Προ Λιγκ - Ιράν

Κυριακή, 06.03.2022
14:00
Εστεγκλάλ Τεχράν

Εστεγκλάλ Τεχράν

Γκολ Γκόχαρ

Γκολ Γκόχαρ

2 - 1
(1 - 0,  1 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Τεχεράνη
Εκτός έδρας: Sirjan
Απόσταση: 800.5 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 14:00 (17:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 6 απευθείας αγώνες

2021-11-24 Γκολ Γκόχαρ 0 - 3 Εστεγκλάλ Τεχράν
2021-08-04 Εστεγκλάλ Τεχράν 2 - 1 Γκολ Γκόχαρ
2021-06-25 Εστεγκλάλ Τεχράν 2 - 0 Γκολ Γκόχαρ
2020-12-30 Γκολ Γκόχαρ 1 - 2 Εστεγκλάλ Τεχράν
2020-02-27 Γκολ Γκόχαρ 1 - 0 Εστεγκλάλ Τεχράν
2019-10-04 Εστεγκλάλ Τεχράν 2 - 1 Γκολ Γκόχαρ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 0 1 5 4 0
83% 0% 17% 83% 67% 0%

Εστεγκλάλ Τεχράν τελευταίοι 12 αγώνες

2022-02-28 Νασάτζι Μαζανταράν 0 - 0 Εστεγκλάλ Τεχράν
2022-02-23 Εστεγκλάλ Τεχράν 1 - 0 Φαχρ Σεπάσι
2022-02-18 Τρακτόρ 0 - 1 Εστεγκλάλ Τεχράν
2022-02-13 Εστεγκλάλ Τεχράν 1 - 0 Ζομπ Αχάν
2022-02-08 Πεϊκάν 0 - 0 Εστεγκλάλ Τεχράν
2022-02-04 Χαβαντάρ 1 - 2 Εστεγκλάλ Τεχράν
2022-01-13 Ναφτ Μάσζεντ-Σολεϊμάν 0 - 3 Εστεγκλάλ Τεχράν
2022-01-08 Εστεγκλάλ Τεχράν 3 - 2 Μες Ραφσανιάν
2022-01-03 Αλουμίνιουμ Αράκ 1 - 1 Εστεγκλάλ Τεχράν
2021-12-29 Εστεγκλάλ Τεχράν 1 - 0 Φουλάντ
2021-12-24 Σαχρ Κόντρο 0 - 3 Εστεγκλάλ Τεχράν
2021-12-14 Εστεγκλάλ Τεχράν 1 - 0 Σεπαχάν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
9 3 0 5 4 1
75% 25% 0% 42% 33% 8%

Γκολ Γκόχαρ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-02-28 Γκολ Γκόχαρ 2 - 1 Σανάτ Ναφτ
2022-02-23 Γκολ Γκόχαρ 1 - 1 Περσέπολις
2022-02-18 Νασάτζι Μαζανταράν 1 - 2 Γκολ Γκόχαρ
2022-02-13 Γκολ Γκόχαρ 2 - 0 Φαχρ Σεπάσι
2022-01-23 Τρακτόρ 0 - 0 Γκολ Γκόχαρ
2022-01-18 Νασάτζι Μαζανταράν 3 - 1 Γκολ Γκόχαρ
2022-01-13 Ζομπ Αχάν 0 - 0 Γκολ Γκόχαρ
2022-01-08 Γκολ Γκόχαρ 1 - 0 Χαβαντάρ
2022-01-03 Ναφτ Μάσζεντ-Σολεϊμάν 0 - 2 Γκολ Γκόχαρ
2021-12-29 Γκολ Γκόχαρ 2 - 2 Μες Ραφσανιάν
2021-12-24 Αλουμίνιουμ Αράκ 0 - 0 Γκολ Γκόχαρ
2021-12-15 Γκολ Γκόχαρ 0 - 1 Φουλάντ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 5 2 7 4 2
42% 42% 17% 58% 33% 17%

