Πρέμιερ Λιγκ - Αίγυπτος

Τετάρτη, 16.03.2022
18:00
Ένπι

Ένπι

Κεράμικα Κλεοπάτρα

Κεράμικα Κλεοπάτρα

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Κάιρο
Εκτός έδρας: Γκίζα
Απόσταση: 6.0 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 18:00 (20:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 3 απευθείας αγώνες

2022-01-22 Κεράμικα Κλεοπάτρα 1 - 2 Ένπι
2021-05-26 Κεράμικα Κλεοπάτρα 0 - 2 Ένπι
2021-01-15 Ένπι 2 - 1 Κεράμικα Κλεοπάτρα

Ένπι τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-08 Ένπι 1 - 2 Ίστερν Κόμπανι
2022-03-03 Ελ Μασρί 2 - 2 Ένπι
2022-02-22 Ένπι 1 - 0 Αλ Ιτιχάντ
2022-02-16 Φάρκο 1 - 0 Ένπι
2022-02-09 Ένπι 0 - 0 Μισρ Ελμακασάχ
2022-02-01 Φάρκο 0 - 2 Ένπι
2022-01-28 Ένπι 1 - 0 Τάλα Αλ Τζαϊς
2022-01-22 Κεράμικα Κλεοπάτρα 1 - 2 Ένπι
2022-01-18 Ένπι 0 - 0 Γκαζλ ελ Μαχαλά
2022-01-14 Ζάμαλεκ 0 - 0 Ένπι
2021-12-25 Ένπι 1 - 1 Πίραμιντς
2021-12-20 Ελ Γκουνά 1 - 1 Ένπι
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 6 2 6 3 1
33% 50% 17% 50% 25% 8%

Κεράμικα Κλεοπάτρα τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-12 Κεράμικα Κλεοπάτρα 2 - 1 Αλ Ιτιχάντ
2022-03-08 Κεράμικα Κλεοπάτρα 1 - 1 Σμούχα
2022-02-28 Ίστερν Κόμπανι 1 - 0 Κεράμικα Κλεοπάτρα
2022-02-22 Κεράμικα Κλεοπάτρα 0 - 0 Γκαζλ ελ Μαχαλά
2022-02-17 Ελ Μασρί 1 - 1 Κεράμικα Κλεοπάτρα
2022-02-01 Γκαζλ ελ Μαχαλά 2 - 1 Κεράμικα Κλεοπάτρα
2022-01-28 Κεράμικα Κλεοπάτρα 1 - 3 Ζάμαλεκ
2022-01-22 Κεράμικα Κλεοπάτρα 1 - 2 Ένπι
2022-01-18 Τάλα Αλ Τζαϊς 0 - 0 Κεράμικα Κλεοπάτρα
2022-01-14 Κεράμικα Κλεοπάτρα 4 - 2 Φάρκο
2021-12-24 Κεράμικα Κλεοπάτρα 2 - 2 Άραμπ Κοντράκτορς
2021-12-20 Αλ Ιτιχάντ 4 - 4 Κεράμικα Κλεοπάτρα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 6 4 9 7 4
17% 50% 33% 75% 58% 33%

Βαθμολογία Πρέμιερ Λιγκ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Αλ Αχλί 10 9 1 0 30 8 +22 28
2 Πίραμιντς 11 8 2 1 20 8 +12 26
3 Ζάμαλεκ 11 8 1 2 22 12 +10 25
4 Σμούχα 13 6 5 2 19 16 +3 23
5 Modern Sport FC 13 5 4 4 19 12 +7 19
6 Εθνική Τράπεζα 12 5 2 5 12 11 +1 17
7 Ελ Μασρί 12 3 7 2 16 13 +3 16
8 Φάρκο 12 5 1 6 11 11 0 16
9 Αλ Ιτιχάντ 11 3 5 3 16 18 -2 14
10 Ελ Γκουνά 11 4 2 5 9 12 -3 14
11 Ένπι 12 3 5 4 12 16 -4 14
12 Κεράμικα Κλεοπάτρα 12 2 7 3 12 13 -1 13
13 Γκαζλ ελ Μαχαλά 12 2 7 3 11 14 -3 13
14 Τάλα Αλ Τζαϊς 12 3 4 5 5 12 -7 13
15 Μισρ Ελμακασάχ 12 1 6 5 7 14 -7 9
16 Ίστερν Κόμπανι 12 2 3 7 9 23 -14 9
17 Άραμπ Κοντράκτορς 12 1 5 6 10 16 -6 8
18 Ισμαίλι 12 0 5 7 5 16 -11 5

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ένπι             
Κεράμικα Κλεοπάτρα             
Εντός έδρας             
Εκτός έδρας             

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ένπι Κεράμικα Κλεοπάτρα
1 Αλ Αχλί    
2 Πίραμιντς 1 - 1  
3 Ζάμαλεκ    
4 Σμούχα 1 - 1  
5 Modern Sport FC    
6 Εθνική Τράπεζα    
7 Ελ Μασρί   1 - 1
8 Φάρκο   1 - 0
9 Αλ Ιτιχάντ 1 - 0 4 - 4
10 Ελ Γκουνά   1 - 1
11 Ένπι -  
12 Κεράμικα Κλεοπάτρα   -
13 Γκαζλ ελ Μαχαλά    
14 Τάλα Αλ Τζαϊς    
15 Μισρ Ελμακασάχ 0 - 0 0 - 0
16 Ίστερν Κόμπανι 1 - 2 1 - 0
17 Άραμπ Κοντράκτορς 3 - 2  
18 Ισμαίλι    

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ένπι Κεράμικα Κλεοπάτρα
Θέση 11 12
Βαθμοί 14 13
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 9 14
Βαθμοί 9 4

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ένπι Κεράμικα Κλεοπάτρα
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
3    
5      
4     
2   
7        
3    
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
3    
1  
0  
4     
2   

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ένπι Κεράμικα Κλεοπάτρα
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
12             
16                 
12             
13              
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
7        
6       
6       
8         

Συνολικές στατιστικές για το Πρέμιερ Λιγκ

Αγώνες   (106)
Εντός έδρας νίκες 42%
Ισοπαλίες 34%
Εκτός έδρας νίκες 24%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (245)
Γκολ ανά αγώνα 2.31
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.32
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.99
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 75%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 55%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 42%
Πάνω 1.5 64%
Πάνω 2.5 40%
Πάνω 3.5 20%

Ένπι επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-14 Τάλα Αλ Τζαϊς - Ένπι
2022-04-19 Ένπι - Αλ Αχλί
2022-04-26 Ισμαίλι - Ένπι
2022-04-29 Ένπι - Εθνική Τράπεζα
2022-05-10 Ζάμαλεκ - Ένπι
2022-05-15 Άραμπ Κοντράκτορς - Ένπι

Κεράμικα Κλεοπάτρα επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-15 Κεράμικα Κλεοπάτρα - Modern Sport FC
2022-04-19 Τάλα Αλ Τζαϊς - Κεράμικα Κλεοπάτρα
2022-04-27 Πίραμιντς - Κεράμικα Κλεοπάτρα
2022-04-30 Κεράμικα Κλεοπάτρα - Αλ Αχλί
2022-05-10 Κεράμικα Κλεοπάτρα - Ελ Γκουνά
2022-05-15 Ισμαίλι - Κεράμικα Κλεοπάτρα

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.50 2.70 3.05
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.32 1.41 1.47
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.43 2.75
bet365 2.5 2.43 1.53
bet365 3.5 4.70 1.18
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.91 1.82