Σέριε Α - Εκουαδόρ

Κυριακή, 15.11.2020
21:45
Έμελεκ

Έμελεκ

Τέχνικο Ουνιβ.

Τέχνικο Ουνιβ.

1 - 1
(1 - 1,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Guayaquil
Εκτός έδρας: Ambato
Απόσταση: 175.6 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: George Capwell
Χωρητικότητα: 24 019
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 21:45 (16:45 τοπική ώρα)

Τελευταίες 11 απευθείας αγώνες

2020-08-30 Τέχνικο Ουνιβ. 2 - 0 Έμελεκ
2019-07-28 Τέχνικο Ουνιβ. 2 - 2 Έμελεκ
2019-03-03 Έμελεκ 1 - 0 Τέχνικο Ουνιβ.
2018-12-08 Τέχνικο Ουνιβ. 1 - 2 Έμελεκ
2018-07-22 Έμελεκ 3 - 0 Τέχνικο Ουνιβ.
2018-06-02 Έμελεκ 3 - 0 Τέχνικο Ουνιβ.
2018-04-01 Τέχνικο Ουνιβ. 1 - 1 Έμελεκ
2012-11-25 Έμελεκ 2 - 1 Τέχνικο Ουνιβ.
2012-07-22 Τέχνικο Ουνιβ. 1 - 1 Έμελεκ
2012-05-20 Τέχνικο Ουνιβ. 2 - 3 Έμελεκ
2012-03-18 Έμελεκ 2 - 1 Τέχνικο Ουνιβ.
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 3 1 10 7 2
64% 27% 9% 91% 64% 18%

Έμελεκ τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-12 ΛΝΟ Πορτοβιέγιο 0 - 6 Έμελεκ
2020-11-08 Έμελεκ 2 - 0 Ουνεβ. Κατόλικα
2020-11-05 Έμελεκ 1 - 2 Ουνιόν Σάντα Φε
2020-11-01 Αούκας 1 - 1 Έμελεκ
2020-10-29 Ουνιόν Σάντα Φε 0 - 1 Έμελεκ
2020-10-24 Έμελεκ 0 - 0 Μάκαρα
2020-10-19 Γκουαγιακουίλ Σίτι 1 - 0 Έμελεκ
2020-10-15 Έμελεκ 1 - 0 Ορένσε
2020-10-05 Ουνεβ. Κατόλικα 4 - 1 Έμελεκ
2020-09-28 Έμελεκ 2 - 0 Ντεπ. Κουένσα
2020-09-20 Έμελεκ 1 - 1 Λ. Ντεπ. Ουν. Κίτο
2020-09-13 Oλμέδο 1 - 1 Έμελεκ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 8 3 2
42% 33% 25% 67% 25% 17%

Τέχνικο Ουνιβ. τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-10 Τέχνικο Ουνιβ. 1 - 0 Ελ Νασιονάλ
2020-11-07 ΛΝΟ Πορτοβιέγιο 0 - 2 Τέχνικο Ουνιβ.
2020-10-31 Μουσούκ Ρούνα 0 - 1 Τέχνικο Ουνιβ.
2020-10-25 Τέχνικο Ουνιβ. 1 - 1 Ντέλφιν
2020-10-17 Αούκας 2 - 1 Τέχνικο Ουνιβ.
2020-10-15 Τέχνικο Ουνιβ. 0 - 2 Μπαρτσελόνα Γ.
2020-10-04 Γκουαγιακουίλ Σίτι 1 - 0 Τέχνικο Ουνιβ.
2020-09-27 Τέχνικο Ουνιβ. 0 - 5 Λ. Ντεπ. Ουν. Κίτο
2020-09-20 Ουνεβ. Κατόλικα 2 - 1 Τέχνικο Ουνιβ.
2020-09-12 Ελ Νασιονάλ 0 - 1 Τέχνικο Ουνιβ.
2020-09-08 Τέχνικο Ουνιβ. 2 - 0 Ορένσε
2020-09-01 Ντεπ. Κουένσα 2 - 2 Τέχνικο Ουνιβ.
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 8 4 2
42% 17% 42% 67% 33% 17%