Βαθμολογία Προ Λιγκ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Εστεγκλάλ Τεχράν 20 14 6 0 29 6 +23 48
2 Περσέπολις 20 13 6 1 31 13 +18 45
3 Σεπαχάν 20 10 5 5 26 12 +14 35
4 Μες Ραφσανιάν 20 9 6 5 30 20 +10 33
5 Γκολ Γκόχαρ 20 8 8 4 21 19 +2 32
6 Πεϊκάν 20 7 9 4 22 18 +4 30
7 Φουλάντ 20 7 8 5 16 15 +1 29
8 Σανάτ Ναφτ 20 7 6 7 15 17 -2 27
9 Αλουμίνιουμ Αράκ 20 5 11 4 15 13 +2 26
10 Νασάτζι Μαζανταράν 20 4 11 5 18 21 -3 23
11 Χαβαντάρ 20 5 7 8 11 14 -3 22
12 Ζομπ Αχάν 20 6 4 10 10 18 -8 22
13 Τρακτόρ 20 3 7 10 15 22 -7 16
14 Φαχρ Σεπάσι 20 2 9 9 8 18 -10 15
15 Ναφτ Μάσζεντ-Σολεϊμάν 20 2 6 12 8 27 -19 12
16 Σαχρ Κόντρο 20 1 5 14 9 31 -22 8

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Εστεγκλάλ Τεχράν                     
Γκολ Γκόχαρ                     
Εντός έδρας                     
Εκτός έδρας                     

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Εστεγκλάλ Τεχράν Γκολ Γκόχαρ
1 Εστεγκλάλ Τεχράν -  
2 Περσέπολις 0 - 0 1 - 1
3 Σεπαχάν 1 - 0  
4 Μες Ραφσανιάν 3 - 2  
5 Γκολ Γκόχαρ   -
6 Πεϊκάν   3 - 0*
7 Φουλάντ 1 - 0  
8 Σανάτ Ναφτ   0 - 0
9 Αλουμίνιουμ Αράκ   0 - 0
10 Νασάτζι Μαζανταράν 0 - 0 1 - 2
11 Χαβαντάρ 1 - 0  
12 Ζομπ Αχάν 1 - 0 0 - 0
13 Τρακτόρ 1 - 0 0 - 0
14 Φαχρ Σεπάσι 1 - 0 0 - 1
15 Ναφτ Μάσζεντ-Σολεϊμάν   0 - 2
16 Σαχρ Κόντρο   1 - 2

Θέση στο πρωτάθλημα

  Εστεγκλάλ Τεχράν Γκολ Γκόχαρ
Θέση 1 5
Βαθμοί 48 32
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 2 3
Βαθμοί 23 17

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Εστεγκλάλ Τεχράν Γκολ Γκόχαρ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
14               
6       
0  
8         
8         
4     
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
7        
2   
0  
4     
5      
1  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Εστεγκλάλ Τεχράν Γκολ Γκόχαρ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
29                              
6       
21                      
19                    
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
9          
2   
8         
6       

Συνολικές στατιστικές για το Προ Λιγκ

Αγώνες   (160)
Εντός έδρας νίκες 36%
Ισοπαλίες 36%
Εκτός έδρας νίκες 28%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (284)
Γκολ ανά αγώνα 1.77
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.94
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.84
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 62%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 54%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 34%
Πάνω 1.5 56%
Πάνω 2.5 28%
Πάνω 3.5 10%

Εστεγκλάλ Τεχράν επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-11 Εστεγκλάλ Τεχράν - Σανάτ Ναφτ
2022-03-17 Περσέπολις - Εστεγκλάλ Τεχράν
2022-04-05 Εστεγκλάλ Τεχράν - Πεϊκάν
2022-04-11 Εστεγκλάλ Τεχράν - Νασάτζι Μαζανταράν
2022-05-04 Σεπαχάν - Εστεγκλάλ Τεχράν
2022-05-09 Εστεγκλάλ Τεχράν - Σαχρ Κόντρο

Γκολ Γκόχαρ επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-11 Γκολ Γκόχαρ - Πεϊκάν
2022-03-17 Σεπαχάν - Γκολ Γκόχαρ
2022-04-05 Γκολ Γκόχαρ - Σαχρ Κόντρο
2022-05-04 Φουλάντ - Γκολ Γκόχαρ
2022-05-09 Γκολ Γκόχαρ - Αλουμίνιουμ Αράκ
2022-05-14 Μες Ραφσανιάν - Γκολ Γκόχαρ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.00 2.75 4.20
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.17 1.36 1.67
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.60 2.30
bet365 2.5 2.88 1.40
bet365 3.5 6.50 1.10