Λιγκ Καπ Αγγλίας

Τετάρτη, 30.09.2020
19:45
Έβερτον

Έβερτον

Γουέστ Χαμ

Γουέστ Χαμ

4 - 1
(1 - 0,  3 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Λίβερπουλ
Εκτός έδρας: Λονδίνο
Απόσταση: 286.4 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Hill Dickinson Stadium
Χωρητικότητα: 52 769
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Προπονητής
Εντός έδρας: David Moyes (Σκω)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 19:45 (19:45 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2020-01-18 Γουέστ Χαμ 1 - 1 Έβερτον
2019-10-19 Έβερτον 2 - 0 Γουέστ Χαμ
2019-03-30 Γουέστ Χαμ 0 - 2 Έβερτον
2018-09-16 Έβερτον 1 - 3 Γουέστ Χαμ
2018-05-13 Γουέστ Χαμ 3 - 1 Έβερτον
2017-11-29 Έβερτον 4 - 0 Γουέστ Χαμ
2017-04-22 Γουέστ Χαμ 0 - 0 Έβερτον
2016-10-30 Έβερτον 2 - 0 Γουέστ Χαμ
2016-03-05 Έβερτον 2 - 3 Γουέστ Χαμ
2015-11-07 Γουέστ Χαμ 1 - 1 Έβερτον
2015-05-16 Γουέστ Χαμ 1 - 2 Έβερτον
2015-01-13 Γουέστ Χαμ 1 - 1 Έβερτον
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 11 5 4
42% 33% 25% 92% 42% 33%

Έβερτον τελευταίοι 12 αγώνες

2020-09-26 Κρίσταλ Πάλας 1 - 2 Έβερτον
2020-09-23 Φλίτγουντ Τάουν 2 - 5 Έβερτον
2020-09-19 Έβερτον 5 - 2 Γουέστ Μπρομ
2020-09-16 Έβερτον 3 - 0 Σάλφορντ
2020-09-13 Τότεναμ 0 - 1 Έβερτον
2020-09-05 Έβερτον 2 - 0 Πρέστον
2020-08-22 Μπλάκπουλ 3 - 3 Έβερτον
2020-07-26 Έβερτον 1 - 3 Μπόρνμουθ
2020-07-20 Σέφιλντ Γιουν. 0 - 1 Έβερτον
2020-07-16 Έβερτον 1 - 1 Άστον Βίλα
2020-07-12 Γούλβς 3 - 0 Έβερτον
2020-07-09 Έβερτον 1 - 1 Σαουθάμπτον
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 3 2 10 7 4
58% 25% 17% 83% 58% 33%

Γουέστ Χαμ τελευταίοι 12 αγώνες

2020-09-27 Γουέστ Χαμ 4 - 0 Γούλβς
2020-09-22 Γουέστ Χαμ 5 - 1 Χαλ
2020-09-19 Άρσεναλ 2 - 1 Γουέστ Χαμ
2020-09-15 Γουέστ Χαμ 3 - 0 Τσάρλτον
2020-09-12 Γουέστ Χαμ 0 - 2 Νιουκάστλ
2020-09-05 Γουέστ Χαμ 3 - 5 Μπόρνμουθ
2020-08-29 Γουέστ Χαμ 2 - 1 Μπρέντφορντ
2020-08-25 Ίπσουιτς 1 - 4 Γουέστ Χαμ
2020-08-25 Γουίκομ 1 - 5 Γουέστ Χαμ
2020-07-26 Γουέστ Χαμ 1 - 1 Άστον Βίλα
2020-07-22 Μάντσεστερ Γιουν. 1 - 1 Γουέστ Χαμ
2020-07-17 Γουέστ Χαμ 3 - 1 Γουότφορντ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 2 3 12 9 6
58% 17% 25% 100% 75% 50%