Βαθμολογία Σέριε Α

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Γκουαγιακουίλ Σίτι 7 4 2 1 13 9 +4 14
2 Λ. Ντεπ. Ουν. Κίτο 6 4 1 1 16 6 +10 13
3 Μπαρτσελόνα Γ. 6 4 1 1 9 3 +6 13
4 Έμελεκ 6 3 2 1 10 2 +8 11
5 Ντεπ. Κουένσα 7 3 2 2 7 10 -3 11
6 Ουνεβ. Κατόλικα 6 3 1 2 8 7 +1 10
7 Τέχνικο Ουνιβ. 6 3 1 2 6 5 +1 10
8 Αούκας 6 2 3 1 14 12 +2 9
9 Ντέλφιν 7 2 2 3 12 11 +1 8
10 Μάκαρα 6 2 2 2 5 7 -2 8
11 Oλμέδο 6 2 1 3 8 9 -1 7
12 Μουσούκ Ρούνα 7 2 0 5 11 14 -3 6
13 Ιντεπ. Ντελ Βάλλε 6 2 0 4 9 13 -4 6
14 Ορένσε 6 1 3 2 5 9 -4 6
15 Ελ Νασιονάλ 6 1 1 4 3 9 -6 4
16 ΛΝΟ Πορτοβιέγιο 6 1 0 5 6 16 -10 3

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Έμελεκ       
Τέχνικο Ουνιβ.       
Εντός έδρας       
Εκτός έδρας       

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Έμελεκ Τέχνικο Ουνιβ.
1 Γκουαγιακουίλ Σίτι    
2 Λ. Ντεπ. Ουν. Κίτο    
3 Μπαρτσελόνα Γ.    
4 Έμελεκ -  
5 Ντεπ. Κουένσα    
6 Ουνεβ. Κατόλικα 2 - 0  
7 Τέχνικο Ουνιβ.   -
8 Αούκας   2 - 1
9 Ντέλφιν    
10 Μάκαρα 0 - 0  
11 Oλμέδο    
12 Μουσούκ Ρούνα   0 - 1
13 Ιντεπ. Ντελ Βάλλε    
14 Ορένσε 1 - 0  
15 Ελ Νασιονάλ    
16 ΛΝΟ Πορτοβιέγιο   0 - 2

Θέση στο πρωτάθλημα

  Έμελεκ Τέχνικο Ουνιβ.
Θέση 4 7
Βαθμοί 11 10
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 5 2
Βαθμοί 7 6

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Έμελεκ Τέχνικο Ουνιβ.
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
3    
2   
1  
3    
1  
2   
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
1  
0  
2   
0  
1  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Έμελεκ Τέχνικο Ουνιβ.
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
10           
2   
6       
5      
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
3    
0   
4     
2   

Συνολικές στατιστικές για το Σέριε Α

Αγώνες   (50)
Εντός έδρας νίκες 54%
Ισοπαλίες 22%
Εκτός έδρας νίκες 24%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (142)
Γκολ ανά αγώνα 2.84
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.58
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.26
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 82%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 72%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 58%
Πάνω 1.5 78%
Πάνω 2.5 56%
Πάνω 3.5 28%

Έμελεκ επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-19 Λ. Ντεπ. Ουν. Κίτο - Έμελεκ
2020-11-22 Έμελεκ - Ντέλφιν
2020-11-28 Μουσούκ Ρούνα - Έμελεκ
2020-12-07 Έμελεκ - Μπαρτσελόνα Γ.
2020-12-09 Ιντεπ. Ντελ Βάλλε - Έμελεκ
2020-12-13 Έμελεκ - Ελ Νασιονάλ

Τέχνικο Ουνιβ. επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-18 Τέχνικο Ουνιβ. - Μάκαρα
2020-11-21 Ιντεπ. Ντελ Βάλλε - Τέχνικο Ουνιβ.
2020-11-28 Τέχνικο Ουνιβ. - Ντεπ. Κουένσα
2020-12-04 Oλμέδο - Τέχνικο Ουνιβ.
2020-12-08 Τέχνικο Ουνιβ. - Ουνεβ. Κατόλικα
2020-12-12 Ορένσε - Τέχνικο Ουνιβ.

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.53 3.60 5.50
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.12 1.25 2.25
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.25 3.75
bet365 2.5 1.80 2.00
bet365 3.5 3.00 1.36
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.83 1.83