.95 1.85
bet365 3.5 3.25 1.33
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.72 2.00