Βαθμολογία Πρέμιερ Λιγκ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Λέστερ 3 3 0 0 12 4 +8 9
2 Λίβερπουλ 3 3 0 0 9 4 +5 9
3 Έβερτον 3 3 0 0 8 3 +5 9
4 Άστον Βίλα 2 2 0 0 4 0 +4 6
5 Άρσεναλ 3 2 0 1 6 4 +2 6
6 Κρίσταλ Πάλας 3 2 0 1 5 3 +2 6
7 Λιντς 3 2 0 1 8 7 +1 6
8 Τότεναμ 3 1 1 1 6 4 +2 4
9 Τσέλσι 3 1 1 1 6 6 0 4
10 Νιουκάστλ 3 1 1 1 3 4 -1 4
11 Γουέστ Χαμ 3 1 0 2 5 4 +1 3
12 Μπράιτον 3 1 0 2 6 6 0 3
13 Μάντσεστερ Σίτι 2 1 0 1 5 6 -1 3
14 Μάντσεστερ Γιουν. 2 1 0 1 4 5 -1 3
15 Σαουθάμπτον 3 1 0 2 3 6 -3 3
16 Γούλβς 3 1 0 2 3 7 -4 3
17 Γουέστ Μπρομ 3 0 1 2 5 11 -6 1
18 Μπέρνλι 2 0 0 2 2 5 -3 0
19 Σέφιλντ Γιουν. 3 0 0 3 0 4 -4 0
20 Φούλαμ 3 0 0 3 3 10 -7 0

Βαθμολογία Τσάμπιονσιπ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Μπρίστολ Σίτι 3 3 0 0 6 1 +5 9
1 Ρέντινγκ 3 3 0 0 6 1 +5 9
3 Σουόνσι 3 2 1 0 3 0 +3 7
4 Μπόρνμουθ 3 2 1 0 5 3 +2 7
5 Γουότφορντ 3 2 1 0 2 0 +2 7
6 Μπλάκμπερν 3 2 0 1 11 3 +8 6
7 Λούτον 3 2 0 1 3 2 +1 6
8 Μπέρμιγχαμ 3 1 2 0 2 1 +1 5
8 Μίλγουολ 3 1 2 0 2 1 +1 5
10 Μπρέντφορντ 3 1 1 1 4 2 +2 4
11 Κουίνς Παρκ Ρ. 3 1 1 1 5 4 +1 4
12 Κόβεντρι 3 1 1 1 4 4 0 4
13 Νόριτς 3 1 1 1 3 3 0 4
14 Ρόδεραμ 3 1 1 1 2 2 0 4
15 Στόουκ 3 1 1 1 1 2 -1 4
16 Κάρντιφ 3 1 0 2 3 4 -1 3
17 Χάντερσφιλντ 3 1 0 2 1 4 -3 3
18 Μίντλεσμπρο 3 0 2 1 2 3 -1 2
19 Πρέστον 3 0 1 2 2 4 -2 1
20 Μπάρνσλεϊ 3 0 1 2 0 3 -3 1
21 Νότινγκχαμ 3 0 0 3 0 5 -5 0
22 Ντέρμπι 3 0 0 3 1 8 -7 0
23 Γουίκομ 3 0 0 3 0 8 -8 0
24 Σέφιλντ Γουέν. 3 1 1 1 2 2 0 -2

Έβερτον επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-03 Έβερτον - Μπράιτον
2020-10-17 Έβερτον - Λίβερπουλ
2020-10-25 Σαουθάμπτον - Έβερτον
2020-11-01 Νιουκάστλ - Έβερτον
2020-11-07 Έβερτον - Μάντσεστερ Γιουν.
2020-11-22 Φούλαμ - Έβερτον

Γουέστ Χαμ επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-04 Λέστερ - Γουέστ Χαμ
2020-10-18 Τότεναμ - Γουέστ Χαμ
2020-10-24 Γουέστ Χαμ - Μάντσεστερ Σίτι
2020-10-31 Λίβερπουλ - Γουέστ Χαμ
2020-11-07 Γουέστ Χαμ - Φούλαμ
2020-11-22 Σέφιλντ Γιουν. - Γουέστ Χαμ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.72 4.00 4.50
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.18 1.22 2.00
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.22 4.00
bet365 2.5 1.66 2.15
bet365 3.5 2.75 1.40
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.70 2.05